reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi


Podobają mi się te pierwsze butki. :tak: już zapowiedziałam swojemu, że jak tylko kasa wpłynie z rozliczenia podatkowego jadę i biorę.:tak:

A pełno tego typu bucików , z podobnym fasonem stoi w Centrum Chińskim. :-p Ceny od 29,99 w górę :tak:;-):-).


Miłego dnia i dłuuugiego, spokojnego weekendu.:-)
 
reklama
Witam z rana :-):-)
U nas piękne słonko świeci, mam nadzieję że taka pogoda utrzyma się przez cały dzień chociaż na termometrze -4st.C :tak::tak:
Oczywiście Maja obudziła się dzisiaj przed budzikiem bo mają w przedszkolu przedstawienie zaległe z okazji dnia babci i dziadka, no i Maja dospać nie mogła. I tak sobie skubana wymyśliła ze jak dzisiaj babcia przyjedzie to ona z nią jedzie a my jutro dołączymy do niej więc chyba szykuje się szalona noc :-p:-p:-p
Iwcik jak Lenka? Przeszły jej trochę te wymioty?
Malinka a do was babcia dotarła?
Dowikla to masz teraz do soboty luz w domku ;-);-)
Natalineczka super ze praca nie taka zła i że umowy dają, to najważniejsze :tak::tak::tak:
Brzoskwinka ja bym raczej z gorączka dziecka z domu nie wyprowadzała :no::no:
Justa uwielbiam te "nasze" centra chińskie, tego najbardziej mi tu w Lublinie brakuje i chyba dlatego tak często do Radomia bym jeździła ;-);-)
 
Ostatnia edycja:
Amelko
Twoje urodziny, które są raz w roku,
niech będą szczęśliwe i pełne uroku.
Ja ze swej strony ślę Ci życzenia -
by się spełniły wszystkie Twe marzenia​

 
Justa samych wspaniałości dla Amelki życzę :-) spełnienia marzeń i radosnych dni :-)

Anaconda wiem, wiem.. ja też nigdzie nie wychodzę z nim.. bo temp mu rośnie.. :-(
 
Amelko
Twoje urodziny, które są raz w roku,
niech będą szczęśliwe i pełne uroku.
Ja ze swej strony ślę Ci życzenia -
by się spełniły wszystkie Twe marzenia​




Witam, na poczatek przyłaczam się do pięknych zyczonek dal Amelki :tak:


U nas dzisiaj piękny błękit na niebie :tak:, ale moje dziewczyny obie w domu i paskudnie pokasłuja, mam nadieje, ze uda mi sie to chorubsko w zarodku zdusić :sorry:

No i robimy kolejne podejście do nocnika :eek: zobaczymy cio tym razem z tego bedzie:-D
 
Też się dołączam do życzonek :-D
MH zdrówka dla dziewczynek :tak:
Aguska super buty :tak:

Witam w słoneczny czwartek :tak: ja właśnie dopijam ciepłą herbatkę i się biorę za robotę :-) wczoraj jak usiadłam przed tv i włączyłam japońską bajkę tak zapomniałam o łazience :sorry: więc zaraz drugie pranie nastwie, głowę umyję i będę walczyć z grzybem :baffled: zupke ze wczoraj mam, więc tylko drugie będzie trzeba jakieś wymyśleć, ale jak pojedziemy do żar to obiadu nie będę musiała robić :-) mam tylko nadzieję że dzisiaj nikt nie zaplanuje żeby do mnie wpaść bo ja ni ciasta ni ciastek w domu :sorry:
 
No moja niki zasikała juz 3 pary spodni :szok::-D:-D:-D:-D chycba się juz wysikała nie ?:rofl2:

BETA, STO LAT !!!
Pociechy z męża i dzieciata, oraz spełnienia marzeń :tak:
 
Witam i ja
Ale mi sie dzisiaj dobrze spalo:tak::tak::tak:Wieczorem tez byla cisza bo male szybciutko padly:-):tak:
ZA oknem poajwia sie sloneczko,wiec zapowiada sie calkiem fajny dzien:tak::tak::tak:No i ma byc cieplo bo zapowiadali chyba 6 stopni:tak::tak::tak:
Moze dzisiaj porobie sobie zakupki na sobotnia imprezke:tak::tak:A jak nie dzisiaj to jutro juz bankowo,bo gosci mam miec chyba od 15:-):tak:

Dolaczam sie do zyczonek dla BEATKI i Amelki:tak::tak::tak:Wszystkiego najlepszego i najpiekniejszego drogie Panie;-):-):tak::tak::tak:
 
reklama
Wpadam do Was z życzeniami dla Beatki i Amelki .
Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń .

Nie mam dziś czasu ,bo zaczynam pranie ,sprzątanie i pakowanie przedwyjazdowe.;-)
MH zdrówka dla Was ,obyś to chorubsko w zarodku zdusiła ;-):-):-)
Ja na dziś mam w planach :
Wstawić pranie -pewnie razy 3 :szok::szok:
sprzątanie,gotowanie,prasowanie ,pakowanie ,spacer z psem ,bo trzeba go wybiegać ,
Kuba zaprosił kolegę na dziś ,więc będzie wesoło :rofl2::rofl2::rofl2:,potem go do domu trzeba odwieźć ,a wieczorkiem jeszcze muszę wypracowanie napisać. :-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry