reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Zuzia to ja twoje strony kiedyś bardzo często odwiedzałam. Bo mój mąż jest paralotniarzem i jeździliśmy do Szczyrku i Żywca na latanie.
 
reklama
My wlasnie pol godziny temu wrocilismy z trzygodzinnego spaceru. Erik bawil sie na placu zabaw:tak:. Ma teraz jakas dziwna faze i placze jak go zagaduja dzieci w jego wieku:baffled:, normalnie jakies dzikie sie zrobilo to moje dziecko. Najsmieszniejsze jest to, ze doroslych sie wogole nie boi, nawet ich sam zaczepia:laugh2::laugh2:. Teraz u nas jeszcze sloneczko swieci i mamy 25 stopni jak widze na kompie. Ponoc jutro ma byc chlodno i dobrze, bo w przeciwnym razie bym sie nie mogla skupic na pracy:tak:.
Zuzia wyobrazalam sobie Ciebie jako filigranowa blondyneczke:tak:, a tu ciemnowlosa wysoka (tak mi sie wydaje) kobitka sie objawila:tak::-)
 
Hej

my tez prawie cały dzień na dworku siedzielismy ,z przerwa oczywiście na obiad i spanie ,nad jeziorkim też byliśmy 2 godzinki ,było bardzo spokojnie i relaksujaco ,nawet Emilka sie na nas kładła :tak: :-D
nakarmiliśmy łabedzia ,tak go nakarmiliśmy że odpłynoł w końcu od nas a my jeszcze chleb mieliśmy dla niego :laugh2: :laugh2: :laugh2:

połozyłam dzis Emilkę na drzemke bez pieluszki ,i wiecie co ,udało się spała 3 godzinki i nie zrobiła siku :tak: :tak: :-) :-) ,ale jestem z niej zadowolona :tak: :-) :-) :-)
 
Sewa- to jak będziecie jeszcze kiedyś w pobliżu daj znać, wypijemy jaką kawkę, albo piwko:cool2:;-):-).
Aga - widzę, że całkiem na opak sobie mnie wyobraziłaś:-D. A swoją drogą ja chyba też nigdy cię nie widziałam i jedyne co wiem, to że wysoka z ciebie kobitka:tak:.
Noelia - brawa dla Emilki:-):-):-).
My też byliśmy dzisiaj nad wodą, ale nie nad jeziorem, tylko nad rzeczką. Zawsze było tam dużo kaczek, a dzisiaj ani jednej:baffled:. Za to dużo ryb było widać.
 
Zuzia sliczne masz dzieciaczki ,córcia juz taka panna :tak:
jakie to dziwne ,człowiek pisze na forum ,i wyobraz sobie nie wiadomo co ,jak te dziewczyny wyglądają ,ja jeszcze nigdy nie trafiłam z wyobrazeniami :no: :-D :-D :-D :-D :-D

mój tez czasem nalesniki smaży ,ale wydziera sie przy tym ,że lepiej na ten czas się z chaty wynieść:zawstydzona/y: :baffled: :baffled: :zawstydzona/y:
 
reklama
I ja sie melduje:-)A my tez dzis caly dzien na dworzu spedzilismy:tak:Bylismy w zoo i w parku na placu zabaw i w centrum handlowym :-)Kupilismy Vanessce banki mydlane ktore odrazu zuzylismy bo taka byla fascynacja dziecka tym ze nie nadazalam ich produkowac:-D:-D:-D i taka kaczke na kiju co sie pcha i lapkami klepie,tez fajna zabawa dla niej byla.I oczywiscie wrazenia w ZOO.:tak::-)U nas tez pogoda dopisala:cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:Widze ze wszyscy milo niedziele spedzili:happy::happy::happy::happy::happy:
Zuzia fajne fotki :-)Chyba Kubus trawke wcinal na jednym ze zdjec:confused::-):-)
Noelia Gratulacje dla corci,oby tak dalej:tak::tak::tak::-):-):-):-)

A to nasze fotki z dzisiejszego dnia:tak::-)


 
Do góry