reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Dziewczyny których maluhy były już szczepione wasze aniołki też miał czaly czas bąbelki ze śliny na ustach? Bo moja mala ma cały czas sline na ustach.... I nie wiem czy się martwić czy nie...
 
reklama
Ja tylko na szybko bo padam.
Porannakswa trzymam kciuki za synka. A z córeczką niezle... Nie zazdroszczę. U mnie na szczęście ładnie noce wyglądają.

Gosia moja takie bąbelki ze śliny to robi normalnie od kilku tygodni. Czytałam gdzieś, że to norma, że jak się dziecko rozwija to tak robi i już:)

Mała dziś nie pozwoliła mi nic zrobić. Ledwo obiad na szybko i prysznic i to wszystko oczywiście w Jej towarzystwie. Teraz tak padła, że wypila tylko połowę porcji. No ogarnelam trochę mieszkanie i lecę spać :) Dobranoc!
 
Hej dziewczyny:-) melduje sie po dluzszej nieobecnosci:-) Ingusi juz sie poprawilo. Zegnamy sie powoli z rotawirusem:-) tzn ona bo mnie cos znow dopada ale man nadzieje ze do niej juz nie wroci drugi raz. Ze skierowania na oddzial na szczescie nie musialysmy korzystac :-) a pozatym wszyscy sa mala zauroczeni a ja troche odpoczelam ale tylko fizycznie niestety.
Staram sie tu was czytac na bieżąco ale nie mam zbytnio czasu na odpisywanie.
 
Olcia super ze się odezwalas i z mala już lepiej;) życzę wam obu zdrowka;)
Piotrusiowa dzięki za odpowiedz;) bo już się trochę martwilam:-p
Agatka zjadła 100ml i idziemy soe dałam lęk od gorączki bo miala ijest ok nie marudzi wogole prawie mój kochany aniolek;) dobranoc mamuski:)
 
My mamy slaba noc :( zreszta dzien tez byl slaby. Tak jak w nocy mamy dwie pobudki ok 23 i 3 tak dzis byla juz ok 20, pozniej po 22 i teraz po polnocy. Nie wiem co mu jest, ale chyba brzuszek, bo za dnia robil duze kupki a teraz sie prezy i male kleksy tylko albo nic w pampku. Eh.

Gosia moj Oski od jakiegos czasu ma sline na ustach. Tez babelki. A Agatka niech odsypia :)

Porannakawa super ze zajrzalas do nas. Ttzymam kciuki za Marcelka!!! A Twoja corcia to faktycznie sobie zarty urzadza :) w nocy ma dzien a w dzien noc :D oh wspolczuje

Piotrusiowa odsypiaj jesli mozesz, mi Oski dzis tez daje popalic...

Olcia kochana bardzo sie ciesze ze z Ingusia lepiej. Rotawirus u takiego slodziaka to masakra... Duzo zdrowka!!!

Agak dzieki, tak wlasnie myslalam :)

Lece spac bo mlody zasnal... A stary mnie dzis wkurzyl, bo w sumie przez ta akcje z ubezpieczeniem sie nerwowa sytuacja zrobila i mialam wrazenie ze sie na mnie wyzywa za to wiec walnelam focha, a jak poszedl do matki wyjasnic to co przyslali nam na kartce z ubezp to wrocil po piwie i niby jednym kieliszku bo karnawal sie zaczyna...ale ja mam gdzies karnawal, jak chxe byc ze mna to ma nie tykac wodki nawet kieliszka, no i sie poklocilismy bo niby nie mam prawa mu nic bronic...ah walic go. Nie musze z nim gadac i tak sam przylezie. A prania mu nie rozwiesilam. Powiesilam tylko swoje..mowcie co chcecie, ale jestem wkur*** na niego i tyle.

Dobranoc!
 
Domi no jakos musisz sobie z nim radzic.. ciagnie go do tego picia widac;(

Porannakawka trzymam kciuki za synka i oby malej sie odkrecilo!

Olcia super ze z mala lepiej i jednak omineliscie szpital!

My wlasnie zasypiamy po karmieniu, w ogole okropna matka jestem- nie wjem jak to sie stalo ale mals miala niezmienego pampka od 8.. i z kupa byla.. zawse jak przebieram przed jedzenien ale chyba za bardzo zaspana bylam na karmieniu kolo polnocy i zapomnialam..

Aaa Gosia moja tez ma slinki;))
 
Domi moja się tak budziła poprzedniej nocy :-)
Zuzia też już się slini i wkłada ciągle rączki do buzi. Jak tylko coś znajdzie się w pobliżu jej ust to zaraz językiem sprawdza co to :-)
A z tym ubezpieczeniem to myślałam że możemy leczyć się w całej Europie.

Quchasia i co odparzyla sobie pupke?
 
Fon moja też takie noce często ma:-p ale coz poradzic glodomorek cha jesc:)
Agatka nie spala wieczprwr pona godz jak usnela i 22.30 tak po 3 się obudziła z gorączką dałam syrop i cycusia i teraz śpi a ja się sciagam choć trochę a by mówię że były bo znowu nie daj Boże zadka się i będzie zle:-p a w lodówce mam jedna butle 120ml a druga 80ml B wczoraj mniej jadla
 
reklama
Quchasia i co odparzyla sobie pupke?
Na szczwscie nie!

Domi a tak jak pisze Justa nfz powinien oddac im kase.. przrciez mozemy leczyx sie w calej unii.. no chyba ze to sie nie tyczy jak mieszkasz w de..

U nas sie we znaki daja chyba wczirajsze paczki:] masuje wlasnie brzuszek, zaraz udziemy na przewijak nozki pouginac..
 
Ostatnia edycja:
Do góry