reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Hej dziewczyny jejciu jak mi się nie chce tak rano wstawać:dry:
Ale chociaż dziś cieplej bo mam już 15 stopni słonko wychodzi to przynajmniej jakiś pozytyw:tak:
mały jeszcze kima za 20 minut go obudzę
Ja mam dziś w planach małe zakupy muszę pochodzić po mieście gdy Bartulek będzie w przedszkolu
Krolcia to dziś jedziecie czy jutro?
 
reklama
Witam;-)
Z kawką w ręku jak zwykle.:tak:
Aga jutro startujemy.
Dzisiaj jeszcze mam fryzjera do zaliczenia i muszę zrobić zakupy dla cioci. Będzie u nas mieszkać przez te dwa tygodnie. Nie mieliśmy co z psem zrobić, a że ciocia samotna ze swoim psiakiem, to się zgodziła przeprowadzić na ten czas i zająć się i naszą sunią(ciocia mieszka w kawalerce, a dwa spore psy, to by jej rozniosły mieszkanie:-D! he he he).
Dla Kseny to lepiej. Nie będzie musiała przechodzić szoku ze zmianą miejsca, będzie u siebie:tak:.
 
Dziendoberek:-D
U nas słonecznie i 15 stopni...
P. poszedł do pracy, ja juz ogarnełam mieszkanko i znowu mnie brzuchol rozbolał:baffled:
Dzis mykam do US i ZUSu z młodym.... ciekawe czy bedzie grzeczny...
 
Witam, ja korzystam póki śniadanie jem :-) Kuba w końcu w przedszkolu już na starszaki chodzi :szok: no i jutro mój syn ma już 4 urodziny :szok: za szybko ten czas leci :sorry2: dzisiaj muszę się wziąć za sprzątanie w domu bo aż się prosi :-p no i muszę się wziąć za przedpokój trzeba farbę zmyć itd a to zapewne trochę czasu mi zejdzie z kilka dni :sorry2: jestem ciekawa kiedy mi przyjadą szafę zamontować bo już tydzień czekam na telefon od nich :dry: mają jeszcze tydzień :tak: przed blokiem robią nam nową elewację, Kochane jaki tam facet jest :cool2: wczoraj wyszłam po południu z Kubą na ławkę, a on opalony bez koszulki lekko spocony.... hmmm normalnie miodzio i dzisiaj znowu bez koszulki :-) chyba pójdę przed blok herbatkę dopić hihi ;-) no uciekam do roboty żeby jak najwięcej zrobić zanim po Kubę pójdę :tak:
 
Witam wszystkie mamy siedzące w domu z dzieciaczkami :-) też obecnie siedzę w domu z moim synkiem i zanosi sie, ze raczej w najblizszym czasie nie wróce do pracy, bo po prostu w naszym przypadku nie mam takiej możliwości.
Postaram sie czasem do Was wpadać, jeżeli oczywisćie mnie przyjmiecie :confused:
miłego dnia wszystkim :-)
 
Witam się

Witam nowe mamusie wpadajcie w miarę możliwości :tak:

ale cisza:-)
u nas słoneczko od rana daje czadu:tak:mała śpi :tak:a ja necie sobie siedzę:tak:obiadek gotowy dziś dla wszystkich krupniczek, pierogi domowej roboty :tak:

Koralikowa, miłej pracy to ty byłaś na urlopie? a gdzie pracujesz jeśli możesz napisać ?
Beatka i jak tam przystojny mężczyzna, zazdroszczę widoku:tak:
różyczka miłego załatwiani w urzędach obyś trafiła na miłe panie urzędniczki
Tygrysek to ci mała psotkę wyrządziła i ujawniła się jako chłopak :tak:chłopczykowi w różowym też do twarzy:tak:


Ależ Wam współczuję z tymi wyprawkami do szkoły dla dzieci uf ja narazie o tym nie myślę może jak Liwa zacznie się edukować to się coś zmieni na lepsze


Miłego dnia :-)
 
krolcia zapomniałam że wy macie przecież psa ale dobrze że ciocia zostanie bo tak to problem
Różyczka i jak Olo grzeczny?
Mirelka u nas też słoneczko pięknie świeci

Witam nowa mamę
Ja dziś już w kauflandzie na zakupach byam pochodziłam troche po mieście
Mleko Bebiko przyszło:-)z piłka:-) na reszcie:-)

Ja muszę zaraz ogarnąć bo bajzel mam że hoho:-D
 
Witam nowa mamę!

Dziś zakupki i Pchli Targ. Spakowałam nieco swoich ubrań sprzed ciazy, fajnie butki Ksawusia i jeszcze jakieś drobiagi i mam nadziej, iz nieco zarobie.
Za te rzeczy za duzo nie dostane, nawet nie chce bo wiem, ze wiekszosc tych mam to mamy niepracujace.
Hmmm ubranka wyceniam od 2 za czapke Ksawusia do 20 zł za marynarke moją w stanie idealnym.

Miłego dzionka!
 
reklama
hej dziewczynki ja biore sie za mega porzadki:)
Musze ciuchy Gai posegregowac co za małe to na strych badz na allegro:)
Byłam w sądzie masakra zaświadczenie o niekaralności kosztuje 50 zł:wściekła/y:zdzierstwo masakryczne!
Ale jutro lece złożyc dokumenty:)
 
Do góry