reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ból głowy nie minął i mówię już dobranoc:tak:
Ania138 nikomu sie nie dogodzi:-)ja z moją mamą też czesto przechodzę takie jej fochanie bo ona mi ustawia co i jak zrobic a ja zawsze inaczej:-D
Dobranoc oby przez noc ból minął.

A my bylismy na starych smieciach,moj sobie troszke wypil z wiadomej okazji i juz jestesmy w domku.
Ania138 moja mama tez ma swoje widzimisie i jak cos nie po jej mysli jest to jest foch i to na calego......Potrafie sie z nia sklocic na odleglosc bo ona w Czechach mieszka.
Ach te mamy, gdyby chociaż zapytała "co powiesz jak bym..." albo może bym...jak myślisz" to już jakoś inaczej brzmi a nie ja wymyśliłam i tak ma być, szkoda gadać
Śliczny suwaczek :tak:, a mój niedługo zniknie :happy2:

Ale miałam jeszcze odwiedziny, teściowa się namalowała ale przyniosła mi prześcieradło i nawet mówiła sensownie :szok:, więc niczym nie nie wkurzyła :shocked2::tak::rofl2:. a to dziwne

Właśnie oglądam kabaret i wiecie gdzie kobieta ma punkt G?
Na końcu wyrazu shoping!! :-D:-D
Swoją drogą to u mnie się zgadza ;-):-D:-D:-D

 
reklama



Ja pitoleeeee Iwonka wielgachne ogromniaste gratulacje,,ale się ciesze,,zajefajnie,,super,,kochana buziaczki,,ale super,,az mam uśmiech od ucha do uchaa!!!!!! Swietna wiadomośc...wowowowowow..super,,

allllllee superrrrrrrr
 
Cześc wam...wieczorowa porką..
Sorki,z emnie nie było,,ale chyba nikt nie zauwazyl...hehe
Oczywiscie byłam na wsi,,do jutra miałam byc,ale mój męzulo napisał,ze dzisiaj w domuk bedzie na 24 godiznki,,fajno nie...zatem wróciłam,,synek śpi juz,,po drodze mi usnał i spi,,,o 6 pobudka(bo tak wstaje)...
Boż ejak fajnie,mój M co weekend jest:tak::tak::-)no kurcze potem tydzien,dwa i wroci,,super tak co chwile go miec,,ide poczyatc wasze postyyyyyyy,,az od wczoraj pewnie ze 10 str:szok::szok::-D:-D

No to jak mężuś tak często w domku to tylko patrzeć ja i u Ciebie suwaczek przybędzie :tak::-D:-D
 
Dziekuje Ewcia dziekuje:tak::-):-):-):-)do mnie jeszcze to nie dotarlo,pewnie dopiero uwierze jak pojde sobie na usg:tak::-D:-D:-D:-D
Ania dobry ten punkt G mi sie tez on zgadza:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dziekuje Ewcia dziekuje:tak::-):-):-):-)do mnie jeszcze to nie dotarlo,pewnie dopiero uwierze jak pojde sobie na usg:tak::-D:-D:-D:-D
Ania dobry ten punkt G mi sie tez on zgadza:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Iwonka ja normalnie ach jaka to super wiadomośc,,super,,,ale do lekarza kiedy,,po weekendzie pewnie cosik bedziesz dryndała,,,a nic nie mówiłas o robieniu testu,,,o matko,,mamy 3 ciężaróweczki--super.....moze ktos jeszcze i ja nc nie wiem;-);-)...superr...no ja ci bede cala noc chyba gratulowała....:-D:tak::tak::-):-)

Ania gdzie leci kabaret???
 
Ewcia jeszcze nie wiem,ale pewnie po weekendzie sie wybiore tylko nie wiem gdzie mam ruszyc bo ostatni lekarze byli do d...y
 
reklama
Czy widziałyście,ze tu jakies blogi,,nawet pod awatarkeim widac wpis,tzn ilośc,,heeee

Ide się kapac i przygotowc ciałko na przyjazd męza...;-);-):-):-);-);-);-).
Bede potem ,,jak juz skoncze wsio...tzn kapanie:-p
 
Do góry