reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A przede mną dłuuuuga noc z "Dydaktyką kształcenia ogólnego" :baffled: Bo zaszalałam i 2 dni przed kolosem kupiłam sobie książkę :-D za całe 38 zeta ;-)

Moje Potwory już chyba śpią.

I hit dzisiejszego dnia - teściowie byli mnie dzisiaj przeprosić za sytuację jaka miała miejsce w poniedziałek :szok::szok::szok: - powiedzieli, żebym się nie gniewała, że mnie lubią, itd. :blink:
 
Zapodaję fotki jeszcze gorące:tak:Zobacz załącznik 82743 Zobacz załącznik 82744 Zobacz załącznik 82745
Można się śmiac:tak:;-)
Zobacz załącznik 82746
Skromna nie będę:no: i się pochwalę;-):tak::-D
Zobacz załącznik 82747
Marta no Lachona z ciebie fajna i kolorek też twarzowy:tak:;-)A dyplomowana to ty już jesteś ze wszechstron normalnie:szok::-D:-D
Bodzia baaaardzo fajne scrapki takie typowo dziecięce i strasznie wesołe:tak::happy::happy:
Witamy pierwszy raz na forum.
Witamy cieplutko:-):-):-)

Alem się małża nawykorzystywała:nerd: właśnie siedzę w fotelu i tulaskuje moją rozkrzyczaną pannę:baffled: Oczywiście M zdążył już zsnąc:wściekła/y:
Sikoreczka walcz o równouprawnienie w tym domu - niech małż zasypia Madzię a ty w tym czasie podgrzejsz przescieradło;-):laugh2::laugh2:;-)


Lachony życzę Wam miłego weekendu, Ptaszyno Tobie pogodnego i beztroskiego ( o ile to możliwe z dwoma bebokami) wyjazdu:tak::-):-)Ja zajrzę pewnie dopiero w poniedziałek bo od jutra mamy niezły zakręt - rano musimy kupić kwiaty do przybrania stołu, odebrać tort, pojechać do rodziców i pomóc im w przygotowaniach na sobotę a wieczorem jedziemy na konferencję przed chrztem. Sobota cała wyjęta z zżyciorysu a w niedzielę pewnie będziemy poczywać na zielonej trawce. Mam nadzieję, że pogoda dopisze bo stoły w ogrodzie szykujemy:baffled:



goodnightpurpleangelanim.gif
 
A przede mną dłuuuuga noc z "Dydaktyką kształcenia ogólnego" :baffled: Bo zaszalałam i 2 dni przed kolosem kupiłam sobie książkę :-D za całe 38 zeta ;-)
będzie jak zwykle czyli na pięć dziecinko:tak::tak::laugh2::laugh2::laugh2:ale poczytaj sobie poczytaj bo szkoda tej kasy;-)

I hit dzisiejszego dnia - teściowie byli mnie dzisiaj przeprosić za sytuację jaka miała miejsce w poniedziałek :szok::szok::szok: - powiedzieli, żebym się nie gniewała, że mnie lubią, itd. :blink:
proszę proszę :angry::angry: trzeba było zarządać tego nikona w ramach przeprosin;-);-):blink:
 
Madziu kochana ja tobie też życzę udanej imprezki:tak: No i ogromne buziolki dla Szymonka:-)
A co do mężusia to on zasnął mi a ja go kciałam wykorzystac:hmm: no cuż teraz za póżno bo mała śpiocha na moim miejscu:baffled:
 
Padam :baffled: Normalnie nie mam nawet siły z łóżka się podnieść coby skierować się do sypialni...
Te wszystkie metody i techniki kształcenia, zasady kształcenia, środki dydaktyczne i inne durnoty to przez najbliższe 100 lat będą mi się śnić :baffled:

A jak sobie pomyślę, że kasę którą wydałam na czesne mogłam przeznaczyć na Nikona i jeszcze by zostało to mnie :wściekła/y:

Dobrej nocki
 
Hej dziewczynki :-)

inna :szok: Dziewczyno, Ty nie masz co po nocach robić ;-)??? 2:26 ???:szok::blink:. Odkurzacz, no po prostu THE BEST :tak:. No i życzę Ci zaliczenia na 5 :tak::-).

Marta :-) Fajniutki kolorek. Do twarzy Ci w nim :tak::-). No i dyplom, no no :-).

Bodzinka Tyś się chyba z powołaniem minęła :blink:. Powinnaś być fotografem :tak::-).

Madźka Udanej imprezki :tak::-).

sikoreczko Super, że Twoja Madzia próbuje już nocnikować :tak:. Ważne, że woła siusiu, a to połowa sukcesu :tak:. Reszta pójdzie jak po maśle :tak::-).

Więcej nie pamiętam, sorki :sorry2:.

Młoda nadal ma katar, ale żadnych więcej objawów, więc podejrzewam jakąś alergię na coś co pyli, lub na trawę, bo kosili ostatnio na osiedlu.
 
Hej dziewczynki :-)

inna :szok: Dziewczyno, Ty nie masz co po nocach robić ;-)??? 2:26 ???:szok::blink:. Odkurzacz, no po prostu THE BEST :tak:. No i życzę Ci zaliczenia na 5 :tak::-).

No niestety, jak ma się 2 tygodnie na naukę, ale zostawia wszystko na ostatni dzień to tak jest, że nie śpi się później po nocach ;-)

Mnie już J. wqrwił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam się i zaraz już spadamy na spacerek.

Inna dużo spokoju i cierpliwości do m.:-)

Madźka udaneych chrzcin. No i żeby pogoda dopisała.:tak:

Kurcze, Grzesiek ziewa, obawiam się czy mi nie zaśnie na spacerze tak jak wczoraj.:baffled:

No dobra, idziemy wykorzystać pogodę.:-)
 
Do góry