reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witajcie słoneczka:-) ja nadal chora:-( nawet bardziej:-( nie mam siły wogule. Igor dzisiaj płakał za mną i chciał żebym przyjechała do Niego wcześniej. Szkoda mi się zrobiło Go jak usłyszałam jego głos przez telefon taki załamany i płaczący. Od przerwy do końca zmiany nie mogłam się wogule skupić na niczym innym. Witam nowa mamusie. Witaj brzoskwinko:-) Malinka ma rację masz smakowity nick ale i Malinus też ma słodki swoj:-) lecę się wykąpać i wpadne do Was jeszcze:-)
 
reklama
Witam nowe mamuśki :tak:
Agnes czekamy na fotki :tak:
Malinka a to Ci pietruszka zrobił :no:

Witam wieczorem. My po małym objeździe po mieście :tak: fajnie na dworze ale wiatr się znowu zerwał :sorry: Kuba ogląda sobie bajkę, M krzyżówkę rozwiązuje a ja zasiadłam na chwilę :tak: brzuch mnie przestał boleć, jeszcze lekko skręca ale da się wytrzymać :tak: musiałam do cioci dzwonić żeby przyszła do mnie i kupiła mi tabletki na brzuch bo się ruszyć nie mogłam po południu tak mnie skręcało :no: mam nadzieję że jutro mi już nic nie będzie bo trzeba trochę w chacie posprzątać :tak: idę do kuchni bo mam mega bałagan od rana gary leżą i czekają na kąpiel :sorry: dobrze że na jutro znowu pół obiadu mam więc nie będę musiała się męczyć z gotowaniem :-)
 
Malinka szkoda twoich nerwów, chyba wszyscy faceci tak mają. Mnie najbardziej wkurza jak mój zaczyna coś grzebać i karze sobie obiad naszykować a potem jak mu mówię że już gotowy to ten nawet nie myśli się oderwać od swojej pracy, teraz to już to olałam i je potem zimne, a co ja będę go tysiąc razy wołać :crazy::crazy::crazy:
Beata oby brzuszek jutro przestał boleć, a może jakąś miętę sobie zaparz :confused2::confused2:
Agnes pochwal się fotkami Oliwii, u Mai dzisiaj mieli zdjęcia ale kiedy będzie można ich odebrać to jeszcze nie wiem :no::no:
 
hej dziopki
pamietacie mnie moze jeszcze???
oj zapracowan jestem
teraz dorwalm szwagra laptusia a tu e nie ma wiec beedzie zjdac :p
nie poczytam kochane chociz sprobuje cos si cofnąc bo closci na pwno ni nadrobi :):-D
 
Witam wieczorkiem i od razu znikam hehe:-);-)Dzieciarnia mi jeszcze nie spi,wiec mam niezly sajgon w chacie:rofl2:
Dobranoc:-)
 
hej laski

u mnie troche lepiej ale nie za dobrze maż prawie wyzdrowial ja juz zaczytam tez funkcjonowac a Lenka dzisiaj tylko raz zwymiotowała wiec sukces bo do wczoraj to kazdy posiłek konczył sie wymiotami wiec chyba jest poprawa i u niej zobaczymy co bedzie jutro i w nocy :baffled:miałam juz isc dzisiaj z nia do lekarza bo wkoncu ile moze takie małe dziecko zwracac kazde jedno jedzonko :-:)-:)-(ale ze rano wypila mleko i nie oddała go zaraz to nie poszlam :eek:dzisiaj tylko po obiadku jej sie zdazylo ale pozniej juz nie i na noc tez wypiła flache i spi teraz spokojnie nawet kaszel jej tak nie meczy:tak::tak::tak:mam nadzieje ze sie juz konczy jej choroba bo i ja juz zmeczona jestem ale dzisiaj mysle ze sie wkoncu wyspie bo jutro bedziemy sama maks bedzie w szkole maz wraca dopiero w srode to my jutro spimy do woli :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

dzieki dziewczyny za troske i przepraszam ze nie pisalam ale nie miałam siły na nic:-:)-:)-:)-(czasem udalo mi sie wejsc i zajrzec :-(
Pozdrawiam was serdecznie
 
Witam się z Wami wtorkowo:-) u nas wiatr wieje, chłodno z rana. Mały dzisiaj równo ze mną wstał i kazał mi się już ubrać:-):-):-) moja bidulka:-) życzę Wam kochane miłego dnia. Do popołudnia:-) pa pa.
 
reklama
Witam z rana :-):-):-)
A u nas piękne słonko od rana i mam nadzieje że tak zostanie przez cały dzień :tak::tak::tak:
Chyba nawet wymyślę sobie jakiś długi spacer bo szkoda marnować taki super dzionek :tak::tak:
 
Do góry