reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy niekarmiące- bądźmy zgrabne

reklama
witam
dawno nie zaglądałam ale mogę się ciut pochwalić
schudłam jak na razie 4 kilo ale ciężko pracuje nad tym tzn.
dwa razy w tygodniu chodzę na aerobik raz na tydzien jeżdzę na basen i oczywiście jem dużo dużo mniej
i są to przedewszystkim surówki, mięso i warzywka gotowane,jem mało chleba zero makaronu.
atak głodu zapijam wodą lub maślanką

jak pojadę na basen nastepnym razem to zważę sie na specjalnej wadze która pokazuje dokładna wage jaki jest procent tłuszczu a jaki wody w organizmie .
bardzo mnie to ciekawi ,jak juz bedę miała wyniki to je tu przedstawie
także dziewuchy bierzcie się za odchudzanie to nie jest takie trudne wystarczy ciut samozaparcia.
powodzenia
 
Ja też się odchudzam narazie waże 4,5 kg mniej niż przed ciążą ale chciałabym ważyć 68 -67 kg - czyli jeszcze 10 kg mam do zrzucenia - wzrost 178-179 cm

ja raczej nie stosuje jakiś diet bo potem powodują jojo lepiej zmniejszyc porcje i to na stałe ;) :laugh: :laugh: :laugh:
 
wiesz co nie wiem za bardzo ok bo w przychodni ja tylko waża mierzą główke i klatke zmierze to ci napiszę :laugh: :laugh: :laugh: a Ile wazysz karoilinna ?
 
reklama
Hej
ważyłam się ostatnio na tej wadze co to pokazuje ile ma się tłuszczu pod skórą i ile wody i oczywiście podaje też dokładna wagę i ile kalori należy spożywac ,więc mi pokazało tak
waga 52 kg
wskażnik BMI18.9
zapotrzebowanie kaloryczne1326
poziom tłuszczu 20.7 a norma dla kobiet jest od 17 do 24

to tyle ,niestety poziomu wody nie zmierzyli bo personel nie douczony ,jak bedę nastepnym razem to reklamacje złożę bo zapłaciłam a połowe informacji nie podale :mad: :mad:

mój mąz tez sie ważył,i zapomniały zaznaczyć że to facet ::) :(

myślę że z tą moją wagą nie jest żle choć chcę jeszcze 2 kg schudnąc ,no i brzuch też mógł by być cieńszy ;)
 
Do góry