reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Anio mopem.
Wiadro stoi pd zlewem, mop w lazience.Dajemy rade:rofl2::rofl2:
Oko mie swedzi:confused::confused::confused:
U nas pod zlewem only śmieci mieszkają czasem ;-)

Suuuper machina. Tylko pozazdroscic. A ja jako ze niecierpie wieszac prania to kupilam sobie (wlasnie czekam na dostawe do domku w PL):-):-):-)pralke z suszarka. Bo jak se przypomne te porozstawiane suszarki w domu to krew mnie zalewa.
PRALKO-SUSZARKA ELECTROLUX EWW1290 (379866608) - Aukcje internetowe Allegro
No cosik takiego mniej wiecej to bedzie. Juz nie moge sie doczekac.
Kaśka!!! Super sprzęt :tak::tak: Mój mąż na imieniny chce mi coś drobnego kupić i powiedział żebym sobie znalazła i się zastanawiam :-pAle może jednak trzeba przemyśleć ten zakup i nie zagracać mieszkania kolejnym super nowoczesnym urządzeniem. Powiem mu żeby mi kupił karnet na pół roku do fryzjera...nie cierpię zajmowania się moimi hair'ami :-):-):-)
 
reklama
A, zapomniałam napisać, że wczoraj dostaliśmy odkurzacz który sam odkurza :laugh2:. Więc od dzisiaj kocham odkurzanie :tak: Włączyłam sobie tą maszynę, ona sprząta a ja siedzę z kompem na kolanach i patrzę tylko coby Oliwka czegoś "mądrego" nie wymyśliła (np. żeby nie spróbowała na tym stanąć, żeby pojeździć:-D), ale póki co to ona lata za odkurzaczem i ustawia mu przeszkody :rofl2: A machina wygląda tak:
:szok::szok::szok::szok::szok: ja na miejscu Oliwiany natychmiast bym sprawdziła jakie szybkości toto potrafi rozwinąć:tak::tak::tak::laugh2::laugh2::laugh2: No Martynka to Ty PPD i manicure możesz w jednym czasie teraz robić;-)

Ze spaceru jesteśmy i w dużym pokoju mamy graciarnię bo przyjechał teść i przywiózł krzesło do karmienia i ... huśtawkę na stelażu, której z całych sił starałam się uniknąć:baffled:no ale co mam teraz zrobić:confused::confused: znam moje dziecko i uważam, że to nie jest gadżet dla niego:no::no:za bardzo się kręci, wierci żeby wysiedzieć przypięty tylko jednym maleńkim pasem wokół bioder:no::no:
A krzesło fajskie:tak: CONECO GALILEO BUJAK DO KARMIENIA wys GRATIS (382443385) - Aukcje internetowe Allegro
 
Witam
Madzka fajne krzeselko:tak::tak:
Pan Karol opanowal dzis znowu niezbedna na palcu zabwa sztuke....Wspinania sie po zjezdzalni do gory....Hmmm...rozwija sie lobuziorek, rozwija sie:rofl2::rofl2:
Teraz padl zmeczony:-D:-D
 
no bodzia widzę że Karol wspina się dzielnie po drabinie zwanej rozkosze dzieciństwa:tak::tak:swoją drogą wszystkie dzieci tak robią:confused::confused:bo ja też to uwielbiałam włazić na ślizgawkę pod prąd;-):laugh2:
Szymcio odpadł, ja powinnam wziąć się do roboty ale takie niechciejstwo mnie ogarnęło że :szok::szok:
images
 
czesc dziewczyny
powiedzcie jak wy to robicie ze macie czas pisac na forum????????
mnie nie było zaledwie dwa dni a tu taaaakie zaległości:tak:
nie moge sie wyrobic zeby czoc na chwilke do was zajrzec teraz tez w przerwie bo warzywka na sałatke mi sie gotuja wiec nie mam co robic chociaz prasowanie sie do mnie usmiecha ale to jutro;-);-);-);-)

ledwo zyje Gabi zabkuje usypiam ja pol gosziny a spi 15 min nie mam siły jakos tez wyspac sie nie moge no FATALIZA
 
No brawo pani Kalamon. Gratuluje dyplomu :-):-):-), a wloski hmmm.... powiem tak: Ja akurat lubuje sie w brazach i krolewskiego manga bym se nie strzelila, ale jesli sie podoba Tobie i menzowi;-), i dobrze sie w nim czujesz to czegoz wiecej mi do szczescia potrzeba??Z mangiem czy bez i tak fajna jezdes :p. No to postaw cos pod ten dyplom, bo sie rozeschnie :-p
 
Marta super dyplom a kolorek pasuje do Ciebie :-)
No właśnie...suszy mnie coś...można o coś w stylu Warka Strong dla Kasi a dla mnie żywca ? ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martusia fajne fotki:tak: Ładnie ci w tym kolorku;-) Dyplom fiufiu, no i oczywiście synio piersza klasa:-D
Ja wróciłam ze spaceru ale dla mnie to była katorga:baffled: Adrian zażyczył sobie rower więc targałam syna za patyk w rowerze i patrzyłam czy Madzik za nami człapie z wózeczkiem z lalą:szok:
Jak wrócę to muszę młodemu zakupic boczne kółka bo cienko widzę tą naukę:sorry:
 
Do góry