reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Iwonka, serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!:-D:tak: Iwonka, kiedy miałaś ostatni @ i jak Ci wypada termin?

A ja... hmmm dziś zrobiłam sobie teścik i jest POZYTYWNY! Muszę się wybrać do gina i w ogóle, i wtedy wstawię sobie suwaczek. Ostatni @ miałam 11 sierpnia i wyliczyło mi termin na 18 maja.

Przyznam jednak że obleciał mnie strach okrutny jak ja sobie poradzę ze wszystkim i w ogóle :szok::baffled:
 
Iwonka, serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!:-D:tak: Iwonka, kiedy miałaś ostatni @ i jak Ci wypada termin?

A ja... hmmm dziś zrobiłam sobie teścik i jest POZYTYWNY! Muszę się wybrać do gina i w ogóle, i wtedy wstawię sobie suwaczek. Ostatni @ miałam 11 sierpnia i wyliczyło mi termin na 18 maja.

Przyznam jednak że obleciał mnie strach okrutny jak ja sobie poradzę ze wszystkim i w ogóle :szok::baffled:
Hurrra Gratuluje,obie jestesmy majowkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale sie ciesze!!!!!
 
reklama
Iwonka, ja też się bardzo cieszę! W czwartek robiłam sobie test bo tego dnia jechaliśmy autem do Wawy i chciałam wiedzieć czy spodziewać się nadejścia @ w drodze (uwielbiam po prostu) i wyszedł negatywny.... ale dziś kupiłam 2 testy (dla pewności hihi) i oba na plus ;-)

Ja jestem z 4 maja, mój M z 13 maja, więc kolejny byczek nam się szykuje. Jola albo Staś. Ale może nie powinnam zapeszać, umówię się szybko do gina bo za tydzień znów na dłużej do Wawy w zw. z tą moją cholerną mgr.

Dobrej nocy zmykam do mojej mgr... !! Ale ojej Iwonka ale się cieszę że Ty tez zafasolkowałas!! Kiedy idziesz do lekarza?
 
Do góry