reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Kurcze nie moge sie przyzwyczic do tego nowego bb. Poczekam az wszystko zacznie działac i wkleja nowe zdjecia do profilu.

A tak po za tym to Maz Wrocił!!!! Ale jestem szczesliwa
 
cześć
ja na chwilkę ,Emi już śpi a ja zrobiłam dziś troszkę pierogów ruskich ,mniam:-p
Aco do bolącego krzyża to mnie tez ostatnio dokucza ,i kolana mnie do tego bola ,chyba sie do jakiego doktorka przejdę
 
WITAJCIE
Dzieciaczki juz spia, mezus jeszcze w pracy, a mamusia uczy sie nowego bb, mam troche problemow ale z czasem mam nadzieje ze sie naucze.
Pozdrawiam wszystkie mamy siedzace w domach
Niestety niedlugo chyba was zostawie bo do pracy musze isc
 
;-) I ja witam wieczorkiem! Moja coreczka spi wiec mam chwilke odpoczynku i dla mojego Roberta bo ostatnio go zaniedbuje;-) bo jestem jakas zmeczona.:-p
 
reklama
Do góry