reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

I ja zasiadam z kawką.:tak:
Niewyspana.:baffled:
Starszak w nocy mega gorączka, wiercenie się i co chwilę chcę picie. Zanim spadła, zanim zasnął to ja oczywiście nie mogłam spać. Wysypało go jeszcze bardziej, no zobaczymy co dalej...

Chyba przykosiło w nocy:szok:! Bo samochody białe! Zamarznięte!!!:tak::szok:
Piękna pogoda a my w domku musimy siedzieć.... Może malutkiego wezmę choć na przewietrzenie się....
 
reklama
U nas sloneczka brak,ale i tak z Lolkiem sie przewietrzymy..Fifi właśnie polozylglowe mi na brzuchu i zasnął ...
 
krolcia a jednak ospa was dopadła:-(a Daniel nie ma krostek?żeby nie zaziębił ospy
przynajmniej będziecie mieli z głowy ciekawe co powie lekarz,obyście szybko uporali sie z krostkami;-)
Asienka to powodzenia na kursie;-)a w ten czas jak tam będziesz to małego gdzie dajesz?
 
No Daniel odpukać na razie cisza. Muszę doczytać jak długo przed wysypką Mati zarażał.
Ja cały czas mam nadzieję, że jeśli mały załapał/pie to będzie lekko przechodził, ze względu na to, że dostał przeciwciał trochę jak karmiłam piersią. Przechodziłam wtedy półpaśca. A to ten sam wirus przecież. Jutro dopytam lekarza, czy dobrze rozumuję w tej kwestii.
 
krolcia coś mi sie kojarzy że zanim pojawia sie krostki to 2 tygodnie dziecko może zarażać ale nie jestem pewna tak mi sie tylko kojarzy
Ja dziś zrobiłam placki ziemniaczane
i zaraz sie ogarniam i ruszamy na spacer korzystać z pogody
 
Hejka!
Wpadłam się przywitać. Nie popiszę, bo mam chandrę :sorry:. Jakoś tak wyszło. Ale melduję się, że jestem :tak:.
Aguska, masz dziś to samo co ja :-D.
Krolcia, oby nie była to ospa :tak:. Zdrówka dla Mateuszka :tak:.
Bodzinka, u mnie też słoneczka brak niestety...
Asienka, 3mam kciuki za UP :tak:
Miłego dnia!
 
Krolcia oby ospa przeszła szybko i łagodnie :tak:
Fanta witamy w klubie :sorry:
Asienka kciuki za up ;-)

Witam, pogoda ładna, słoneczko świeci ale coś wiatr wieje :tak: M śpi po służbie, Kuba zjadł zupkę i coś kombinuje u siebie w pokoju ;-) a ja na chwilę wpadłam się przywitać :-) czekam aż siostra zadzwoni bo chcę jej dzisiaj łóżko zawieźć póki M ma wolne żeby się jutro nie motać z dwoma łóżkami w pokoju :tak: zaraz trzeba ziemniaczki wstawić bo jak szwagier przyjedzie to będzie po 15 i będzie trzeba od razu jechać :tak:
 
9005.gif



Karolcia ,a jednak ospa,oby szybciutko krostki wyschły i poodpadały.
Buziole dla Matiego.
Asieńka kciuki za wizyte w up.

Usnęłam koło 3,a po 7 byłam na nogach,a teraz ledwo łażę,
po prostu spać mi się chce.
Ale nie mogę,bo potem w nocy znowu nie będę mogła usnąć,a jutro o 5 pobudka.
Chyba zaraz wezmę sie i poprasuje sobie ubrania do pracy,zrobię sobie kawusie,bo padne.

My po obiadku,najpierw rosołek,a potem bitki z ziemniaczkami i surówką.

OOO wiem zrobię sobie jeszcze sałatkę,to będę miała zajęcie.
Akurat będzie na kolacyjkę,i do pracki sobie wezmę,bo te kanapki już mi zbrzydły.

Po obiedzie wyszliśmy na trochę na spacerek,
bo pogoda świetna,więc żal nie skorzystać.
pobiegali poskakali,pies razem z nimi
a teraz :chłopcy oglądają mecz,a m.drzemie przed tv.

Ide zrobić kawę ,chce któraś??

Miłego popołudnia
 
reklama
My już też po obiedzie. Leżymy wszyscy, no może prawie wszyscy:dry: brzuchami do góry. Mały tylko oczywiście, zamiast leżeć i trawić do dostał powera i buszuje po wszystkich katach!:-D:tak:
 
Do góry