reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Słyszałam opinie o szczepionkach że jak tak się szczepi kilka na raz to że dzieci źle reagują, albo jakieś skutki uboczne, ja mam zamiar zaszczepić na pneumokoki przy drugiej dawce szczepienia i zastanawiam się i boję się, Zuzia na jesień idzie do żłobka więc powinniśmy ja zaszczepić

Moja pediatra tez na szczescie szczepi "po trochu". Pneumokoki zaczynamy jak skonczymy 5w1.

Moja mala nigdy nie zasypia sama, takze taki mam egzeplarz;p

A jeszcze mam pytanie, czy waszym maluchom zdarza sie wysuwac jezyczek? Moj tsk czasem robi i oczywiscie internet od razu straszy najgorszym... A szczepienie 4 lutego

Aga co to znowu za strachy z tym jezykiem??? Moja mala czesto wystawia, tak rusza jakby do ssania jak jest glodna.. nie wiedzialam ze znowu wystawianie jezyka cos znaczy;(( a jie gadalas z pediatra???

My nie mamy jeszcze plesniawki a jezyk czyscimy wit. C w kropelkach.
 
reklama
Hej. Oski dzis szaleje ze spaniem. Jak zasnal przed polnoca tak przed 4 wstalam po niego. No no. I wczesniej tez, bo poszedl spac po 19 i wstal po 23. Oczywiscie podczas snu wiercil sie, gdy kupe cisnal ale spal dalej.
Ja bede szczepila na wszystko.tak jak Gosia, bo u mnie w standardzie sa te wszystkie szczepioonki i za darmo.

Moj Oski w nocy po odlozeniu do lozeczka tez.sam.zasypia. chwile sie kreci, ale jak zmeczony to zasnie sam.
I my juz uzywamy pampersow 3. Jakos te 2 mi byly juz za ciasne i jak przewijalam to widzialam ze ledwo ledwo i zaraz by mogly przepuscic. Mam pampki 3 z rossmanna (najlepsze) i pampki 3 z Lidla. Te z Lidla jakies o wiele wieksze niz te z rossmanna. Rozmiar rozmiarowi nierowny.
Ide spac.

Moja rodzinka w trasie, jadą do nas. Ahh nie moge sie doczekac!!! Chyba sie poplacze jak ich zobacze....

Kurde misiu zjadl lewego cyca, noe zdarzylam.dac prawego i teraz prawy mi przeszkadza bo bomba sie zrobila z niego ;/
 
Domi to niebawem już będą;) super masz:)
my się karmimy 2raz ale he butle bo sciagnelam wieczorem to mam nadzieję że dłużej pospi choć i tak narzekać nie mogę bo3 noc ładnie spi i już zajadla to do odbicia i lulu;)
 
My tez sie karmimy. Matko droga prawy cyc kamien! Ała. Bolal jak cholera jak sie obudzilam i standardowo wkladki laktacyjne nie daly rady. Ale Oski juz oproznia cycusia wiec ulga...
O 4:40 siostra napisala mi ze wjechali do Niemiec. To moze na 10 beda. Zalezy jak szybko tata jedzie.
 
O kochana to już zaraz beda;)
My też się karmimy mała ostatnio jak butle dostała to tylko 90ml wypila i trochę wyplula a teraz cycusia ciaga bo twarda wiec niech oproznia;)
 
My też mamy za sobą dobra noc :-) Adaś od 24 fo 4:30 spał, potem dostał cyca i obudził się Przed 8, i teraz dalej słodko śpi:-) muszę Wam powiedzieć, że odkąd go "bez skrupułów" dokarmiam to całkiem inne dziecko...grzeczny jest bardzo, uśmiechnięty...:-) a tak to miałam wrażeniem,że chce być albo przy cycu,albo rozpieszczony i na rękach non stop,a on po prostu był głodny i marudzil...

Domi, ale super,ze rodzinka już tuż tuż ;-) o kurcze ale masz pokarmu,że wkładki nie dają rady, ja moje mogłabym chyba tydzień nosić a i tak nie przecieklyby...
Ja dziś idę na 40tke, Impreza jak wesele..
Ciekawe ile wytrzymają moje piersi, będę musiała przyjść do domu i ściągnąć, dobrze że to dwa kroki od domu jest :-)
No cóż...czas wstawać...:-/
Miłego dnia kobietki! :-)
 
Apolinka to super! Widzisz jak to dziecku niewiele do szczecoa potrzeba;))

Domi juz niedlugo bedziesz miala rodzinke przy sobie;))

Dzisiejsza noc to chyba jakos zbiorowo udana;D
 
Quchasia no chyba telepatycznie te nasze dzieciaczki się porozumialy żeby mamusiom dac pospac;) my przed 8 wstalismy Agatka jeszcze zjadła 70ml moje mleka i teraz idzie spać w sumie co dzien tak jest bo Maję do szkoly prowadzimy i też wstaje przed 8 i ok 9 zasypia :)
Apolinka widzisz jaki kochany jedzonka mu brakowało;) tak nie wiele a jednak tak wiele;)
Mała usnie biorę się za sprzątanie bo wczoraj nic nie robiłam:-p no i pranie muszę nastawić bo z kosza już wypada:-p a wcale malej rzeczy tak dużo nie ma raczej meza no i jego oddzielne pranie robocze. Ale najpierw się muszę ściągnąć bo mam cycusia ogromne;) ś po południu łóżko przyjdzie mam nadzieję ze wcześnie bo do Ikei chce jechać a ma przyjść między 12 a 18 wiec duża rozbieżność czasu.
Miłej soboty mamuski;)
 
reklama
Do góry