reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

.szkrabek dzięki za info :-) Jutro powalczę z tym suwakiem. Z racji że w pracy siedzę cały czas przed komputerem to w domy staram się w ogóle nie korzystać.
Bardzo dużo piję, tzn zawsze dużo piłam wody, ale teraz osiągam rekordy i czuję że ta woda zostaje. A jak Wy myślicie. Bo każą dużo pić wody mineralnej, a czy jej nadmiar nie wyplukuje witamin? A Jeśli już mowa o dodatkach to ja biorę akurat femibion 1. Czuję się ostatnio napuchnieta taka. Pewnie przez nadmiar wody. Ale za to jem regularnie. Nawet nauczyłam się w końcu jeść śniadania o 7☺
 
reklama
Melisska32, no prosze, jaki zbieg okolicznosci :) Ja akurat jestem z 21 grudnia. A mieszkam w dzielnicy Wola Duchacka.

Jejku, jak czytam o Waszym samopoczuciu to az Wam wspolczuje :( Ja poki co trzymam sie dzielnie :p Podbrzusze pobolewa, ale caly dzień jest co robic najpierw w pracy w pozniej w domu, wiec jakos o tym nie mysle. Troche rano mam slabowci, ale bywalo duzo gorzej, wiec tez.o tym nie mysle. Troche bardziej spiaca jestem, ale nie mam mozliwosci sie przespac w ciagu dnia, wiec po prostu dociagam do.wieczora i zasypiam jak dzidzius w kilka sekund :D Gorsze rzeczy pamietam z pierwwzej ciazy i mam nadzieje, se mnie tym razem omina :p
 
Wy tu już o wyprawce piszecie :D ja tez nie mam nic ... ale zaczne kupowac kolo pazdziernika listopada ..
widze ze kilka z nas ma wizyte na 11 maja :) mi chyba wtedy polozna zalozy karte ciazowa.. moze wtedy naprawde uwierze w ciaze :p

hmmm a dobrze kojarze ze po 12 czy po 20 tyg mozna okreslic plec?
 
i tez paląca jestem.... ale nie na tyle by nie rzucic...znaczy tak na pozegnanie zanim test zrobilam wypalilam na raz dwie fajki ... pozniej mialam kilka ciezkich ... mocno ciezkich dni ale teraz gryze marchewke...:p
 
dzień dobry :-):-)

zimno dziś na dworze, że szok :szok::szok::szok: zwariowana jest ta pogoda :angry: dawno nic nie odzywałam ale czytałam. chwilowo mamy problemy mieszkaniowe - mieszkamy w bloku gdzie średnia wieku w naszej klatce to 70 lat i niestety wiąrzą się z tym również problemy czystościowe. otóż od sąsiadki przeszły do nas robaczki - pluskwy :szok::szok: ja jak o tym tylko pomyślę to mi słabo... śpimy poza domem, trochę ciuchów zabranych, całą resztę trzeba prać i prasować :sorry::sorry::sorry: wczoraj był Pan, przeprowadził dezynsekcję - wszędzie syf... podłóg nie mogę myć przez tydzień... jestem załamana bo nie wiem w co mam ręce wsadzić... od czego zacząć i czy to już koniec tych robali... jednak najbardziej martwi mnie to, że wczoraj ok 3 godzin po tej dezynsekcji weszliśmy do mieszkania, pootwieraliśmy okna jednakże ten dziwny zapach był i nie wiem czy to nie zaszkodzi :-:)-:)-( martwi mnie to :-:)-( też jestem głupia...mam wrażenie, że odkąd dowiedziałam się o ciąży wszytko dzieje się na "nie"... do lekarza idę na szczęście już 2 maja.
sorry że tak truje... ale naprawdę się schizuje...

życzę miłego dnia.
 
malena100 o mamuńciu nie zazdroszczę :( od samego czytania myślałam że się zadrapię na śmierć. Kochana zadnych dolinek i żadnego wszystkiego na nie głowa do góry cyc do przodu i będzie dobrze :)

Tradycyjnie już nie śpię od jakiejś 5,40 :szok::szok::szok: to nie jest u mnie normalne bo jestem z tych co to jak nie muszą to sie zrywać to śpią do 10 ale jednak ciąża to odmienny stan i wszystko się zmienia :) nie wiem czemu tak jest ale w ciąży z aniołkiem też tak miałam :) tak wiec chatka ogarnięta teraz czas na śniadanko i łapnę pewnie za szydełko bo na dworze dzis pogoda średnia tak więc dzionek w domu. MIŁEGO DZIONKA :)
 
malena100 - współczuję Ci tych "współlokatorów" - brrrr... okropieństwo - dobrze, że sprawnie sobie poradzili z usuwaniem... Nie wiem jak silna chemia była użyta, na pewno 2 maja powiedz o tym lekarce :tak: Nie masz suwaczka, więc nie wiem na jakim jesteś etapie, ale jeżeli ok 6-7 tygodnia to maluch jeszcze korzysta z ciałka żółtego i tym się odżywia, przez łożysko jeszcze nic (albo bardzo mało) przechodzi, bo nie jest jeszcze do końca wytworzone.
Nic dziwnego, że schizujesz, pewnie każda z nas by wychodziła z siebie ze zmartwienia. Pogadaj z lekarzem, na pewno Cię uspokoi :tak:
A forum jest po to by tez z siebie wywalić nasze "węże" i smutki :-) Także głowa do góry, będzie dobrze!:-)


A ja dziś się wyspałam :-) dla odmiany mogłam pospać, bo młody na 12:00 do szkoły idzie. I jakby moje brzuszysko jakieś takie mniejsze :-D Po wczorajszym dołku dziś się nastawiam na dobry dzień :tak:
 
Witam się i ja. My po śniadanku i czekam jak młody zacznie ziewać żeby mieć chwilę spokoju bo teraz na raty piszę i zabawiam.
Piotrusiowa dopisana już jesteś zgodnie z życzeniem na 1 miejscu :D u siebie musiałam poprawić bo ja na oko termin porodu wpisywałam (ciąża miała być młodsza to przesunęłam o parę dni a tu jednak wcześniej)
Jeśli kogoś jeszcze nie ujęłam lub są jakieś poprawki do wprowadzenia lub uzupełnienia to proszę piszcie najlepiej na PW ale jak widać tu też działa bo staram się być na bieżąco.

Malena100 forum jest po to żebyś mogła tu wszystko wyrzucić a my Cię będziemy wspierać. Jeśli masz już położną to zadzwoniłabym po jakim czasie możesz wrócić do domu.

A ja mam ostatni raz prośbę o głosy (dziś ostatni dzień)
Maciek 10 lat - Zagraj z Gortatem - Konkurs na teleTOON+
 
Witam dziewczynki! :-) Jak tam poranek ? Cos mi sie poprzestawialo totalnie ... ide spac o 3 wstaje o 6 :eek: a pozniej pol dnia sie slaniam .


dzag82 to nic tylko sie cieszyc :tak: mdlosci to nic ciekawego ... ja sie czasem zastanawiam czy to jakos psychika tych mdlosci nie nakreca ..zauwazylam ze pracujace ciezarowki jakos lekko przechodza pierwsze tygodnie :tak: .

.motylek co do plci jak ktos ma dobre oko to i w 12 tyg okresli plec po Nubie (wyrostku plciowym):tak: ps. jesli chodzi o ciaze to ja tez w swoja nie wierze :-D

malena100
user-offline.png
o cholewcia wspolczuje tych robali :szok: moze ja jestem troche panikara ale przewietrzylabym z 3 dni przed przeprowadzka mieszkanie...cholera wie co to za chemia. Dzidzius jest napewno chroniony przez cialko zolte do 7 tyg ale oby tobie nie zaszkodzilo ...ehhh wspolczuje sasiadow.

.szkrabek zazdroszcze Ci tego spania :-) qrcze ja nie moge ...totalnie mi sie organizm przestawil :eek:
 
reklama
Hej pisze bo to moja pierwszy ciąża. Jestem w 8tc i przychodzą mnie rożne mysli obawy strach i lek. Czy chce tego czy dam rade a co jak zadecyduje ze nie chce mieć dzidzi bo tak sie wystrasze?? Zamiast sie cieszyć to jestem przygnębiona. Proszę o wsparcie przyszłe mamy. Czy tylko ja tak mam?! Pozdr
 
Do góry