reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

reklama
Ja już kupiłam sobie olejki do tego (geraniowy, jałowcowy i cynamonowy) i zapowiedziałam mężowi że dziś wieczór bawi się w nianię a ja się mumifikuję :p no i nie uwierzycie - KUPIŁAM SKAKANKĘ hihi podobno to dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów ale jak na razie zrobiłam parę lajkoników i żabek i mam dość (ale to dopiero 2 tyg. po porodzie) Poza tym chyba wybiorę się do fryzjera, odpowiednia fryzura doda mi uroku i dobrego humoru :) namawiam na zmiany, potrafią zdziałać cuda
 
Tak dla podpowiedzi to trzeba po 5-6 kropli tych olejków zmieszać z 2 łyżkami dużymi jakiegoś kremu albo balsamu (najzwyklejszego) i nasmarować się tym od stóp do biustu ale tak żeby się nie wchłonęło tylko żeby była warstwa cienka(zakładamy stringi żeby nie dostało się wiadomo gdzie ;)) a potem owinąć folią pzezroczystą lewą potem prawą nogę i od bioder do biustu.zakładame szlafrok i pod kołdrę. ma grzać jak cholera przez godzinę mnie piekło na początku a później nie ale chyba dałam za dużo balsamu. tak co drugi dzień i ma ubywać cm zobaczymy ja mam pierwszy zabieg za sobą aha ważne kobiety karmiące nie mogą się mumifikować potem się myjemy i nacieramy kremem antycellulitusowym lub wyszczuplającym. w salonach nazywają toBODY WRAP czyli wypalanie tłuszczu. Ja próbuję bo nie zaszkodzi a może nawet pomoże :)Dobrze przed tym zrobić peeling. Próbójcie i podzielcie się rezultatem. Dla sprawdzeni przed zabiegiem zmierzcie sie w pasie, biodrach i uda (nie po bo cialo nagrzane może być opuchnięte) i po paru zabiegach znów sie zmierzyć i sprawdzić rezultaty. Ja zaczynam od 85 w pasie 99 biodra (ja sie załanię) i i obwód uda 58 a wy?
 
A u mnie znów to samo...brzucho wzdęte, twarde i boli...i w sumie znowu nie wiem po czym, ale wszystko mi w gardle staje, a żołądek się buntuje...w rezultacie cały dzień na zielonej herbacie. Wiecie...ostatnio przypomniał mi się stary sposób mojej babci na lepsze trawienie- wypicie na wieczór szklanki przegotowanej gorącej wody. Babcia twierdziła, że po tym lepiej się śpi i rano czujesz się "przefiltrowana" (nie do końca wiem co miała na myśli, ale chyba spróbuję).
 
Ja piję codziennie rano, po wstaniu z łózka szklankę wody mineralnej i od tego czasu skończyły się moje problemy w toalecie... ::)
 
No to mam za sobą 2 zabiegi foliowania :) NIc mnie nie grzało ale na początku zaraz po smarowaniu piekło jak by mnie kto ogniem podpalił :( Ale wytrzymała, czego się nie robi żeby być piękną. Ja piję codziennie pu-erh trzy filiżanki i chciałam przejść na dietę ale O ZGROZO w sobotę impreza i słodkości na stole, w niedzielą impreza i krokieciki, te weekendy nie sprzyjają mojej figurze a w tą sobotę mam wesele kuzyna, chyba nie będę jeść przez tydzień żeby iść.
 
reklama
Do góry