reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Boze u was leje:szok: .
mnie tak fajnie słonecznie,zapraszam do mnie na spacerek.
Ja nie pojde,ale szkoda,bo bym poszła po podania do przedszkoli.
 
reklama
Mnie zakupy zrobił wczoraj mój małżonek i dzięki mu za to;-):tak::-D. Teraz mogę siedzieć w domku i wyjadać z lodówki:laugh2:. Ale wyjść też muszę - wynieść śmieci:-p.
 
O matko ile czytania,myślałam,że nie nadrobie od wczoraj aż tyle.
U nas też od rana słoneczko,zakupy wczoraj ja autkiem zrobiłam i rano z sunia wyszłam.Na spacerek idziemy po pierwszej.
 
Jestem, ale na moment.
Nie ma to jak fotel bujany! Usnęła nawet sama nie wiedząc kiedy. A ja zamiast korzystać z chwili wolnego biorę się w końcu za robotę, bo impreza dopiero pojutrze, a dziś jakiś obiad by trzeba było, zwłaszcza, ze mężulo dziś urlopowy. No i zadbać o siebie, jakiś makijaż, fryzura, coby nie straszyć.
Ewcia- ja się piszę na tę wycieczkę do Ciebie, w Słupsku jeszcze nie byłam, a w Łodzi leje. A mówili, ze od dziś poprawa i coraz cieplej?? :no:
 
SEWA - a ja czekam na ciebie i czekam kiedy przyjedziecie z Jędrkiem a wy jeszcze w domu przy kompie siedzicie :-D :-D :-D :-D :-D

Kobiety ja wyskoczyłam na chwilę do łazienki na kąpiel w pianie, takie oszukane SPA w domciu :), a wy znowu tyle naklikałyście ;-)


NAUR - ja też się przyłączam do grona babek z życzeniami, wszystkiego najlepszego i zdrówka dużo i uśmiechu i wszystkiego :) A kwiatki wysłałam na gadu-gadu ;-)

U mnie też słoneczko w okna zagląda.
 
Moja tylko sie boi jak jest odcinek z tym LWEM a moze ktos strasznie kiedys falszowal przy Majce i teraz placze bo sie boi znow uslyszec tego:-D:-D:-D:-D:-D
no to chyba ja :-D bo pierwszy raz zaczęła płakac jak ja śpiewałam, fakt strasznie fałszuje :zawstydzona/y: i teraz już nikt nie może, bo jest płacz, ale jaki??? taki prawdziwy ze łzami, nawet jak sie uderzy to jej łzy nie leca :no:



Ja zabieram się dio kawy,może ktoś też teraz łykać bedzie dużą czarną.
ja zaraz sobie zrobię ale z mleczkiem :-)


Podeślijcie do mnie też trochę tego słonka.....;-);-);-)
ja moge podesłac, bo dzis i tak nie pójdziemy na dwór, bo Majce katar wrócił a jest wiatrzysko :-)


a moja maruda usnęła i mam godzinkę spokoju, nie wiem co jest, ale cały tydzien juz mi tak dokazuje,
 
reklama
Rany dziewczyny nie mogę nadrobić tego co naklikałyście od wczoraj:tak: :tak: :tak:
Unas też deszczyk pada,Kacper śpi ale pewnie zaraz się obudzi.Ja od rana walczę z fasolką po bretońsku.taki gar nagotowałam,ze jak któraś ma ochotę to zapraszam:tak: :tak: :tak: .Teraz czas na kawę chociaz powinnam przystopować bo ciśnienie mam wysokie:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: ,ale oczy mi się zamykają.Ciekawe dlaczego,do mnie nikt nie dzwonił w nocy i żadnego Jurka nie szukał:-D :-D :-D
Witam nowe Mamusie !!!

NAUR -DUŻO SŁONECZKA W ŻYCIU
 
Do góry