reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Porcja Zoo fotek
Cóż za spojrzenie


Małpka od cioteczki


Chrupek pokoju

Mama chcesz mnie udusic???

No i mamy takie sme kubki

Nakarmie konika


Ujeżdzamy dinusia

Nasi panowie

Za zdrowie cioteczek

Ślicznotka:)
 
Chciałam pokazać jeszcze ale fotosik warjuje to najwyżej jutro.Małz udaje się do pracy to więcej czasu miec będe:tak::tak:
 
Ja wymiękam, zaraz nyny ide.Wdepnełam co by fotki pokazać.
Paweł zakupił sobie gre i mnie od kompa wyganiał:rofl2:
 
No to na początek ja z okazji 2500
finlandia-redberry-big.jpg
 
reklama
Do góry