reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moje dziecko poszło spać:-p.
Te zdjęcia z porodów:szok:, okropność. Ja bym sobie nie dała robić:no::no::no:.
Przed chwilą zasiadłam do PIT-ów, ale wyszła mi dopłata:baffled:, więc odłożyłam, niech leży do końca kwietnia.
Pycha - mój Kuba jak widzi zdjęcie Mai, to strasznie się cieszy:tak:. Chyba mu się dziewczyna podoba;-):-D.
Spadam poczytać też inne wątki.
 
reklama
Naur!!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń!
 
Ewcia - moja Karola, to też taki niejadek, tzn. raz nic nie chce, a innym razem je bez opamiętania:baffled:. Ja się już dawno przestałam przejmować, jest szczupła, to nie będzie miała problemów z nadwagą, wyniki morfologii ma idealne, rośnie, jest zdrowa:tak:. Czym tu się przejmować:confused:. Raczej nie słyszałam, żeby jakieś dziecko się samo zagłodziło. Zgłodnieje, to zje;-).
 
Naur - dużo zdrówka, szczęścia i pieniędzy;-):-):-):-):-).
blume17.gif
 
Wczoraj widzialm w kiosku jakas gazetke z przepisami dla niejadkow:tak::tak::tak:Sa tam fajne pokazane kolorowe potyrawy zachecajace do jedzenia.Moje dziecko nie ma tego problemu.ciagle by cos jadla:-D
 
ZUZIA! mój to też chudzielec,ale dobrze rosnie i zdrowo.Ale mógłby jeść,teraz wsuwa kulki czyli nequiki.Bardzo lubi je na sucho.

Ja zabieram się dio kawy,może ktoś też teraz łykać bedzie dużą czarną.
 
Mój Jędrek to raz zje tyle, że tylko patrzę kiedy wybuchnie;-) innym razem zje bardzo mało. Ale ja się nie przejmuję i nie wciskam mu jedzenia na siłę. Jak zgłodnieje to sam zawoła.:tak: :tak: :tak:
 
Ja piję właśnie herbatkę:-), kawę zaliczam zawsze ok. 7.00 z mężem.
U nas pada, jest mgła i ogólnie pogoda do d..... A wczoraj było tak pięknie:eek:. Kiedy w końcu ta pogoda się ustabilizuje:confused::baffled:.
 
reklama
Do góry