reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Jeju jaka spokojna noc! Jak Blanka odpłynęła po 22 tak do tej pory śpi! Aż sprawdzałam czy oddycha w ogóle. Ale już powoli zaczyna się wiercić więc pewnie niedługo się obudzi. Ale co się dziwić, jak ona w dzień nic nie śpi i ciągle chce być w towarzystwie :)
Domi D. w tym roku kończy 25 lat, a najlepsze jest to , że wcześniej tak nie grał, zaczęło się jak już byłam w zaawansowanej ciąży, jakby to, że niedługo miało przyjść na świat dziecko, samo w nim dziecko obudziło.
 
No Agatka pospala 4h bez przerwy ale i tak się nie wyspalam... właśnie kończy jeść a ja mleko na wyjście przed szkołą sciagne i 7 bo przed 8 zawsze je bo teraz nie mam sily...
 
Jednak się sciagam bo Agatka kupkę zaczęła robić wiec sciagne i zmienia pampersa mam nadzieję ze szybko pójdzie bo mam pełną cycusie:-p
 
No my mamy 2ga pobudke;) mala mega stekA.. zrobila juz kupke i musze ja przebrac. Ost cos mega sie drze w nocy jak ja przebieram, mysle ze bardzo wyglodziba sie budzi, bo w dzien je co 2 godz a w nocy co 3-4. Musze ja brac na przebranie jak juz zaczyna sie tylko wiercic a nie jak juz sie obudzi.

Sliwka moj maz tez jest malo domysly, musze mu jak krowie na granicy czasami mowic co ma robic. Mnie to jakos nie denerwuje,tylko jak nam jakis kryzys emocjonalny hehe. A z graniem.. no moj ma 30 a lubi grac;] ale nie robi tego czesto, jak go cos najdzie albo niwa gre kupi. Przewaznie nie robie mu o to wyrzutow bo to jakis relax.. ale jakby tak teraz gral czesto i w domu nic nie robil to bym go ukatrupila;)
 
No Quchasia mój mąż nie ma w domu żadnych obowiązków. Raz na dwa dni wykąpie Małą i to wszystko. A pierwsze, co robi, jak wróci z pracy to właśnie tablet, czasem jest nawet ważniejszy niż obiad. Denerwuje mnie, jak mam chwilę wolnego i chciałabym spędzić z nim ten czas, wchodzę do pokoju i jak widzę, że już gra to robię w tył zwrot i nie ma mnie. Potem jak skończy przyjdzie mi dać całusa i myśli, że wszystko jest ok. Mówię mu że ma sie z tym swoim tabletem całować, to się tylko uśmiechnie, a mnie wtedy szlag trafia i koniec!
Blanka przebrana i nakarmiona :) Aż szok, że po tak długim czasie dała się najpierw spokojnie przebrać i dopiero potem mleko :) Mąż pojechał do pracy, to ją wzięłam do siebie, trochę się powierciła powierciła i dalej słodko śpi ten mój aniołek :)
 
My sie znowu karmimy. Kurcze jest 7 wiec Oski tez troche wytrzymal :o zmienilam pampersa najpierw i nawet jak sie do niego szeroko usmiechnelam to odpowiedzial usmiechem, ahhhh.
 
Widzę,że niespokojny noc chyba tylko u mnie była...

My też znów się karmimy,ale Adaś jakiś niespokojny dalej jest...:-/ może czuję,że dziś szczepienie :-) godzinę temu obudził się, wzięłam go di siebie do łóżka, kręcił się, popkakiwal, chyba nawet przez sen i w końcu na chwilę przyznał. W ogóle od wczoraj często podkurcza nóżki, chyba kupki nie może zrobić...:-/ biedactwo moje...

Chwała Panu,że mojego męża te wszystkie elektroniczne gadżety nie jaraja, chociaż on za to lubi majsterkowac, i jak ma tylko chwile wolna, to ucieka do garażu...a mnie ti też nieraz do furii doprowadza,ale w sumie jakiś "relaks" należy :-)
 
Ostatnia edycja:
No Quchasia mój mąż nie ma w domu żadnych obowiązków. Raz na dwa dni wykąpie Małą i to wszystko.
A moze wartoby dac mu jakies obowiazki?? W moim malzenstwie od zawsze byl podzial obowiazkow i tak zostalo. Nie jest idealnie ale maz wie ze w domu musi zrobic to i to.

Dziewczyny a jak sobie radzicie z nocnymi histeriamii przy przebieraniu przed jedzdniem?
 
reklama
Apolinka może bardziej Ty się denerwujesz i mały czuje od Ciebie bo sam sobienie zdaję sprawy co Ci czeka:)
U mnie nic taka sobie jak się nakarmilismy to wstaeala co chwilę bo kupka chyba szła i marudzila wiec położyłam się po 2h ale i tak co chwilę siebudzilam bo marudna była teraz Pie najedzona ubrane i zaraz do szkoły Maję zaprowadzic ;)
A co do mężów to mój uwielbia oglądać auta na necie bo chce też zmienić i szuka to się wyłącza i nie słyszy jak mówię i domki ogląda bo chce coś na ziemi co kupiliśmy postawić ale jak piszecie jakiś relax mu się nalezy;) ok spadam i nie zdarze;) miłego dnia:)
 
Do góry