reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

L4dY moje dzieciatko tez jeszcze nie raczkuje, a nawet jeszcze nie siedzi. Zreszta nie wszystkie dzieci raczkuja ;D
 
reklama
Zostałam dzisiaj bardzo mile zaskoczona. Trzy tyg temu zepsuła mam sie pozytywka w karuzeli, napisałam do campola, bo stwierdziłam ze nie beda kupowac trzeciej z kolei karuzeli a chciałam kupic sama pozytywke no i mi odpisali ze jak im przesle zepsuta pozytywke to moga naprawic bo nowa kosztuje 20zł, no i wysłałam i dzisiaj mi przysłali naprawiona. Zamiast 20 zł wydalam 2,5. To sie nazywa interes ;D
 
leb jak łeb ale w ciagu niecałych 6 miesiecy kupowac 3 karuzele to juz przesada. Patrzyłam nawet na allegro za pozytywkami do karuzel i sa po ok 10 zł
 
Ja tam zawsze pisze i przynosi efekty do coli napisałam to mi 4 szklanki przysłali do jogobelli żeby smaki zmienili jogurtów light to łyżeczki i kalendzarzyk dostałam :laugh: :laugh: :laugh:

Ale tak w ogóle to przyszłam tu bo Maja ma infekcję dróg moczowych i ryczeć mi się chce i na dodatek z meżem sie pokłóciłam bo normalnie już sił nie mamy Maja cały czas płacze i na rekach a waży juz prawie 8 kg ::) ::)
I na dodatek antybiotyk mysleliśmy że działa bo nie m,iała do 5 temperaturya o 5 znowu 38,6 juz kurczene wiem a jak nie podziała to zastrzyki ja chyba tego nie przezyję
Na morfologi dzis byliśmy ( chociaż tu poprawa z 10,3 na 12,6 ) to ryczałam jak bóbr :( :( :(
 
Lady :p :p :p ja tam kaca nie mam ... tylko Przemek w stanie opłakanym o 18 ..dziś mi do domku wrócił...ręce popażone bo do ogniska mi wpadł kolano zwichnięte ,pobijany..ludzie ::) i pomyśleć że sama mu te urodzinki zorganizowałam..chodze tylko i się śmieje ..a solenizant stwierdził że już w życiu na żadną impreze nie pójdzxie :D ....
To dziewczyny jak chcecie żeby wasi panowie przestali imprezować to zrobcie im impreze taka że zapamiętają do końca życia ;D i nie będą już nigdy więcej chcieli :D
O to tyle o imprezie
A basen dla bąbli polecam, dziewuszki kosmos, dzieciaki nurkują .
Stałam jak zaczarowana a Noe zachwycony .. niestety troche to kosztuje ale co tam .... niech chłopaki pływają ::)

A ja mam ból brzucha .. choć dopiero egzmin na prawko mam po jutrze ::) i dlatego mnie na forum nie ma :p ( to do Lady ;) )
..bo ćwicze rozbijanie sie samochodem
Jak ochłone to będzie mnie więcej ... no i może zdam :-[
 
Mija zdasz - trzymamy przeciez kciuki :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
O rany jsorbek biedna Majutek ..co tu robić ??? przecież ona już tak któryś dzień ciepi :-[
A i ty pewnie padasz ... a napewno z powodu choroby Maji nerwy z was wyszły i z mężęm napewno wszystko będzie dobrze.
Trzymajcie się , przesyłamy wam milion :-* .. Noe buziaków MAjutkowi nie wysyła bo go Kierownik ochrzani :p.. więc tylko odemnie ;D
 
reklama
Dzieki ... ;D .. teraz jak nie zdam to mi glupio będzie że tyle kciuków trzymanych było a ja plame dałam ;)
 
Do góry