reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

SEwcia czym ty sie zmęcyzłaś:szok:;-):-plenistwem tzn odpoczywaniem,:-D:-D:-Didx lulu,bo synek da ciw kosc jutro..dobrancoo

Iwonka myśłałam o tobie,ale na gg zerkałammmm. Wiedziałam z ejak cie ujrzałam dzisiaj na gg to tu zajrzysz kochana do nas na BB...
A jeszcze Novaczka coś o nas zpaomniała ,musze jej sie na gg przypomnieć..ona wyjeżdża,ale nei wiem gdzie...

Iwonka superrr ze sie zdecydowlaiscie,od kiedy staranka,kiedy mas zpłodne??? SUPEROWATOOOOOOOOOOOOOOO
 
reklama
Ewcia ja nie siadalam na kompa tylko moj chlop bo normalnie mi sie w oczach kreci i nie moglam nic czytac,dopiero teraz usiadlam i odrazu na BB bo juz wytrzymac nie moglam bez forum:no::szok::-D:-D:-D:-Ddwa dni temu skonczyla mi sie @@@@:tak:
 
A Novaczka miala problemy z Martynka ale juz jest wszystko ok a mieli wyjechac dzis lub chyba jutro,nie wiem na blogu trzeba zobaczyc.....
 
Iwonka gdzie ty przyszła staraczko nasza.....uciekłaś mi...
Ale fajowooooooo.....a czekałam na to,bo mówiłaś,ze cchiałabys dzidzie druga na wiosna,lato cyzli teraz działania trzeba podjąc ......super super,oby z apierwszym była fasoleczka kochanaaaa w twoim brzuszkuu...
 
No to jak się nie mylę teraz będą płodne kochana:tak::tak::tak:
Do dzieła !!!!!!!!!!!!
Novaczka jutro jedzie,gadam z nią na gg....na 2 tyg jedzie...
 
reklama
Do góry