reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Dzieki dziewczyny za zyczenia. To wyjatkowe urodziny. W prawdzie menue dla mnie tez bylo w
Wyjątków bo chleb z szynka jedynie swrnika spróbowała ;). Ale wszystko i tak warto ;).

A jedn !!!!
Porannakawa gratulacje!! moze jeszcze jakies dzieciatko z 12.12 sie ujawni &&& to ciekawa data ;)
 
Dziewczęta, ja znowu bez nadrabiania jedynie melduję się, że nadal się kulam ;-) Ale w takim tempie, że mam dość. Mąż okazało się ma rwę kulszową, więc jestem sama ze wszystkimi bieżącymi i zaległych sprawami. Dosłownie nie mam czasu wywalić na chwilę kopyt na stół i odpocząć. Jak wstałam z łóżka o 8:00 i od razu z grubej rury wpadłam w wir zajęć tak dopiero teraz sobie klapnęłam do łóżka :-/ Ale ciągle staram się choć po troszku do świąt dom przygotować. Dzisiaj zrobiłam sobie takie cudo na okno w kuchni, że mogłabym siedzieć na krześle i tylko patrzeć, i patrzeć, i patrzeć :-D No miodzio :-) Teraz już lecę spać, nadrobię jutro jak pozałatwiam poranne sprawy.
 
Dzag82- no to nie ciekawie że mąż ma problemy rwą kulszową :/ a Ty uważaj abyś za bardzo się nie przeforsowała. Wiem jak to my kobiety chcemy mieć wszystko dopięte na ostatni guzik :) może wrzucisz zdjęcie okna co tym razem ciekawego zrobiłaś? :)

Co do mnie to nic się nie dzieje. Ze spaniem nie najlepiej bo strach mnie ogarnia. Rano z mężem jedziemy odstawić córkę do szkoły a chwilę po 9.00 kierunek szpital. Coś czuje ze odeśla mnie do domu..objawów zwiastujacych porod żadnych.
 
Ostatnia edycja:
Hej laski ! Czekam na pediatre i jak mala nie spaadla z wagi to spadamy do domu :) padam na pysk taki koncert odstawila od 20 do 2 w nocy ehhh posucha okrutna w cyckach :( pierwszy raz tak ciezko z ta laktacja
 
Porannakawa pewnie ruszy się jeszcze z pokarmem.
Ja też na początku nie miałam i teraz nie zapowiada się inaczej, leci 39 tydzień a mi nawet kropla z piersi nie poleciała :(
W ogóle to mam przeczucie że ponoszę Witka do stycznia, a ja już chcę! !! :cool:
 
Porannakawa mialam to samo. Pierwsze nocki cyrk cala noc..... Bo mleko kapało jakby chcialo a nie moglo. Teraz mam.nabrzmiale i bolace bardzo, w ogole sutki jeszcze wieksze niz wczesniej. Na pewno u Ciebie takze sie poprawi z kazdym kolejnym dniem. Pilam po dwie herbatki na laktacje codziennie, masowalam cycusie i nie zapeszajac jest coraz lepiej. Trzymam.kciuki.za karmiace! :)
 
Hej.
Domi_polka bardzo się ciesze ze G tak się wykazał :-) dobrze ze masz pokarm. A tak się tym martwilas :-*
Basiaw ja obawiam się świat w szpitalu a tak nie chce :'(
Porannakawa trzymam kciuki za wyjście do domku :-) Dzag wrzucaj fotę okna w kuchni :-D zdrówka dla męża :-)
Ja dziś na wizytę idę. Ciekawa jestem co mi powie. Wczoraj sprzatalam do 1 w nocy. Nie umiem spać w nocy ostatnio.
Oznak porodu takich większych brał. Termin porodu za 5 dni ehhhh
 
Dzag ty juz zwolnij troche obroty :-)
Basia nie martw sie tym ze nic jeszcze nie leci bo to nie jest regula a ty sie niepotrzebnie negatywnie nastawisz. Ja tez nadal nie mam żadnej siary ani nic ale mój mama tez tak miał ze nic nie leciało ani raz a wykarmila piersią cala nasza 6 wiec jeszcze nic straconego. Z kolei nie jedna miała siare jeszcze w ciąży a potem z mlekiem problemy bo miała malutko. Tak wiec glowa do góry.
Porannakawa no to trzymamy kciuki żeby pediatra pozwolił juz wyjsc juz do domku :-)
Domi właśnie tak sie zastanawiałam ostatnio czy ten twój G dotarł na porodowke i jak sie spisal a tu taka niespodzianka :-) super:-) może teraz jak widział ile sie nacierpialas to zmieni siechoc troche względem ciebie. Mam nadzieje ze synuś postawi go do pionu :-) super ze z laktacja juz lepiej i oby wszystko szlo w tym kierunku :-)

Ja dziwią siedzę jak na szpilkach. Tata miał mieć rano ta operacje mam nadzieje ze będzie ok wszystko. A dziadek wczoraj zmarł niestety ale na pogrzeb nie pojadę bo to juz za daleko.

Wczoraj chciałam ubrac w końcu choinkę i wiecie co? Polamalam stojak :-\ kleilam go juz 3 różnymi klejami i za każdy razem sie rozwala :-\ pierniczki na choinke byly juz naszykowane ale skoro choinka jeszcze leży na ziemi to ja ciągle podjadam te pierniczki i tak mi posmakowaly ze... Zostalo juz tylko kilka :D nie zostalo nic innego jak tylko upiec jeszcze raz:-)
W ogóle to ja ostatnio jem wszystko co mi wpadnie w ręce i to bez przerwy... Juz nawet na wagę wole nie wchodzić bo juz na ostatniej wizycie miałam +15kg. Niby nie jest tragicznie ale troche mnie to przeraża
 
reklama
Hey dziewczyny;)
Dzag super te twoje ozdoby na choinke;) a pokaż co na okno zrobiłaś...
Domi super że twój G się tak dobrze spisal może to postawi bo na nogi trohe wiedząc ile wycierpialas i synek pewnie też swoje zrobi;) a laktaja zawsze się zwiększają 3 dobę wiec na początku nie ma się aż tak czym martwić;) i super że się już poprawili i masz mleczko;)
Basia nie martw się tym że nie leci bo możesz mieć bardzo dużo jak urodzis i przyjdzie nawal;) na to nie ma reguły..
Płcią Strzelce napewno operacja przebiegnie pomyślnie i będzie dobrze;) a z powodu dziadka moje kondolencje... A stojak musisznowy kupić bo z tamtego nic nie będzie raczej;)
U mnie wszystko wporzadku wczoraj polozna była pobrala Agatce krew z piety zwarzyla itd i niestety troszke spadła z wagi ale jest ok ;) koleżanka wczoraj była w odwiedzinach to mała dostała pościel i taki cudny i cieplutko kocyk ze samabym taki chciała dla siebie ale niestety dla dorosłym takch cudwniek nie robią
Maja oczywiście też dostała zestaw do malowania paznokici;)
Hmmm co do choinki ja bym już ubrala ale ja żywa kupuję a mój pies ma uczulenie i mi oczy ropieje trochę wiec muszę jak najpóźniej ubrac:/
Miłego dnia mamuśki;)))
 
Do góry