reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

My też byliśmy na pół godzinnym spacerku. Zimno, uszy mi zmarzły, a Jaśmina dwardo twierdziła że jest cieppppłłłłłłłłłłooooo;-).

Sikoreczko - pocieszyłaś mnie troszkę tym że Twój synek też zachowuje się podobnie. Może to jakich BUNT!!!!!!!!
Ewcia - a Ty jeszcze ćwiczysz w domku?

Zrobiłam te mielone:-)
Teraz czekamy na powrót taty z pracy.
 
reklama
Hejka my już ze spacerku wróciliśmy:-) Mąz dzwonuił ze krupnik to nie obiad i musiałam mu pizze kupić:angry: Z facetami...
Wojtas szaleje a Michał zmęczony po spacerze i leży i ogląda vivę:D:D:D
Zdjęcia superek:-)
Ja też miałam dziś na obiadek krupniczek i był pyszny:-) a mężuś jadł kapuśniaczek teściowa zrobiła i jeszcze mnie namawiała żeby też zjadła:baffled: tak a później by mi wypominała jakby Amandę brzuszek bolał :wściekła/y:
 

Mi się ta bardzo podoba ale ogólnie to wszystkie są śliczne :-D

Poprawiam Kuby waga 11,4kg:tak::-D:-D.
Spacerowaliśmy koło bloku i okazało się,że ta dziewczynka mieszka dwa bloki przed nami, ale naprawdę jaka całuśna;-). Fajna dziewuszka.

To ładnie Kubuś waży według mnie:-)
Mała całuśnica he he to ma chłopak branie:-D:tak:
 
Aluśka mnie też ale ja musze mieć rozmiar 40/42...No i musi się mojemu M podobać...Maży mi się jeszcze garniturek,,Powiem,że na poprawiny żeby się zgodził;-);-)Dobrze,że zwrot podatku jest i "lewa" kasa mojego Pawła bo cieńko by było z tymi weselami....
 
Dobrnęłam do końca:-D A teraz co komu:confused:
Bodzinka jak dla mnie to ta ostatnia:tak: Mnie też wesele siorki czeka w sierpniu, ale wszyscy w rodzinie czekają z zakupem kreacji na ostatnią chwilkę. W sumie niby mają wszystko załatwione (siostra suknie nabyła) ale my wolimy poczekac. :dry: Dla Madzi kiecę mam, dla Adusia w przyszłym miesiącu nabędę ubranko, M nie chce nowego garnituru:dry::-( No a ja i tak na maja coś miec muszę bo mojego siostrzeniec ma komunię:sorry2:
Iwonka Kubuś przystojniacha i dlatego go kobitki całowac pragną:-D:-D:-D Fajny chłopaczek z niego :tak:
Małgosiunia mój M to też by krupniczkiem nie pojadł:no: Ja dlatego na obiadek szykuję zupkę a potem kolację na ciepło. M wraca około 17 to o 18 jemy kolację i jest git:-)
Ja zrobiłam lasagne mięsno-szpinakową. Była pyszniutka:-p Niestety dzieciarnia wzgardziła:wściekła/y: Cosik mi Madzia ostatnio jeśc nie chce:dry: Nie wiem o co biega:confused: No ale teraz jabłkiem dopychają:tak:
 
Dziewczyny ale jesteście szybkie, nie nadążam z czytaniem, nie mówiąc już o pisaniu czegokolwiek. Kiedy Wy to robicie? Moja córcia nie chce mnie pościć do komputerka i mam czas tylko wtedy jak Ona śpi. No a śpi malutko, a w nocy to już nie będę mówić.
No będę musiała coś z tym zrobić ;-)
 
Dziewczyny ale jesteście szybkie, nie nadążam z czytaniem, nie mówiąc już o pisaniu czegokolwiek. Kiedy Wy to robicie? Moja córcia nie chce mnie pościć do komputerka i mam czas tylko wtedy jak Ona śpi. No a śpi malutko, a w nocy to już nie będę mówić.
No będę musiała coś z tym zrobić ;-)

Ja tam Młodego przy kompie karmię :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry