reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moja Oliwka to była dziś oj długo na dworzu.rano od 9.40 jakoś do 14.00 i poszlismy na bilans.po bilansie usnęła i spała na dworze 1h40min i potem wieczorkiem wyszliśmy jeszce na 1h.ale miała dziś mega dużo swierzego powietrza.jutro ma być troszkę chłodniej niestety :tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Witam!
Posprzatane, pozmywane, pomyte, prawie ugotowane, rozwieszone i ciasto upieczone. Jeszcze sypialnia mi zostala, obiad dopraić, zbiornik oprzatnąc. Ale to za chwilkę, muszę nabrac sil:-D.
O to porządne PPD odstawione;-):tak:.
Dzień jak co dzień,udało mi się Olka na czwartek do neurologa na kontrolę zapisać:tak: a w przedszkolu mają o 8-ej konsultację ortopedyczną,lekarz będzie kwalifikował dzieci na gimnastykę korekcyjną i basen a Olek z pewnością się załapie:-p:tak:.

Jula wykąpałam i kaszkę z soczkiem na kolację zrobię:-p:tak:.
Coś takiego M pozwolił mi zakupić:tak::szok:
GEORGE elegancki żakiet w prążki 48/50 (745890747) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam! Koszmarny dzień.:wściekła/y: Najpierw z teściową u lekarza bo ręka jej zesztywniała i nie może nia ruszyć i cały dzień marudzi że ja boli ale mnie nikt nie zapyta czy mnie boli tylko musze sama zapierd.,.. w domu. Ale mniejsza o to. Potem pojechałam ze sobą. Po tym jak popukała mnie po nerkach powiedział że są ok i to od kręgosłupa. Zapisała mi tabletki. Wzięłam jedna i nic nie pomagają. Jutro skocze na solkę wygrzac nerki i korzonki. No i lekarka kazała mi odpoczywać ...A Zuzia daje czadu i nie ma jak. Wychodzą jej górne trójki i jest masakra:wściekła/y:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D dobre dobre



na łatwizne poszedl


to mamy tyle samo ,ja tez 27 :tak::tak::tak::-):-):-):-)





a więc bilans dwulatka jakoś przezyliśmy.
A było koszmarnie :no::no::no::no::no::no::no::no:
Oliwka dała popis ze masakra,ile ja się natłumaczyłam az nerwa na nią dostałam,inne dzieci nic a ta histeria nie dała się dotknąć ,co ja mówię tylko do gabinetu weszła i syrenę załączyła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tak panicznie boi sięlekarzy nie wiem ajk mam ja przekonać aby się nie bała :no::no::no::no::no:

z wysiłkiem uprosiłam zeby stanęła na wadze ,wazy 14kg
a z mierzeniem to w ogóle katastrofa niby zmierzyła ja że 90cm ale juz z 2 mies temu mierzyła 92 lub 93cm a teraz ryczała i miała ugięte nogi w kolanach więc na pewno ma więcej niz 90cm a le tak jej wpisała.

a tak poza tym wszystko w porządku poza tym ze wstydu się najadłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


wyszliśmyz przychodni ,przytuliła lalkę i od razu usnęła mi w wózku chyba z tych nerwów i krzyku :tak::tak::tak::tak::tak::tak: i spi jeszcze,postawiłąm ja an dworze na podwórkui spi na świerzym powietrzu juz spi 1h15min,dam jej pospac jeszzce z 30min i budze a co :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D to nie pora na spanie:tak::tak::tak::tak::tak:

Moja Zuzka tylko płakała na widok naszego pediatry ale już zmieniliśmy. dzisiaj byłam w tej starej przychodni z teściową i znowu go zobaczyła na korytarzu i tak wyła że nie mogłam jej uspokoić:shocked2::sorry:
 
Ja podejrzewam ze teraz by ci go strula, bo raczej nie wyrywaja zebow w ciazy, struje i zostawi na po porodzie, wiec moze lepiej idz


No ta ja jednak mloda jestem :) Jescze nie skonczylam 25 :p
dzieki- jak jutro mnie bedzie bolec jeszcze- tylko mniej to moze pojde- teraz ja sie nie dam tak tknąc nawet- obojetnie co by mi miala ta robic chyba bym na tym fotelu urodziła z bolu:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja to jeszcze młodsza bo nieskonczone 21:-p:-p:-p:-p
 
właśnie mierzyłam Oliwke i ma całe 93cm a nie 90cm jak ja mierzyli.
także 93cm i 14kg to nasz wynik na 2 latka.duża z niej babeczka :-D:-D:-D:-D

fajna była dzis Brzydula,już się nie mogę doczekac jutrzejszego odcinka :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jula wykąpałam i kaszkę z soczkiem na kolację zrobię:-p:tak:.
Coś takiego M pozwolił mi zakupić:tak::szok:
GEORGE elegancki żakiet w prążki 48/50 (745890747) - Aukcje internetowe Allegro
fajny,lubie takie :tak::-):-)

Witam! Koszmarny dzień.:wściekła/y: Najpierw z teściową u lekarza bo ręka jej zesztywniała i nie może nia ruszyć i cały dzień marudzi że ja boli ale mnie nikt nie zapyta czy mnie boli tylko musze sama zapierd.,.. w domu. Ale mniejsza o to. Potem pojechałam ze sobą. Po tym jak popukała mnie po nerkach powiedział że są ok i to od kręgosłupa. Zapisała mi tabletki. Wzięłam jedna i nic nie pomagają. Jutro skocze na solkę wygrzac nerki i korzonki. No i lekarka kazała mi odpoczywać ...A Zuzia daje czadu i nie ma jak. Wychodzą jej górne trójki i jest masakra:wściekła/y:



Moja Zuzka tylko płakała na widok naszego pediatry ale już zmieniliśmy. dzisiaj byłam w tej starej przychodni z teściową i znowu go zobaczyła na korytarzu i tak wyła że nie mogłam jej uspokoić:shocked2::sorry:
Kochana a spróbuj sobie hydromasaż zrobić tak ze 20-30 minut.Mi pomagało zawsze.:-p

dzieki- jak jutro mnie bedzie bolec jeszcze- tylko mniej to moze pojde- teraz ja sie nie dam tak tknąc nawet- obojetnie co by mi miala ta robic chyba bym na tym fotelu urodziła z bolu:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja to jeszcze młodsza bo nieskonczone 21:-p:-p:-p:-p
Jak masz stan zapalny to musisz iśc do dentysty.Dostaniesz Augmentin ,albo coś z tej grupy,bo ylko te leki w ciązy można.
Ja leczyłam w ciąży 6 zębów i dało się.Przeżyłam :-):-)
Znieczulenia też są specjalne dla kobiet w ciąży.
Jak będziesz chodziła ze stanem zapalnym to nawet SEPSA Ci grozi i wcale nie żartuję,tylko informuję.


Kochane przed 17 miałam telefon ze szkoły.
Dzwoniła instruktorka od karate,że Kubuś jej uciekł.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Na szczęście go znalazła.Schował się skubaniec w męskiej łazience:eek::eek:
Nie chciał iść jednak na zajęcia ,więc musiałam po niego biegiem do szkoły lecieć.
Zostawiłam obiad jeszcze nie do końca zrobiony ,ale go wyłaczyłam na wszelki wypadek,a i tak bitki prawie się rozpadły.:wściekła/y::wściekła/y:Chyba dlatego,że w Zepterze robiłam i pomimo wyłączenia to one cały czas się dusiły.
Z nerwów jak wróciłam to całą kuchnię wysprzątałam,wszystkie blaty pomyłam i tylko kurze mi zostały do powycierania;-):-D:-D:-D.
Mąż już wrócił to małym gadem uciekinierem się zajmuje,a ja do Was zaglądam.:tak:
Prasowanie jeszcze zaplanowałam,ale chyba dam na luz i do obrazu zasiądę,bo na prasowanie to ja dziś za nerwowa jestem.:sorry2::sorry2:
Aha.Do Milvane wróciłam i brzuch od wczoraj już mnie nie boli,więc mam nadzieję,że wszystko wróci do normy.:sorry2::sorry2:
 
Hejo mamy dizen mi dzis minal zakupowo ! Byl szal shoppingu :)) Od czasu do czasu mi sie tez cos nalezy :)) A malenka troszke harczy ale wszystko z nia ok Taki jakis wirus panuje ;/
Misiak ma dalej wolne wiec spedzamy czas razem :) Obiadek byl zrobiony Pojedzona jestem na maxa a pozniej kolacyjka Pity :)) I jakis fajny filmik ii prztyluansko :))


Milego wieczorku mamy :))
 
Madziula z tym spa to rewelacyjny pomysł. sama z przyjemnością bym sobi efundła gdyym miala z czego. Hihi, korzystaj korzystaj kochana!!


ja jej już od 3 dni tłumaczyłam i mówiłam że idziemy do Pani doktor i opowiadąłm ze Pani tylko zwazy,zmierzy itp,mówiłam dokładnie co bedzie się tam działo.zawsze mówiła ze nie chce.a dziś cała droge do lekarza mówiła mamusiu nie chce i miała taki głosik już z płaczem.
Oj, aż serce sciska, ale co zrobić, trza zrobić.

Jula wykąpałam i kaszkę z soczkiem na kolację zrobię:-p:tak:.
Coś takiego M pozwolił mi zakupić:tak::szok:
GEORGE elegancki żakiet w prążki 48/50 (745890747) - Aukcje internetowe Allegro
Nu nu, bardzo ładny, mam identyczny, tyle że gładki.


właśnie mierzyłam Oliwke i ma całe 93cm a nie 90cm jak ja mierzyli.
także 93cm i 14kg to nasz wynik na 2 latka.duża z niej babeczka :-D:-D:-D:-D
Zgrabniusia babeczka, niczego sobie. Najażniejsze jednak, że zdrowa i tak żadko tych lekarzy widue.
Moja tez nie bardzo za lekarzami. Z chorubskiem byla tylko raz a tak same szczepienia i tez wyje, choć może nie za bardzo. Zobaczymy na dwulatka. Strach się bać.


A ja miałam odzyskac siły i wziąć się dalej za robotę, ale po obiedzie położyłam się z mała obk Picia i przysnęłąm na 5 minut, jak się obudziałam to łęb naparzał, że ruszyć sie nie mogłam. No i robota na jutro. Kurcze, a obiecałam małej dłuuugi spacer. Jakoś trza będzie isę wyrbić.


Teraz mój kochany leży, plecy go strasznie bolą, a ja klikam póki filmu jeszcze nie ma. Mięliśmy jakąś kom oglądnąć, ale przypniał sobie , że 16 przecznic leci, węc na jutro b edzie.
Dziś mój dotał propozycję awansu na kierownika magazynu papieru. Kurcze 2 miechy chyba temu dosał na krajacza, szybko mu idzie na tych szczebelkach. Ale nie wie, czy go przyjmie, bo tam z tego magazynu ciągle cś znikało, a odpowiedzialnośc oczywicie jego. No zobaczymy, jak mocno podniosą stawkę, to pewnie się skusi. No jego wybór, ja nie mogę się wtryniac.
 
reklama
witam babeczki mnie choroba tak rozlozyla ze nic mi sie nie chce :no::no::no: podczytuje was czasami ale jakos brak weny na odpisywanie wybaczcie

jutro mamy jechac do PL ciekawe czy pojedziemy bo jak dalej tak fatalnie bede sie czula to chyba beda nici z tego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry