reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A ja sobie slucham mojej ulubionej ostatnio piosenki
[video=youtube;VbEa9PnDkJc]http://www.youtube.com/watch?v=VbEa9PnDkJc[/video] i czekam na Brzydulke:tak::tak::tak:
Wypadaloby jeszcze posprzatac kuchnie ale to pozniej:-);-)
 
reklama
Hej Jadźka, no pewnie, że pamiętamy. Nadrobić masz sporo, wiec po prostu teraz już bądź na bieżąco:-)


matko kochana, jak takie maleństwo urodzić!!!???

Mój Piciu spi po obiadku, mała zewa mi na kolanach, wypadalo by z nia wyjść na spacer, ale nie mam siły po prostu, no zwłoki.
Postaram się:-)

A ja sobie slucham mojej ulubionej ostatnio piosenki
YouTube - peja kocham cie i czekam na Brzydulke:tak::tak::tak:
Wypadaloby jeszcze posprzatac kuchnie ale to pozniej:-);-)
Fajna ja kiedyś peje często słuchałam a teraz to w sumie nic nie słucham tyle co w aucie niestety

Mój mąż juz jedzie do domku
 
hej laseczki:-)
wpadłam kontrolnie
oddałam swój tel do naprawy i powinnam go miec jutro,(mam ndziejej taka) i nie mam mozliwosci podlaczyc netu bo zastepczy jaki mam to juz zlom,tyle ze da sie gadac czuy pisac.
tak wiec wybaczcie postaram sie jak najszybcej odezwac.teraz u mamy chwile jestem

p zadowolony z nowej pracy,dostal papiery do rejsetracji
zebranie w szkole ok.napisze wiecej kjak bede miala czas i mozliwosc.
buziaki
 
Oj fajny by dzisiaj odcinek,fajny:tak::tak::tak:
Mlody poszedł do kolegi a dziewczynki sie bawia wiec jest git:-);-)
Posprzatalam jzu sobie kuchnie to teraz moge posiedziec
 
Wpadam sie przywitac bo obiad robię. Byłysmy na rehabilitacji i mocz do badania zawieźć.
Cały dzień biegusiem.
Słyszałyście o tym dziecku które sie urodziło z waga 8,7kg i 67cm:szok::szok::szok::szok:


:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: raczej nie urodziła naturalnie :no::no::no::no::-D:-D:-D:-D dziecko gigant,ciuszki to od urodzenia bedzie musiała kupować od chyba 74 albo 80???? ojejku :-D:-D:-D:-D:-D:-D


Ale dzisiaj był odcinek brzyduli. Mocny koniec Ała.
strasznie mi sie podobał :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: żałuję że nieługo już się skończy bo tak mnie wciągnął ten serial że szok.chyba sciągnę sobie brzydulę i obejrzę jeszce raz od początku :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D ale maniaczka ze mnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D


Oliwka ogląda wieczorynkę,M czyta gazetę a ja uciekam się kąpać :-):-):-)
 
No i moje dziewczynki zaczynaja mi ryczec:no::no::no:Jeszcze troszke je przetrzymam ,potem kapiel i spanie:-)I oby pospaly mi minimum do 8:-);-)
 
reklama
Witam,

A moje laleczki juz w wyrkach o śpią :szok: Nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Teraz mam spokój, ale wstaną mi za wcześnie :baffled:

U mnie dzień pod znakiem bólu głowy :eek: Ale zato zrobiłam fajne fotki w parku :tak:Jak zrzucę to sie pochwalę :tak:

A teraz spadam poleżeć i napić się herbatki :tak:
Dobranoc kobitki :tak:

A, Dowikla, misiowa puchata bluza od Ciebie zrobiła dzisiaj furrorę w parku :-D
 
Do góry