reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

kochana no ja normalna nie jestem to co zęby mam mieć zwykłe normalne:-D:-D:-D
mykam kobietki do pracy do jutra:happy:
:-D:-D:-D:-D:-D
Iwcik Klaudia moja ma dopiero 13 lat a jeździ już 10 ,więc i skakać konno też może.
To przygotowania do brązowej odznaki jeździeckiej,którą ma zamiar zdać w tym roku.:tak:;-):-):-)
A ten listonosz to jakiś pierdoła :szok::szok::-D:-D:-D
Dziewczyny zjadłyśmy z Klaudią ponad półmisek oponek i jeszcze nas ciągnie.
Pączki też już zaliczone,bo trściowa piekła.
Oczywiście zaistniała transakcja wymienna.:-D:-D:-D
 
reklama
Ja pikole od 3 lat jezdzi na koniach :szok::szok::szok:superrrrrrr:rofl2::rofl2::rofl2: normalnie jakaś medalistka bedzie wypisz wymaluj:rofl2::rofl2::rofl2:
Dzięki przekażę wróżbę na przyszłość zainteresowanej.
Kubuś zaczął jeszcze wcześniej.
Miał 7 mies.:-D:-D:-D,ale on zaczynał hipoterapii.:tak::-):-)
Teraz ma 7 lat i na wiosnę już będzie sam jeździł na naszej klaczy.:tak:
Od dziecko prawie w siodle urodzone :-D:-D:-D:-D
A mąż się koni boi :szok::-D:-D:-D.Kupić kupił,ale podejść nie podejdzie :rofl2::rofl2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
A kto sie zajmuje koniem , przeciez jeść trzeba mu dać. no i tam zadbać o niego tez trzeba .... nie mów ze ty ?:szok::szok::szok:
Tak ja i Klaudia się zajmujemy .
Do tego mamy trenerkę,która na niej jeżdzi 3 razy w tygodniu.
Do Klaudii należy lążowanie,czesanie,czyszczenie kopyt i natłuszczanie.
O box Orinki też dbamy my obie .:tak::-):-)
Wiesz bardzo cieszą takie widoczki jak obserwujesz dziecko,które żyje w pełnej harmonii z koniem i kontakt z nim sprawia mu przyjemność.To robione
prawie 2 lata temu :-D:-D:-D




a tu już komitywa z naszą osobistą klaczką Orgią.

A tu przyszły jeździec ze mną na lekcji jazdy konnej(jeszcze forma hipo,ale już z elementami prawidłowej jazdy)

młody jeździec




To ja i ulubiona moja olbrzymia klacz BLENDA 650 kg.wagi :-D:-D:-D


Jak widać kochana zwierzęta duże a zabawa na całego.:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
co do lakowania, wlasnie zaponnialam napisac, ze tez slyszalam, ze to niedobre, bo jesli chocby troszke powietrza sie dostaie pod to, to ponoc sie szybciej prochnica robi
No i badz tu madry czlowieku i pisz wiersze:cool:
Siedze i slysze ze otwiera sie balkon
Patrze Laura trzyma za klamke dzrwi balkonowe i wychodzi
Pytam sie jej gdzie idziesz?
L: ide na balkon
Ja: a po co tam idziesz?
L: ide na papierosa
:szok::szok::szok:
Ja: slucham?
L: zaraz przyjde tylko wypale.Przyjde pozniej
:szok::szok::szok:

No tak byla ciocia Aga z wujkiem i palili na balkonie to podlapala
Usmialam sie hihih:-D:-D:-D
Agunia to się z ciebie kuchcik zrobił jak i z Anki:-):-):-)
ja tam jak nie ma dzieci to odpoczywam od kuchni na maxa:tak::tak::tak:gotuje minimum i jet smacznie dla wszystkich a dla mnie przyjemnie:rofl2:a zresztą jak się diecę to lepiej jak najmniej w tej kuchni przebywać:-p
No to juz widze jak dzis Pietruszke wykorzystasz:tak:.I jak teskni ci sie za dziecmi?czy cieszesz sie bloga cisza z jednym dzieckiem?;-)
Witam Was.
Na sam poczatek przepraszam za moja nieobecnosc ale troche sie nam narobilo przynajmniej przez te ostatnie dni :-(
wczesniej miewalismy czesto gosci... jak nie rano to w poludnie i wieczorami... :confused2:
a teraz... to juz istny koszmar...
Seweryn jest chory w poniedzialek moj m byl z nim u lekarza i ma infekcje drog oddechowych, powiekszone wezly chlonne, migdlay, czerwone gardlo, kaszel i katar... ale ten katar to jakas masakra - tak sie meczy borok - nie potrafi oddychac mimo czestego czyszczenia noska...
ale wczoraj to myslalm ze dziecko strace... jak to pisze to mi sie plakac chce na sama mysl...
polozylam Seweryna spac na wieczor - byl juz po kapaniu wypil mleko i poszedl spac - zasnal nagle slysze jak ktos sie dlawi biegne do pokoju (mielismy w tym czasie gosci) i patrze a Sewek lezy pod koldra na wznak caly czerwony, oczy to juz mu na wierch wyszly i wymiotuje na siebie no Boze...
a z tego strachu to sie koldra przykryl bo nie wiedzial jak ma reagowac wiec zaraz co zrobilam to wzielam go a nawet szarplam do siebie i kazalam mu wypluwac i uspakajalam go w tym czasie zeby nie wpadl w panike ale jemu to nie chcialo wyleciec z buzi takie to mial geste. wiec prubowalam mu to palcami odebrac... z nosa mu cieklo ale zwymiotowal co mial zwymiotowac zaraz jak juz bylo po wszystkim przytulilam go i wzielam do sibie na noc... w nocy juz o wiele spokojniej ale budzil sie czesto...
tak wiec jutro moj m pojdzie na kontrole i niech mu przepisze jakies inne lekarstwa albo zacznie go leczyc w inny sposob...
do tego zeby bylo malo ja ledwo gadam bo mnie gardlo boli, mam katar ikaszel... wszystkie miesnie mnie bola jak diabli... ale skorzystalam z okazji poki wszyscy domownicy spia i postanowilam Was odwiedzic...
Mala czuje sie dobrze ma niesamowity apetyt, nawet ladnie spi no coz moge jeszcze powiedziec:sorry:

Pozdrawiam Was wszystki
Oj wspolczuje przezyc.MAM NADzieje ze juz teraz bedzie ylko lepiej:tak:
Dzięki przekażę wróżbę na przyszłość zainteresowanej.
Kubuś zaczął jeszcze wcześniej.
Miał 7 mies.:-D:-D:-D,ale on zaczynał hipoterapii.:tak::-):-)
Teraz ma 7 lat i na wiosnę już będzie sam jeździł na naszej klaczy.:tak:
Od dziecko prawie w siodle urodzone :-D:-D:-D:-D
A mąż się koni boi :szok::-D:-D:-D.Kupić kupił,ale podejść nie podejdzie :rofl2::rofl2::laugh2::laugh2::laugh2:
Fajnie tak dzieci z konmi wychowane:tak:

U mnie w domu nieciekawa atmosfera .Ale o tym w rowie wczesniej napisalam.:crazy:
G wrocil do domu na sekunde i poszedl do klubu im cos tam poremontowac.
Mnie prezes tego klubu umowil z PSYCHOLOGIEM NA ROZMOWE INDYWIDUALNA w poniedzialek:tak:.Przyda mi sie taka rozmowa:tak:.
Ja u Oliwki w pokoju ,staram sie z nia bawic;-)
 
co do zębów Meduska w wieku 13 lat nie miałaś już 6 zębów:szok::szok::szok:jestem w szoku:szok::szok::szok::szok:
2 szóstek na dole:-D:-D:-D:-D w sumie mialam-ale same korzenie bo tak zepsute ze sie pokruszyły zeby:-D:-D:-D do teraz mam same korzenie:-D

teraz mam wyrwane 5 i 3 do wyrwania jeszcze:eek:

no to mam nadzieje ze wlepisz tu fotke ząbków ale ci zazdroszcze ja tez chce, ale musze poczekać:-:)-:)-(
ja robie tylko góre- dół bede miala żółty:confused2:
wwiększosci go nie widac, ale musz esie nauczyc całkiem go ukrywac:-D:-D:-D
 
My po hipoterapii i zakupach wiekszych bo drogi już prawie nieprzejezdne tak sypie śnieg:szok:
:szok:
Anakonda nie ma to jak trafić na porządnego lekarza:tak:a na te zaparcia naprawde olecam actiwie sprawdzona na mnie i mojej Julce:tak:wiem jak to jest z zatwardzeniami i to u dziecka Julka miała zaparcia nawykowe jak to nazwała pani doktor wstrzymywała bo boli a potem bolało jeszcze bardziej i tak błędne koło ale aktiwie je teraz co drugi dzień i problemów z kupką nie ma:no:
Meduzka ty obżartuchu:-D:-D:-D:-D:-Dkochana a jak wyrwiesz tego zęba co masz do kanałówki to bedziesz miała na czym mosty trzymać?nie przeszkadza to przy nowych zębach jak już masz miary pobrane???
Mamitka to do której Zuzia śpi że byś chciała żeby choć raz do 9 pospała?
Dowikluś jak ja to kocham chce człowiek w ciszy coś obejrzeć popisać a tu z boku non top bla bla bla bla bla bla moje dzieci maja to samo:-D:-D:-D
mój Antek wzgardził pączkiem:szok:popatrzył na niego powąchał:eek:i odstawił talerzyk na bok i pokazał mi że chce paluszki:cool:dba o linię czy co???????
Zuza śpi do 7:-(

Ja też stawiam na robaki.
W sumie dość często robale nie wychodzą w badaniach i oby to było to.
Zdrówka dla Majeczki.
Mój młody miała takie problemy i ja mu kupowałam frutapurę tę dla niemowląt .
Z czasem się wyregulowało.
Podawaj też dużo kefirów i jogurtów najlepiej naturalne i do tego sama wmiksuj owoce takie świeże.
Mi tak lekarz kazała robić.
W ostateczności podawałam małe ilości Laktulozy.
Na razie jest spokój.
To moje oponki.
Tylko tyle zostało :-D:-D:-D:-D
Częstujcie się proszę.



Tak się bawiła moja panna na wyjeździe.





Ależ jej zazdroszczę tych skoków :cool::cool::rofl2::rofl2:
Ale zabawa:-):-)

Odp to co pamietam.
KERNA poprawy nastroju .
MAMITA a odwolywalas sie od ich decyzji.Oni ci nie zaznczyli tego punkti 7 i 8 ?Czy zaznaczyli ale wasze dochody przekraczaja i nie dostalas tej kasy dodatkowej?
MEDEUSKA Ty chyba codziennie do tego denstysty chodzisz :-).Zycze abys zdazyla zrobic przed urlopem lekarza :-).
ANACONDA dobrze ze trafilas na jakas konkretna pediatre.Oby lekarstwo pomoglo :-)
AS super zdjecia :-).

Ja faworkow nie robi .Kupilam az 5 paczkow hihihi.Swoja czesc juz zjadlam,reszta na G czeka :-).
My pojadly zupke.Ja posprzatalam ,jeszcze tylko pranie powiesic.Ide kapucino sie napic bo zasne na siedzaco.Jakos zmeczona i senna jestem.Jak G wroci to zrobi placki i pojdzie do klubu :-).
Ja bylam wczoraj i bylo bardzo fajnie :-)
Mam pkt 7 i 8. A co to ta kasa dodatkowa??

Siedze i slysze ze otwiera sie balkon
Patrze Laura trzyma za klamke dzrwi balkonowe i wychodzi
Pytam sie jej gdzie idziesz?
L: ide na balkon
Ja: a po co tam idziesz?
L: ide na papierosa
:szok::szok::szok:
Ja: slucham?
L: zaraz przyjde tylko wypale.Przyjde pozniej
:szok::szok::szok:

No tak byla ciocia Aga z wujkiem i palili na balkonie to podlapala
:-D
Witam Was.
Na sam poczatek przepraszam za moja nieobecnosc ale troche sie nam narobilo przynajmniej przez te ostatnie dni :-(
wczesniej miewalismy czesto gosci... jak nie rano to w poludnie i wieczorami... :confused2:
a teraz... to juz istny koszmar...
Seweryn jest chory w poniedzialek moj m byl z nim u lekarza i ma infekcje drog oddechowych, powiekszone wezly chlonne, migdlay, czerwone gardlo, kaszel i katar... ale ten katar to jakas masakra - tak sie meczy borok - nie potrafi oddychac mimo czestego czyszczenia noska...
ale wczoraj to myslalm ze dziecko strace... jak to pisze to mi sie plakac chce na sama mysl...
polozylam Seweryna spac na wieczor - byl juz po kapaniu wypil mleko i poszedl spac - zasnal nagle slysze jak ktos sie dlawi biegne do pokoju (mielismy w tym czasie gosci) i patrze a Sewek lezy pod koldra na wznak caly czerwony, oczy to juz mu na wierch wyszly i wymiotuje na siebie no Boze...
a z tego strachu to sie koldra przykryl bo nie wiedzial jak ma reagowac wiec zaraz co zrobilam to wzielam go a nawet szarplam do siebie i kazalam mu wypluwac i uspakajalam go w tym czasie zeby nie wpadl w panike ale jemu to nie chcialo wyleciec z buzi takie to mial geste. wiec prubowalam mu to palcami odebrac... z nosa mu cieklo ale zwymiotowal co mial zwymiotowac zaraz jak juz bylo po wszystkim przytulilam go i wzielam do sibie na noc... w nocy juz o wiele spokojniej ale budzil sie czesto...
tak wiec jutro moj m pojdzie na kontrole i niech mu przepisze jakies inne lekarstwa albo zacznie go leczyc w inny sposob...
do tego zeby bylo malo ja ledwo gadam bo mnie gardlo boli, mam katar ikaszel... wszystkie miesnie mnie bola jak diabli... ale skorzystalam z okazji poki wszyscy domownicy spia i postanowilam Was odwiedzic...
Mala czuje sie dobrze ma niesamowity apetyt, nawet ladnie spi no coz moge jeszcze powiedziec:sorry:

Pozdrawiam Was wszystki
Wspólczuję. Zdrówka dla Was
 
Siedze i slysze ze otwiera sie balkon
Patrze Laura trzyma za klamke dzrwi balkonowe i wychodzi
Pytam sie jej gdzie idziesz?
L: ide na balkon
Ja: a po co tam idziesz?
L: ide na papierosa
:szok::szok::szok:
Ja: slucham?
L: zaraz przyjde tylko wypale.Przyjde pozniej
:szok::szok::szok:

No tak byla ciocia Aga z wujkiem i palili na balkonie to podlapala
Niezle:-D:-D:-D
Ale Ci powiem ze moje tez tak na niby wychodza na balkon zapalic;-):-D:-D:-D
Tylko na szczescie nie dosiegaja do klamki zeby otworzyc
na pewno cos w tym jest
ja zawsze mylam zeby a mi sie psuły mi sie bardzo szybko-juz w wieku 13 lat nie miałam stałych 6 na dole:eek:

M nigdy nie mył i wsystkie ma swoje:szok:
tylko 1 nie mial ale to uszkodzenie mechaniczne bylo a nie próchnica:eek:
Moj brat myl zeby sama woda i do tego jadl zawsze mnostwo cebuli:tak::tak::tak:
Zeby ma wszysciutkie zdrowe :tak::tak::tak::tak:

PATRYSIU
Zdrowka dla Sewcia

A mi znowu sie spindolil piec:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Wylaczyl sie sam i jak go wlaczylam to za jakis czas zaczal parowac i smierdzialo z niego-ale sie wystraszylam na maksa:no::no::no:Od razu go wylaczylam i zadzwonilam zeby sie dowiedziec co i jak.
Byl zobaczyc taki facet i niby gdzies tam sie dostalo wody czy cos i to przez to .Chwile musialam odczekac i samo skonczylo parowac,ale juz mialam wizje ze mi zaraz wyjebie w powietrze:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
As normalnie konie sa przepieknei chyba zaczne żałować ze jak mój teściu chcił maksiowi kupic kucyka to sie nie zgodziłam:-:)-:)-(ale głupia byłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Medeuska ja myslałam ze ty wszystke robisz bo tak sama góra to troche dziwnie bedzie wygladać jak sie usmiechniesz:eek::eek::eek: ale tak wogóle to bedziesz kiedy robic dół czy tylko narazie nie robisz????????

Mamita u mnie to samo masakra za oknami ciekawe jak ja jutro dojade na masaże :szok::szok::szok::szok:
 
Do góry