reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

shady w wekendy trudno znalez lekarza.
Mój juz konczy sie kurowac, chyba zrozumiał ze przy małym dziecku trzeba byc zdrowym :D
 
reklama
Czesc laski ...padam na pyszczek .Dzisiaj mieliśmy ; malowanie klatki schodowej i korytarza , mycie 25 schodów a raczej SZOROWANIE po farbie i tynku ::) , grabienie ogrodka przed domem , mycie okien u babci w pokoju połączone ze zmianą fieranek .Mycie okien w kuchni .w trakcie oczywiscie zajmowanie sie Jasiem .aaa zapomniałabym że odrazu pranie fieranek i chodniczków ::) ::) ::) .


Ogolnie padam na pyszczek .jezusiczku .Jak nam sie udało to wszytko zrobic w tak krutkim czasie ::) :p
 
czesc pracusie. Pozdrowienia z ogrodu...roze cielam i nawozilam, posialam w szklarni rzodkiewke i salate i kwiaty na rozsade- portulake, rudbekie i wilec. ;D
Biedronka, ja tez zasuwam od switu- ale nie odmowie sobie szarlotki i herbatki. Juz spadam, tak sobie tylko czytalam, przy okazji zamawiania nasion tytoniu ozdobnego i bazylii. usmiechy od zapracowaqnej kaliny. ;D
 
Oj napracowałaś sie Biebroneczko.

U mnie dopiero teraz zrobiło sie ładnie, słoneczko wyszło i przyswieca widac ze wiosna :D
 
oj.........a ja mam dzisiaj straszliwego lenia..............mialam sprzatac a tu juz 18 i nic w domku nie zrobione!!!!!


za to bylismy na spacerku hihihihi
 
A ja mam dzisiaj wychodne :D

Macio mi zastrajkował z jedzonkiem, myslałm ze jak przespał pore karmienia to teraz zje wiecej a tu fige wciagnał 90 ml i koniec
 
WITAM PANIE WCZESNYM WIECZORKIEM
U nas cieplutko od 10.30 z jasiem spacerowalam ( nawet ma z zami wyszeld)
Zrobilismy zakupki, odwiedzilismy babcie bo wczorajk ze szpitala wyszla o na obiadek w domciu!
Czyli kolo 15
Powinnam sprzatak ale mi sie nie chce wiec tylko tal ceciytko podgarnelam ( moja mama mowi ze pl.Kosciuszki posprzatalam a u ulicach juz zapomnialam)
 

my mamy wykupiony abonament rodzinny w Falcku i maz tam poszedl ale mi cisnienie sie podnioslo bo wrocil po 3 godzinach bo.....musial czekac w kolejce...macie pojecie?? z 40 stopniowa goraczka....myslalam ze im nawsadzam, zaden moherowy beret oczywiscoe go nie przepuscil....ale wkurzona jestm, w poniedzialek zrobie tam dym....
Kunda pisze:
shady w wekendy trudno znalez lekarza.
Mój juz konczy sie kurowac, chyba zrozumiał ze przy małym dziecku trzeba byc zdrowym :D
 
reklama

Malutka mezus zdycha, spi caly dzien, zmoczyl cala posciel (nie sskal sie tylko spocil ;D ;D ;D) poprsotu ostre przeziebienie, niezle co? ale u mojego meza tak jest, on choruje 2-3 dni z bardzo wysoka temperatura i po chorobie ja odwrotnie.....i tym razem tez by nie poszedl do lekarza tylko mu zagrozilam ze wykupie mu miejscowke na cmenatarzu bo tym sie to skonczy ;) powlokl sie ...poskutkowalo ;D ;D ;D
 
Do góry