reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A pozatym wszystkie macie ochrzan że tyle naklikałyście przez jeden dzień ..cały wieczór siedziałam :p i zamiast do was pisać musiałam czytać
 
reklama
Mija pisze:
O rany jsorbek biedna Majutek ..co tu robić ??? przecież ona już tak któryś dzień ciepi :-[
A i ty pewnie padasz ... a napewno z powodu choroby Maji nerwy z was wyszły i z mężęm napewno wszystko będzie dobrze.
Trzymajcie się , przesyłamy wam milion :-* .. Noe buziaków MAjutkowi nie wysyła bo go Kierownik ochrzani :p.. więc tylko odemnie ;D

dzieki za buziaczki :laugh: :laugh: :laugh:
 
Ja jusz zmykam , pojawie śie może jutro po jazdach i po szczepieniach zbuja

Shady chyba wypad na spacerek przekładamy po moim zdanym prawku ;D , wziełam sobie teraz więcej jazd, jutro szczepienia, po jutrze ortopeda i egzamin.. a popojutrze możemy iść na piknik do lasku bielańskiego świętować moje zwycięstwo lub oblewać(sokiem) moją porazke ;D

Dobranoc Mamuśki
 

Mija oki...ale mam nadzieje ze opijac bedziemy zdane prawko :) powidzenia....napisz tylko gdzie chodzisz na basen z Noe?
 
dzien dobry z ranka!!!!!!!!!!! my juz na nogach niestety! a tak bym jeszcze pospala!!!!!!!! musze sie dzis chyba hybcia pozbyc i popsiatac sobie w domku bo straszny balagan.........
 
no wreszcie nadrobilam czytanie!!!!!!
hubert juz spaicy i wiecie co znowu chory ja juz nie wiem!!!!!! ma gardlo czerwone ale to wina tej jego flegmy! nadal ma jej w sobie duzo!! i w oskrzelach tyz jest! juz nie wiem czym mam sie jej pozbyc!
 
Witam witam i o zdrowko pytam!!!!!
Jsorbkumocno sciskamy Majutka i Ciebie nic sie niemartw ta goraczka tak trzyma moja toska tez tak miala i my nawet dostalismy zastrzyki na ktore wika dostala uczulenia wiec byl dodatkowy problem ale potem miala juz dobre zastrzyki i jest ok
trzymaj sie Jsorbku i maju dacie rade buzuiakow sto i sciski a flujdki tez przesylamy

Kundzia to sie nazywa zalatwianie spraw i tak trzymac niech wiedza ze powinni dbac o klijenta ( firmy) niech staraja sie bo w koncu gdyby nie klijent to mieliby buuuuuu

MIJA TRZYMAMY Z TOBA KIEROWNICE JEZDZIJ TAK ZEBYS ZDALA I PRZYJECHALA CALA BUZIAKI DLA NOE I ZDROWKA DLA CHLOPA
 
Witam!
Duzo zdrówka dla Mai. Nie martw sie napewno szybko wyzdrowieje jak juz wiadomo co jej jest.

mija trzymamy z Maciem kciuki wiec napewno zdasz :D
 
sorbek na pewno bedzie dobrze! chyba maja wam pierwszy raz tak choruje! oby jak najrzadziej no i niestety tak to juz jest jak dziecko chore to caly czas chce na raczki!
mija a tobie powodzonka zycze! i na pewno zdasz!
 
reklama
witam witam :)
no ładnie naklikałyście jak mnie juz nie było ;)

Mija na pewno zdasz przy takim wsparciu ;) trzymamy kciuki :)
Majutek biedny :( oby szybko wyzdrowiala.

a u mnie bałagan, jak to jest że 2 ludzi i ciągle sprzątanie.............co to bedzie jak mały dojdzie do tego ;D i potem jeszcze jeden maluch :D
lece bo jak buzi dydy mały gapi się w telewizor, bo nie wylączyłam ::)
buziaczki
 
Do góry