reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Apolinka nie dostałaś wiadomość z linkiem do zamkniętego? Wejdź na fora tam znajdź zamknięte i jest nasze;)
Nom Agatka kochana moja malutka jak i Maja obie kocham nad zycie;)
 
reklama
Wejdź na fora i tam masz różne na zielonym pasku pisze jakie i 3gruupa forum to forum zamknięte grudniowe mamy 2015 i tam się wchodzi jutro mogę Ci linka wysłać
Agatka spi Maja też i ja już w łóżku :) nic nie podzialalam z mężem bo przysnelam na kanapie i pogonił mnie spac:)żebym była wyspana jutro;) milej nocki mamuski;)
 
Dzień dobry;) u nas noc w miare Agatka obudziła się na jedzenie raz ale ponad godz nie spala a jak usnela to spi teraz js wstalam mleko sciagam żeby przed szkołą mieć a nie cycusia bo szybciej je z butli tak cycus to że 45min jej zajmuje a muszę i Maję wyszzykowac:) wiec jak sciagne to jeszcze niecałą godzinkę mogę się przespac;)
Domi odezwij się ;)
 
A u mnie dziś kiepska noc, Adaś budził się co dwie godziny na jedzonko! Mam wrażenie,że cała noc na cycu wisiał, ale wiadomo - zawsze spać 7 godzin nie może :-) pewnie czuł,że taty nie ma na noc w domu :-) ja wczoraj chwilę po karmieniu Adasia ściągnęlam mleko. Wydawało mi się że za dużo nie zjadł, a z dwóch piersi ściągnęlam całe 60ml :-/ dziwny ten mój pokarm... :-/
 
reklama
ja wczoraj chwilę po karmieniu Adasia ściągnęlam mleko. Wydawało mi się że za dużo nie zjadł, a z dwóch piersi ściągnęlam całe 60ml :-/ dziwny ten mój pokarm... :-/
Apolinks ja msm to samo ze jak sciagam to malo.. ale poki mala przybiera to nie panikuje.

Powiedzcie mi czy waszym dzieciaczkom zmienia sie konsystencja kupy?? Mielismy zawsze grudkowa a teraz jest bardziej gladka bez grudek. Dalej kwasno pachnie
 
Do góry