reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Ja już po weekendzie, byliśmy na Helu, pieką mnie plecy :( Tak mi wyszedł ten weekend, że spadłam z roweru elektrycznego, i od tej pory nie czuje już pluskania małej :( mam nadzieje, że to przez upał, i że nic się nie stało :(:-(
 
reklama
nie wiem sama, nie chce być jakaś przewrażliwiona, bo nie upadłam na brzuch, bardziej nogom się oberwało, tyle co sie bardzo zdenerwowałam tym, ale myślę że jak dziś nic nie poczuje to jutro pójdę....
 
Cześć dziewczęta!
Witam w ten duszny poniedziałek! Jak samopoczucie? Ja zakupiłam sobie wiatrak na Agito i czekam na kuriera.

Justa
, mi Henio ostatni raz bąbelkował w sobotę. Myślę, że to przez te upały, spokojnie do jutra na pewno da o sobie znać :-)
 
hey dziewczyny :-D
Justa ja tez wczoraj prawie nie czułam babelka ale czuje po brzuchu ze się przemieszcza bo raz w jednym miejscu jest twardo i napięty a raz w drugim i cos tam lekko poczułam wiec glowa do góry będzie dobrze ale jak by co to idz jutro i sprawdz
Ja dziś pracowity dzień pranie zrobiłam posprzatalam lazienke salon kuchnie poodkurzalam kurze powycieralam obiad zrobiłam i nagorze ogarnelam jeszcze tylko podłogi na dole musze zmyc. Pogoda u nas dziś chlodna wiec jest lepiej a tak to wszystko ok zycze miłego dnia pozdrawiam:-D:-D




 
Justa - też uważam, że to raczej kwestia upałów, mój maluch też się zrobił nagle grzeczniutki :-) ale nic dziwnego mi się nie chce ruszać to jemu się też nie dziwię. Maluchy szczególnie jeszcze teraz (gdzie mają dużo wód płodowych i miejsca w macicy) są bardzo dobrze chronione i ciężko jest je uszkodzić - jak nie upadłaś na brzuch jestem pewna, że jest wszystko ok.
Oczywiście jak masz mieć stracha to idź i sprawdź czy maluch ma się dobrze - najważniejszy jest spokój ducha.

Gosia - kurcze, dobrze że dodałaś, że upału już u Ciebie nie ma, bo u nas jest nadal masakra i samo siedzenie mnie męczy!!! A co dopiero ogarnięcie całego domu :szok:
Zazdroszczę - ja juz też chcę ulgi - ciepełko fajnie - ale tak 25st poproszę, a nie 40 :baffled:


Czuję malucha już praktycznie codziennie - wiecie od którego tygodnia liczy się ruchy? Ja już nie pamiętam :confused2:
 
szkrabek w mojej karcie ciąży jest taka tabelka do wpisywania ruchów liczby ruchów płodu i jest tam napisane, że: "Liczenie ruchów wykonywanych przez Twoje dziecko, od 30 tygodnia ciąży może dostarczyć ważnych informacji dotyczących jego stanu."
 
koleżanka powiedziała mi aby zjeść trochę czekolady że dziecko się ożywi, hehe no i podziałało :) albo to zbieg okoliczności, już 5 ruchów naliczyłam :):) ufff może po prostu nie lubi ryb :p zamuliła się biedaczyna :) jadłam codziennie rybkę
 
Eh te upały, zachcianki mam na ciasto z malinami i beza :0,
na jutro trzeba cos ugotować, checi mi brak, co wy gotujecie w te upaly?
 
reklama
Ja robię sałatki (dziś z bobem) bo nie mam ochoty na "konkret". A w międzyczasie podjadam młode marchewki. Jutro na obiad muszę zjeść wreszcie jakieś mięso i zrobię faszerowanego bakłażana. Moja mam dziś do mnie zadzwoniła z zapytaniem "córko, może wpadnę do Was i zrobimy pierogi z jagodami?" <3 I aż ślinotoku dostałam na myśl o takich pierozkach polanych śmietaną z cukrem!
 
Do góry