reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
no dobra kobitki ja zmykam znad kompa:tak:białe pranko już czeka na rozwieszenie, szybki prysznic i na spacerek wybywamy bo dziecię zerwane ze świtu już spać mi się przymierza:dry:
nie mam pomysłu na obiad dzisiaj. jak wrócę muszę do księgi zajrzeć:tak:no to do później i miłego dnia dla tych co nie zaględły i rozkosznych spacerków dla tych co wkrótce pryskają z dzieciaczkami:tak::-):-)
 
Normalnie ten watek to ostra jazda bez trzymanki. Jak czytam inne to od wczoraj wieczora ze 3, 4 posty jak przybyly to szal, a u nas 5 stron :-). MY dzis spali prawie do 9:szok:, ale za to pewnie maruda w dzien nie zasnie.
Ja też już dziś muszę dobranoc powiedziecc bo moja córka leży w moim łóżku i wrzeszcy. Umyśliła sobie takie oto spanie: ja mam leżec koło niej a ona mi będzie trzymac ręce za dekoldem:wściekła/y: Wszystko fajnie tylko ja ją już od godziny zasypiam:angry: Żołądek już sobie poszedł bom taka głodna:no: Buuuuuuuu:crazy:
Stasiu tez w podobny sposob czasem zasypia. Tylko nie beczy przy tym. No prosze jak sie dobrali :-)
Włosięta malnięte na królewskie mango:tak:,nawet,nawet wyszły;-):tak:.
Nawet nie umie sobie wyobrazic jak wyglada owo krolewskie mango. Wklej foty migiem :-)
witam,

Bodzia jak skończą Ci się już przedmioty do sprzątania zapraszam do nas...;-)
Ja też dziś muszę coś posprzątać więcej (ale okna ..bez jaj, to niech mój chłop zrobi ;-)
Bodzia zgodzisz sie ze mną, że plusem małego mieszkania jest niby mało sprzątania, ale to pułapka bo tak naprawdę jest go więcej niż w większym bo na małej powierzchni widać bardziej bałagan...
Taa, ja wiem cos o tym, tu mam do dyspozycji ok 25m i wieczny balagan, w Polsce ponad 100 i bardziej mozliwy do ogarniecia balagan.
Ale mam wyrzuty:-:)-:)-(
Lolo wylal wiadro wody......A ja najczesciej myje podloge wrzatkiem, dobrze,ze dzis mialam ostudzona wode bo wylal ja sobie na nozki.A ja co dzien mu mowie, zeby tego nie ruszal i nie wytrzymala.Nie dosc, ze na niego nakrzyczalam to klapsa dostal.Taka mine zrobil biedny, nie wiedzial co sie dzieje,:-:)-:)-(Teraz cyca i przysypia a mnie jest zle..Ale jak sobie pomyslalm, ze tam mogl byc wrzatek....
,
yyy klapsa nie pochwalam.Dziecko w tym wieku nie rozumie konsekwencji swojego dzialania, ani tego ze ukochana mama sprawia mu bol.Nie powiem ze ja nigdy...bo swieta nie jestem(raz zdarzylo mi sie przez sen, St przebudzil sie w nocy i nie mogl zasnac, krecil sie po lozku i w pewnym momencie tak mi przywalil glowa w warge ze przecial mi ja i polala sie krew, a warga spuchnieta, dostal wtedy klapsa, ale ja nie bylam do konca swiadoma co robie, wyrwana z glebokiego snu...) Szczegolnie w takich przypadkach jak opisalas to nie jest wina dziecka. Nie gniewaj sie ale ja tak wlasnie mysle.
:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D faceci:rolleyes:
:szok::szok: mówiłam , że Pudzianeczka:tak:;-)
he he dobre, a ja przed porodem ze skurczami co kilka min przeszlam ok 1 km na pieszo bo taxowki nie bylo zadnej, oczywiscie nie wpadlam na to by zadzwonic po karetke i w zwiazku z tym o 7 bylam w szpitalu, przed 12 Stasiu juz sie urodzil, a wieczorem bylismy w domu :)
Muszę się pochwalic że mi córcia zaczyna nocnikowanie trybic:tak::-D Wczoraj latała z gołą dupką i zawołała że sisi. Poleciała do łazienki posadziłam ją na kibelku i zrobiła:laugh2::laugh2:
Dobra ja idę się plumkac:-)
Bardzo madra dziewczynka.
brawo Madziucha:tak::-):-):-):-)

:-D:-D:-D:-D:rofl2: to by sumsiadki Twoje te wysiadujące wiecznie zdziwiły jakbyś z zestawem małego kopacza do piaskownicy ruszyła bez Lolka:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Kasiu doskonale o tym wiem i dlatego wyrzuty mialam.
A teraz biore zestaw kopacza, Lolka i ide do piasku....
 
A, zapomniałam napisać, że wczoraj dostaliśmy odkurzacz który sam odkurza :laugh2:. Więc od dzisiaj kocham odkurzanie :tak: Włączyłam sobie tą maszynę, ona sprząta a ja siedzę z kompem na kolanach i patrzę tylko coby Oliwka czegoś "mądrego" nie wymyśliła (np. żeby nie spróbowała na tym stanąć, żeby pojeździć:-D), ale póki co to ona lata za odkurzaczem i ustawia mu przeszkody :rofl2: A machina wygląda tak:
 
Suuuper machina. Tylko pozazdroscic. A ja jako ze niecierpie wieszac prania to kupilam sobie (wlasnie czekam na dostawe do domku w PL):-):-):-)pralke z suszarka. Bo jak se przypomne te porozstawiane suszarki w domu to krew mnie zalewa.
PRALKO-SUSZARKA ELECTROLUX EWW1290 (379866608) - Aukcje internetowe Allegro
No cosik takiego mniej wiecej to bedzie. Juz nie moge sie doczekac.
 
reklama
Kasiu,aparata nie mam na stanie:no:.
Mój dzwonił o 10:44,że już teście z aparatem wyjeżdżają i za pół godziny będą:tak: i co:confused: Jajco:wściekła/y::angry::angry:! Zdążyłam z kumpelą wypisac dedykacje na prezenta dla nauczycielek .:tak:
 
Do góry