reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej hej mąż wczoraj mnie zabrał do kina na film KAC WAWA 3 D rewelacja śmiechu co niemiara;)
Gaja została z tesciami a spała z tesciem i nawet nie chciała wyjć do nas jak wrócilismy:)
 
reklama
"As76 - wylądowała na porodówce, trzymać mocno kciuki by nie urodziła, bo jest źle"

kochane!

as
dzwoniła, jest na porodówce... zaczęła krwawić, pojawiły się skrzepy.. bardzo prosiła żebyście trzymały kciuki żeby Karolcia nie zaczęła się rodzić!!
:baffled:
As &&&.
 
Ostatnia edycja:
O matko AS nie daj się:(
Justa informuj nas na bieżąco!
Lenka nic więcej nie wiem , a nie chce jej gnębić teraz telefonem czy sms-em. :sorry: Jak coś gdzieś wyczytam, wyłapię... dam wam znać. :tak:
Miejmy nadzieję, że z As i ciążą wszystko w porządku i już niedługo sama się do nas odezwie.
 
Wieści od As
Niebezpieczeństwo bezpośrednie minęło.
As nadal pozostaje na porodówce, ale jeśli do jutra nic się nie pogorszy zostanie przeniesiona na patologię.
Dostała kolację i mogła sama pójść do toalety.

Uhhhhh.

Hej mamuśki. Jakie piękne słoneczko mnie dziś obudziło. :-)
Jak po weekendzie?
My w kinie i na basenie sobie byliśmy. :tak:
A od dziś znowu rutyna.
Ale słoneczko świeci, robi się coraz cieplej , to i pospacerujemy trochę z Amelką i wyjdziemy z tych czterech ścian. :tak:
 
dzień doberek
kto na kawkę i drożdżaka?
u nas kolejny dzień słoneczka aż się prosi o sprzątanie i pranie, no przynajmniej to drugie idę zrobić :biggrin2:

As trzymaj się kobito! niech Ci malusia jeszcze podrośnie
 
reklama
Do góry