reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Jestem na chwilke ale zaraz sie kładę bo boli:-(

Uwazaj bo to polpasiec moze byc. A masz kropki na nodze?? Jak przy ospie.



A to nie wiedzialam ze samotna jestes teraz Nie tesknisz??



Ze tez dzieci potrafia smiac sie z byle czego :-):-):-):-)

A co do nowych pampersow to nie wiem jakie sa, bo nie sprawdzalam. Ale cenowo sa tylko troche drozsze, paczka o 5 pieluch mniejsza jest w cenie normalnych.

Aleś mnie nastraszyła z tym półpaściem:szok:Przy kompie się rozbierałam, ale nic nie mam na nogach. Tylko komary mnie pożarły:sorry:

A chyba dobrze sie sprawuje:-);-)Dzieciaki jak tylko dzwoni to zaraz chca z Nim rozmawiac tzn dziewczynki krzycza ja i ja:tak::tak::tak:Dominik tak srednio:-)Ja juz sie jakos przyzwyczilam ze Go nie ma a przez telefon sie niestety czesto kłocimy:no::no::no:Ja jestem zmeczona tutaj a On stale w pracy i do tego bez dzieci wiec mamy nerwy obydwoje

Ja mam patelnie tefala i jestem bardzo zadowolona:tak::tak::tak:

Tez właśnie patrzyłam na tefala ale tyle ich jest że:szok:

Oki, lecę. Dobranoc
 
helo helo
witam na nocnym dyzurze:-)
wszyscy spia,p dopiero sie polozyl ale u niego to chwila i spi.
dzien w sumie mily.@dala o sobie dobrze znac ale pogoda taka ladna byla ze rekompensowala wszytsko.
spacer do szkoly tez byl przyjenoscia:-)

a dzis juz wszytskie emocje i nerwy mnie w koncu puscily i musialam sie wyplakac na ramieniu p tak poporostu.to bylo silnijesze ode mnie,ale od razu mi lepiej.jak zapytal czem placze-to ze poduszka mnie nie przytuli;-)
no i tyle.ide poczytac

a przyszly te sposdnie dla Weroniki ocieplane.fajne.prawie nieuzywane
 
a ta podusia moze byc fajne jeszcze czytalam o pizamie ktora pachnie mama.ale zauwazylam ze nie wiem czy jemu chodzi bardziej o mnie czy o duze lozko bo klaac go do duzego wcale sie nie tulil odwrocil glowe i zasnal.A moj m powiedzial ze jak to ja go nauczylam to musze i ja oduczyc,za czym idzie placz,krzyk i wrzask milosza.
 
Witam dziewczyny
Poczytalam was ale nie mam weny zeby odpisac na posty:no::no::no:
jestem chora i czuje sie fatalnie z nosa mi leci gardlo mnie boli kaszel mam okropny i ucho tez zaczyna coraz czesciej bolec no i jestem jakas do niczego a humorek mam taki ze m wziol mala i stracil sie na zakupy bo juz ze mna nie dal rady wytrzymac czepiam sie go o byle co nawet gadac mi sie z nim nie chce a przeciez on niczemu winny :szok::szok::szok:
dzis jeszcze idzie na popoludnie do roboty wiec caly dzien bede sama z dzieckiem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zdrówka życzę. Teraz trzeba uważać bo grypa jelitowa znowu panuje :no:

A, no i Niki wazy 5630 i ma 62 cm :tak:
No to sporo super :tak: mój Kubek to długi jest ale tylko 10kg waży, grunt że zdrowe :-D

Dziś u mamy Monia będzie, w końcu ją na kawuche wyciągnęłam. Widziałam sie z nią w weekend ( zapomniałam Wam powiedzieć ) ależ świetnie wygląda. Głowa do góry, pierś do przodu, przytyła o jeden rozmiar, no bomba. Tabletki zmieniła, bo tamte za silne na dłużej a te nie takie skuteczne, ale jest nienajgorzej!!!
To dobrze że u niej lepiej, o wiele lepiej :-D ja nadal dla niej ciuchy zbieram, jeszcze do piwnicy wejdę to jej trochę butów dam, które miałam raz na nodze :tak:

Witam poniedziałkowo.
Nic nie czytałam.
Czasu brak.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A ja dziś już byłam w szkole,na zakupach,u stomatologa (dwójka mi padła),zmywarka już się wyłączyła,pranie się kręci ,teraz w domku jestem i obiadek szykuję.
Zaraz po małego ,a na 16 terapia SI Kubusia i o 17 znów go odebrać .
Potem lekcje z małym odrobić i podać późny obiad pozostałym domownikom.:-D:-D
Kto ma więcej???:-D:-D:-D
Od jutra zaczynam oprowadzanki na konikach w przedszkolach :-D:-D:-D
No kurczę doby mi mało :szok::szok::szok::szok:
Miłego dnia.
Nie no Kobieto szalejesz :tak: zwolnij trochę :-D:tak:
Ja też mam pełno do roboty tylko jakoś tak z dnia na dzień przekładam i nic nie robię:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Witamy w klubie :tak: ja też tak mam ostatnio :zawstydzona/y:

Chyba nie do konca zrozumial--kupiłam piwko dla nas,mysalam ze razem wypijemy,a on najpierw gral a potem kolega od kompow napisal ze oglada w kafejce na duzym tv film i ten polecial.
Ja bym drzwi zamknęła, a co... niech wie co go czeka jak się nie poprawi :tak:

Kubek już śpi od godziny a ja korzystam z okazji i zaglądnę do Was :tak:
 
Chce któraś gruszek? Mamy tyle na działce że szok :szok: dzisiaj z mamą prawie 6kg do domu przytargałyśmy :tak: nie wiem co z tym zrobimy, albo w occie albo kompot :tak: tyle że znowu ja będę musiała odwalic najgorszą robotę :no:
 
reklama
Do góry