reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Malinka zarzuć powerem :tak: ale jak nie to możesz Ty wpaść do mnie i tak posprzątać :-)
Aguska super fotki :tak: fajnego masz synka :-)
Dowikla wpraszam się na żarełko :-D

Witam wieczorem. M się kąpie, Kuba je kolację więc ja na chwilę wpadłam :tak: jutro M ma służbę więc będę miała spokój do czwartku :-) zakupki mam zrobione, spacerek też żeśmy zaliczyli :tak: ale zimno się zrobiło dopiero koło 16,00 u mnie :dry: wiało ale na szczęście nie tak mocno jak ostatnio ale za to zimny ten wiatr jakiś był :dry: oby niczego nie nawiało bo mam zamiar okna umyć :tak: dzisiaj mi się nie chciało jakoś tyłka ruszyć z fotela :-) oj lenistwo się szerzy :-D idę M pogonić żeby wyszedł z wanny :tak: ja głodna jestem jak nie wiem co :-) konia z kopytami bym zjadła :-)
 
Malinka zarzuć powerem :tak: ale jak nie to możesz Ty wpaść do mnie i tak posprzątać :-)
Aguska super fotki :tak: fajnego masz synka :-)
Dowikla wpraszam się na żarełko :-D

Witam wieczorem. M się kąpie, Kuba je kolację więc ja na chwilę wpadłam :tak: jutro M ma służbę więc będę miała spokój do czwartku :-) zakupki mam zrobione, spacerek też żeśmy zaliczyli :tak: ale zimno się zrobiło dopiero koło 16,00 u mnie :dry: wiało ale na szczęście nie tak mocno jak ostatnio ale za to zimny ten wiatr jakiś był :dry: oby niczego nie nawiało bo mam zamiar okna umyć :tak: dzisiaj mi się nie chciało jakoś tyłka ruszyć z fotela :-) oj lenistwo się szerzy :-D idę M pogonić żeby wyszedł z wanny :tak: ja głodna jestem jak nie wiem co :-) konia z kopytami bym zjadła :-)
Ja też głodna i sama nie wiem na co mam ochotę;)
 
hej laski
no i sie pochwaliłam chyba za szybko sie cieszyłam ze lence lepiej :baffled:a tu dupa blada dzisiaj dwa razy zwróciła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:jak jeszcze dlugo , kaszle troche mniej ale goraczki juz nie ma wiec chyba ten antybiotyk tylko na goraczke zadziałał:baffled::baffled::baffled: bidulka juz mi spadla z wagi bo wazyla 7900 a dzisiaj ja wazyłam to miała 7200 ciekawe jak bedzie jutro tez ja zwaze jak znów spadnie to ide z nia spowrotem do lekarza bo juz nie wiem co robic :-:)-:)-:)-(

na poprawe humoru zrobiłam ciasto Raffaello którego i tak nie moge zjesc :-D:-D:-Dale za to mąż jak jutro wróci to bedzie szczesliwy no i maksiu juz dzisiaj musiał łyknac odrobine:-D:-D
 
Witajcie kochane. Miłego dnia życzę. Poczytalam ale już nie zdążę odpisać. Ostatnio tylko śpię śpię śpię w tej chorobie. Już mnie tak wymeczyla ze masakra. Schudlam 6.5 kg:-):-):-):-). Spodnie już spadają bez paska:-) z nosa cały czas się leje. Ale wiatr zimny i porywisty. Zamarzla mi ręką. Pa kochane:-) buziaki.
 
Witam porannie :-):-)
Wczoraj rozmawiałam z panią przedszkolanką i bardzo chwaliła Maję, powiedziała ze jest jedna z najlepszych osób w grupie - oj jak miło słuchać takich pochwał na temat swojego dziecka :tak::tak: i mówiła jeszcze że Maja ma wielki talent jeśli chodzi o malowanie, tańce, śpiewy i żeby nie marnować jej talentu tylko ją gdzieś zapisać więc trzeba się gdzieś rozejrzeć za jakimiś zajęciami dodatkowymi
w tamtym roku mieli inną panią i tamta mówiła to samo więc jak dwie osoby tak myślą to musi coś w tym być :tak::tak:
A teraz smutne wiadomości: w nocy obudził mnie silny, tępy ból w lewej ręce, już drugi raz mi się coś takiego przydarzyło, aż musiałam wstawać i procha brać bo nie dało wytrzymać i teraz trochę się boję bo słyszałam ze takie drętwienie i ból w lewej ręce oznacza problemy z sercem :-:)-(
Aguska super fotki i niezła laska z ciebie :tak::tak::tak:
Aleksia nieźle z waga lecisz ale choroby współczuję
Iwcik co tej twojej Lence jest że tak wymiotuje, może lepiej wybierz się jeszcze do pediatry :baffled::baffled:
 
Aleksia oj waga leci w dół :sorry: obyś z sił nie opadła :tak: zdrówka życzę :tak:
Anaconda to zapisuj gdzieś Majkę :tak: a z ręką lepiej idź do lekarza :tak:
Iwcik biegiem do lekarza :no: może to przez ten antybiotyk? A jakąś osłonkę jej dajesz na żołądek przy tym antybiotyku? A co to w ogóle za antybiotyk?

Witam. My z Kubiem już po śniadanku :tak: teraz dopijam ciepłą herbatkę :-) Kuba bawi się autami :tak: u mnie przymrozek był w nocy i to nawet mocny ale od rana świeci piękne słoneczko na bezchmurnym niebie :-D zaraz do sklepu będzie trzeba skoczyć bo dzisiaj film w kioskach :tak: miałam zamiar do żar sobie skoczyć na lumpki ale mój inteligentny mąż nie zostawił mi dokumentów od auta :no: i jeszcze mi pisze to jedź sobie drugim :crazy: no jasne, tam na rezerwie ponad 30km, fotelika tam nie ma i ja mam się z nim i Kubą targać przez pół osiedla :crazy: ale mnie wkurzył :crazy: na to wygląda że ja nie mam prawa nawet kierownicy dotknąć, tak się czuję :crazy: idę dopić herbatkę i się zaraz szykować do sklepu :tak:
 
reklama
anaconda27 kochna ale masz zdolna córcie tylko pozazdrościć:-)Pewnie że trzeba pielęgnować jej talenty tak tak może za pare lat usłyczymy o młodej artysce:-)
A ty marsz do lekarza!bo to drętwienie mnie przeraziło.
Aleksia gratulacje schudnięcia ale choróbska współczuje zdróweczka życzę.
Iwcik28 też myśle żeby lepiej iść do pediatry bo mała się męczy i że spada aż tyle na wadze:szok:zdróweczka dla Lenki

A ja pije kawke moje słonko szaleje jak zwariowany co chwile sie śmieje bo on jest taki pocieszny:-)mam w planach iść dziś z nim na spacerek bo pogoda ujdzie więc sie pewnie wybierzemy.
 
Do góry