reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Agatka z Igora fajny chłopczyk jest a z Ciebie śliczna dziewczyna..No właśnie teraz nam Sewa znikneła...Jakś epidemia czy có:confused::confused::confused:
JA mówie juz DOBRANOC:-):-)
 
Obejrzałam wszystkie fotki - dzieciaki śliczne :)

A Amanda ma prześliczną czarną czuprynkę :) Mój synek też taką miał, a teraz ma włoski w kolorze ciemny blond :)
 
Madźka,gotujesz ziemniaki,odcedzasz wodę ale nie do końca,podsypujesz mąką i dobrze ugniatasz gniotkiem.Polewasz tłuszczykiem i skwareczkami do tego zsiadłe mleko lub świeże i wcinasz.Ja zrobiłam wczoraj kotlety i usmażyłam.Takie wiejskie jedzenie;-).
Wow,polskie znaki mi wróciły:tak::-):cool2:.
 
Madźka,gotujesz ziemniaki,odcedzasz wodę ale nie do końca,podsypujesz mąką i dobrze ugniatasz gniotkiem.Polewasz tłuszczykiem i skwareczkami do tego zsiadłe mleko lub świeże i wcinasz.Ja zrobiłam wczoraj kotlety i usmażyłam.Takie wiejskie jedzenie;-).

MMmmmmm :-), a to tylko z nazwy nie znałam. Z kopereczkiem takie preferuję i ze zsiadłym mleczkiem odkrowim:tak::tak:.
Mały objedzony śpi. do jakiejś 2.00 mam wolne. Idę gary pozmywać:angry::angry: i do wanny :-). Dobrej nocki:tak:
 
dobranoc.gif

U mnie wszyscy już śpią ino mnie się nie chce:dry: Pokręcę się jeszcze:-p
 
reklama
Do góry