reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Justa8383- dla świętego spokoju idź do lekarza. Ja w dzień ojca upadłam ze schodów na odcinek lędźwiowy i zjechałam na dół po 5 schodkach...:szok: byłam przerażona, bo obiłam całe plecy, obdarłam rękę i nie mogłam leżeć na lewym udzie. Pojechałam na izbę przyjęć do szpitala położniczego i zrobili mi usg i badanie, ale na szczęście z maleństwem było wszystko ok :tak:.
zozzolka -Ja w te upalne dni jem dużo owoców, pije wodę ale też dzisiaj ugotowałam sobie zupę pomidorową :-) w końcu mogłam otworzyć okna i siedzę przy otwartym balkonie, bo nadlatuje zimne powietrze, ah....ulga!!!
Nie macie bóli głowy od tego gorąca???? Bo ja codziennie i strasznie mnie to męczy, stosuję jedynie zimne okłady na głowę. Wole nie łykać żadnych tabletek.
 
reklama
Z upadkami na schodach (czy ogólnie omdleniami z finishem na twardej powierzchni) nie ma żartów! Ja miałam taką przygodę, po kilku dniach trafiłam z krwawieniami do szpitala i okazało się, że zrobił się krwiak przy kosmówce. Lepiej pojechać do lekarza i upewnić się, że wszystko jest ok, bo widok krwi na wkładce nie należy do najprzyjemniejszych :no:
 
Witam :)

Zawracałam Wam ostatnio głowe, wiec pomyślałam, że wrócę z wynikami pappa-a.. biochemia ok wiec prawdopodobienstwo trisomii 21 1:376, trisomii 18 powyzej 2500 a 13powyzej 20000, amnio bedę miała 15 lipca. oczywiscie mam obawy, ale juz nie chce o tym myślec, marze tylko zeby juz było po wszystkim i wszystko się dobrze skończyło.

piękne macie brzuszki :) moj tez juz się chyba sporo zaokrąglił, bo nawet na weslu byliśmy w sobote i kto jeszcze nie wiedział to pytał normalnie, wie musz wygladac jak ciezrówa juz :D mimo ze nigdy nie byłam szczupła :p

dzag82 - gratuluję zdrowego chłopczyka :)

Fajny temat poruszyłyscie z wychodzeniem i ubieraniem :0 Moja starsza córa urodziła sie w kwietniu, a i tak babcia (mieszkalismy wtedy z rodzicami płakała nie idz, nie wychodz bo zimno, przeziebisz.. i 2 tygodnie czekalismy z pierwszym wyjsciem :( ale na szczescie nie choruje za duzo.. nawet raczej jest z tych wiecznie zdorwych, w ciagu całego roku moze ze 2 tygodnie jej w przedszkolu nie było :) Butelki i inne sprzety tez bez wymyslania, zwykłe mycie i ze wszystkim było ok :)

Piguła - widzę ze juz jestes po walce z remontami :) U nas pelna para .. powoli bo tylko jeen szwagier robi, ale zawsze coś :)

Traktorzystka - miałam ostatnio takie pierogi :) Ze wzgl na cukrzyce zjadłam sobie tylko 5 :D ze smiatana i łyzeczką cukru i cukier po godzinie 125 (niby powinien byc do 120, ale nie popadajmy w paranoje:d ) mozna jesc :D

Dam znac po amnio, pozdrawiam Was serdecznie :):)
 
Witm dziewczyny po dość długiej nieobecności..................... 11 czerwca w 12tc straciliśmy naszego aniołka................................ niestety nie będzie mi dane w grudniu zostać mamom.

Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam za Was kciuki dbajcie o siebie powodzenia.
 
@ZuzaJu gratuluje coreczki! U nas tez wszyscy chcą dziewczynke, mam nadzieje ze tak bedzie :) @OlaSzy dokladnie! Lepiej dmuchac na zimne i pojsc sprawdzic od razu.
 
dziama86 jest mi bardzo przykro. Nie ma słów, które mogłyby pomóc. Jedyne czego mogę Ci życzyć to siły i wiary, że szczęście się do Was uśmiechnie i urodzisz niebawem zdrowe dziecko!
 
reklama
Dziama - strasznie mi przykro :-( trzymaj się, ściskam mocno!!!

atkina - to super wiadomość - biochemia wyszła przyzwoita :tak:musiałaś na pewno trochę odetchnąć. No to teraz kciuki za 15-go, daj znać po jak się czujesz. Długo będziecie czekać na wyniki?

ZuzaJu - gratuluję córeczki :-) skoro taka wyczekana przez wszystkich już się powinnaś obawiać jak Ci wszyscy córę rozpieszczą :-D;-)
 
Do góry