reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dzień doberek!

Ewcia widzę,że impreza się udała. Dzięki za zaproszenie:tak:;-) :tak:;-) :tak: następnym razem się zjawiam;-) ;-) ;-) ;-)

Ja dopiję kawulca i wybywam z domku na spacer. Pewnie do mamy wstąpię, na obiad. No i nie wiem co mi tam jeszcze do głowy dziś strzeli.

Życzę miłego dnia. Papa!
 
reklama
Hej:-)
Wysłałam wszystkich na spacer, żeby mi nie przeszkadzali, jak będę na bb:-D. U nas też jest piękna pogoda i po drzemce Kuby na pewno gdzieś pojedziemy. Widzę, że wszyscy domki kupują. Super, nie ma to jak własny ogródek:tak:
Joanna - a dobre masz stosunki z teściami, nie boisz się zamieszkać z nimi w jednym domu:confused:. Wiem z doświadczenia, że zawsze są jakieś zgrzyty:baffled:. Może lepiej kupić mniejszy domek i mieszkać samemu:confused:.
Ewcia - super, że mąż przyjeżdża:-), popracujcie nad dzidziusiem;-):-D. A wczorajsza imprezka to chyba wam się udała:cool2::cool2::cool2:.
Iwonka - widzę , że jesteś ostoją rodziny:cool2::-D:laugh2:. Prawidłowo, ktoś musi trzeźwo myśleć, żeby balować mógł ktoś;-):-D.
 
Dzien dobry, u nas tez piekna pogoda!!:tak: Wczoraj mielismy 27 stopni:tak::-) Prawie lato sie zrobilo.
Zuzia super zdjecia:tak:, wyobrazalam sobie Ciebie inaczej:tak::-)
Joanna, rzeczywiscie decyzja o zamieszkaniu z tesciami bardzo odwazna:tak:, u mnie by nie przeszlo:laugh2::laugh2: Wolalabym chyba pod namiotem niz nimi;-):laugh2:
Dzisiaj na obiadek moja mama ugotowala rosolek i chyba tez sie skusze, bo az mnie skreca:tak::-)
 
Witam popołudniowo!
My już w domku. Ale mały dziś się wyszalał:tak: :tak: :tak: Cały dzień na powietrzu, z małą przerwą na spanko i obiadek :tak: :tak: :tak:
A ja zaraz idę moczyć nogi, bo wybrałam się w nowych butach i trochę mnie stopy bolą od nich:baffled: :baffled: :baffled:

Zuzia fajne fotki:tak: :tak: :tak: Dzieciaczki super, a okolice jakie piękne:tak: :tak: :tak: :tak:
 
reklama
wow, ale tu pustki, nawet Ewci nie ma:laugh2::szok::laugh2:.
Mój mąż właśnie robi naleśniki:tak:, ciekawe kiedy się wkurzy i będę musiała przejąć patelnię;-):confused:. Ale się dzisiaj przewietrzyliśmy, aż mnie głowa rozbolała. Ale fajnie było.
Pycha - zdjęcie jest zrobione u mojej mamy, w Wiśle.
Aga - ciekawe jak mnie sobie wyobrażałaś:confused:. Skręca mnie z ciekawości:laugh2:;-):-p:elvis::rolleyes:.
 
Do góry