reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Dzien doberek!
Dzis w jak zawsze w weekend bedzie tu pusto, a to zakupy a to sprzatanie - rozuwiem was
Mija
CUDOWANY CZLOWIEK Z CIEBIE!!
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
dziendoberek~!!!!!!!!!!
mija naprawde super z ciebie babka!!!!!
my znowu nocka nieprzespana moze hubert czuje ze jedziemy i z nomu beda go meczyc? musze pokupowac pare zeczy na wyjazd popsiatac tak solidnie bo chlopa zostawiam na jakis tydzien!!!!
 
Nie zawstydzajcie mnie ;)

Miłego dnia, ja dzisjaj mam wychodne ;D idziemy o kina i na koktajl mleczny ::)
wpadne wieczorem jak wykąpie Nonka od 3 dni ma już kąpiel o 19 a nie o 22 i spi mi do 1.30 lub nawet do 2.30 coś wspaniałego :)
 

hej dziewczyny mnie z ranca trafia szlag....moj maz wrocil nad ranem z pracy po 1 6gdozinach.....z goraczka, z ktora chodzi juz 3 dni.....i co? i nic nawet do lekarza nie chcial isc....dopiero jak skoczyla mu temp do 40 stopni raczyl ruszyc dupe....ale jestem wsciekla....polazl do lekarza i jeszcze go nie ma, telefonu nie odbiera, martwie sie cholera jasna....co ja mam z nim zrobic??? udusic jak wroci???? za glupotee
 
witam w południe ale dziś ciepło jest u nas,czekam aż emi się wyśpi potem objiad i spacer,.
Mąż do pracy idzie.właśnie zrobiłam mu piling na buźce bo tą skóre miał okropną,a jak krzyczał że boli :p
oj ci faceci to nic wytrzymali nie są ::) ::) ::)
shady może ciężko mu lekarza dziś znaleść bo sobotka
 
reklama
shady nie martw sie na pewno wystko ok!!
ja sprzatam i tak na chwilke wpadlam zobaczyc co slychac a tu pustki! zupka dla bubka mi sie gotuje pranko wstawione slonko swieci! juz po zastrzyku byl u nas chrzestny hubcia on jest ratownikiem medycznym i dal mu zastrzyk w domciu! ale mielismy jazdy nie moglismy go obudzic a nie moglam czekac bo zastrzyk musi brac w ciagu 12 h wi8ec jak wczoraj dostal o 11.30 to dzis musial w tych godzinach a tu hubert se spal i spal! nawet czyszczenie noska gruszka nic nie dalo! i w koncu musialam go....ugryzc! i poskutkowalo obudzil sie wujek zastrzyk dal i...juz po spaniu teraz bawi sie w najlepsze ale zje obiadek i spac pujdzie!!!!!!
 
Do góry