reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

wiolunia jeszcze pamiętam jak to jest wstawać skoro świt :-D ale ja zawsze śpioch do potęgi byłam, a teraz jak jeszcze mam nocne pobudki to padam z nóg o tej siódmej oczy mi się kleją ale wstaję ... ale własnie chcę zacząć wstawać o 6 żeby pomału przyzwyczajać smyka, a i wtedy na drzemkę może chętniej pójdzie i jakoś unormujemy ten nasz system :-p

As ja również tak uważam, ale Natan jeszcze nie ma 3 lat a już się do dzieci garnie, jak widzi jak idą jakieś grupy z przedszkola to się wyrywa i chce z dziećmi, dlatego chodzę z nim na te zajęcia rytmiczne, żeby się oswajał bo chociaż chce do dzieci to się zachowuje jak dzikus :-D do brania udziału w zabawach też niezbyt chętny, taki indywidualista mały wybiera sobie jedne zabawy a drugie ignoruje (np. nie lubi śpiewania :szok:). Fajniusia czapa :tak:


Bodzinka cieszę się razem z tobą :-)

Ameliee a ten biologiczny się zgadza na przysposobienie czy go pozbawiałaś praw? faktycznie jakiś palant z niego jak nie chcesz nawet alimentów ... dobrze że chociaż ci się teraz układa, jak widać masz porządnego "męża" :tak:
Buciczki bardzo ładniutkie, nie wiem jaką masz sukienkę ale białe do białego zawsze pasuje :-)


Ale piękne słoneczko wyszło zza chmurek :-) temperaturka rośnie i coraz przyjemniej, do tego czarny redsik na miłe popołudnie ... ale widzę że dzisiaj z drzemki to raczej nici, nawet po wyczerpujących zajęciach i spacerze :szok: no szkoda
 
reklama
To on włochaty będzie?! O matko jedyna, nie wiedziałam :o w sklepie tez facet zachowywal sie jak by nie jarzył o co chodzi jak wypytywalam ile krolik ma i czy samczyk czy samiczka :/. wiem ze nic nie wiem. Ide do wet w poniedzialek, niech mi powie wszystko.
najprawdopodobniej będzie taki jak był nasz Duet czyli między uszkami i dookoła szyjki dłuższe te kudełki będą jak grzywa u lwa .:-D:-D Dlatego ta rasa lew się nazywa .
To nasz Duet
 
ja też się właśnie zastanawiam nad kupnem jakiegoś stwora do domu dla tych naszych dzieciaków i myślę o myszoskoczku ... podobno są przyjacielskie i nie dziczeją od razu jak się je zostawi na troszkę :-) ... najbardziej chciałabym jaszczurkę ale to i wymagające okropnie a do tego drogie jak cholera :eek:
 
Popełniłam Krowe ;-)
59268_365201416930185_947802625_n.jpg
 
Hej!
Przede wszystkim dużo zdrowia dla chorowitków życzę!
A ja bardzo,bardzo,ale to bardzo chciałabym mieć kota,bo ja to taka kociara od zawsze :-)
Jednak póki co mogę sobie z głowy wybić,bo często wyjeżdżamy,a nie miałabym gdzie zwierzaka zostawić,ale choruje na takiego mruczucha i kiedyś na pewno mieć będę :tak:

Ale rozpisałyście się kobity :-)
Co do dzieci,to ja cieszę się,że mogę być z moimi w domu,ze nie muszę dawać ich do żłobka czy przedszkola.Jednak mam to szczęście,że z pensji A.możemy sobie na to pozwolić.
Od paru dni zauważam jednak,że starszakowi przydałoby się przedszkole,bardzo chętnie bawi się z malutką,ale ona jest jednak "marnym" kompanem do zabawy,bo za mała.Przedwczoraj przyszedł do nas szwagier ze swoim synem,rówieśnikiem mojego starszaka i w jego oku widziałam błysk,ze szczęścia,że nareszcie będzie miał się z kim bawić.Ciągnie go do rówieśników i jest to rzecz naturalna,dlatego też na dniach idziemy do przedszkola dowiedzieć się jakie są szanse na przyjęcie go w następnym roku.Oczywiście jeszcze musimy rozważyć za i przeciw,ale póki co dowiedzieć się co nie co możemy.
Wczoraj wrócił A. Na razie jest spokój i zgoda,zobaczymy jak długo:-D

Lecę malutką obudzić,bo mi później o dziesiątej zaśnie...

Życzę miłego wieczoru.
 
hejka.
jezu, padam na twarz. Wymecza mnie te podroze z F. a energia go roznosi. Ja mam dosc.. ilez mozna sluchac jak on walczy.?? a O robi za widownie.Niech te bloto obsycha.. to wygonie te dwa akumulatory na dwor niech tam krzycz a, walczą i pieją az im sila w glosie padnie :D

Jutro musze chyba do opieki zajechac. dostalam dziś "wyplate" i kurde.. mialo być o 200 zł wiecej od kwietnia swiadczenia. a tu doopa.. mam tyle co w marcu. Musze sie dowiedziec czy i kiedy je dostane.

As cudna czapka.

Bodzia krowa wyrąbista jest :)

Amelie buty ladne. I do wykozystania potem. D w baletkach to i nawet w bialych mozna posmigac. O ile sie nie mieszka na wsi i stan drogi pozwala.
 
hejka.
jezu, padam na twarz. Wymecza mnie te podroze z F. a energia go roznosi. Ja mam dosc.. ilez mozna sluchac jak on walczy.?? a O robi za widownie.Niech te bloto obsycha.. to wygonie te dwa akumulatory na dwor niech tam krzycz a, walczą i pieją az im sila w glosie padnie :D

Jutro musze chyba do opieki zajechac. dostalam dziś "wyplate" i kurde.. mialo być o 200 zł wiecej od kwietnia swiadczenia. a tu doopa.. mam tyle co w marcu. Musze sie dowiedziec czy i kiedy je dostane.

As cudna czapka.

Bodzia krowa wyrąbista jest :)

Amelie buty ladne. I do wykozystania potem. D w baletkach to i nawet w bialych mozna posmigac. O ile sie nie mieszka na wsi i stan drogi pozwala.
Ja dostałam powiadomienie z OPS ,że zostało wszczęte postępowanie i kwota 200 zł została mi przyznana do końca roku ,więc liczę na to ,że jednak te pieniądze będą ;-)

Krowa jest słitaśnaaaaa :-D:-D:-D
 
hejooo
BYlam na zakupach i nic nie kupialm,,echhh

Amaliee super,nogi cie nie beda bolaly od tancow,heee...a wlochacz bomba:))

Bodzia alee krówka boska...ech ty to masz bakcyla do szycia...
 
Ja dostałam powiadomienie z OPS ,że zostało wszczęte postępowanie i kwota 200 zł została mi przyznana do końca roku ,więc liczę na to ,że jednak te pieniądze będą ;-)

Krowa jest słitaśnaaaaa :-D:-D:-D


Ja zadnego powiadomienia nie dostalam. Wiec niewiem.. no ale skro w calym necie piszą ze wszyscy a szczegolnie rodzice dzieci niepelnosprawnych to tak na chlopski rozum.. powinnam i ja sie zalapac.
A u nas "mile " panie nie są skore do powiadomien za czesto. No bo co one wysilac sie bedą.
 
reklama
Ameliee no i tak to właśnie powinno wyglądać, jakaś sprawiedliwość że po jednym łachmaniarzu przychodzi prawdziwy książę z bajki :-D ja się czuję coraz bardziej zfrajerowana, ale póki co nie stawiam jeszcze na nim krzyżyka ...

Bodzinka zajefajna ta twoja krowa :-) ja tam z szycia najlepsza nie jestem, moja mama bardziej :tak:



A może by tak jeszcze podnieśli rodzinne do jakiejś konkretnej kwoty, to by był dopiero cud!!! :-D:-D:-D bo ostatnio mi podnieśli z 69 na 77 zł ... od razu zaszalałam :-D:-D:-D ... ale jednak dobrze słyszeć że coś tam czasem zrobią dla rodziny

P.S. Ameliee wypłacają zawsze kwotę netto czyli po odjęciu tych wszystkich podatków i innych, a brutto to kwota przed opodatkowaniem ... mam nadzieję że o to ci chodziło :baffled:
 
Do góry