reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Ja jednak wzięłam Agatke na górę I stekala ale po pół h zrobiła kupkę ale dalej steka i je cycusia mam nadzieje ze zje i będzie spała spokonie;)
 
O 23:30 pobudka na cycusia po 3h snu. No ale teraz zasnac nie chce i marudzi urwis maly.
G o 23 wystartowal w trase. Wiec czekam z niecierpliwoscia na niego. Chce juz ranek !!! Oby pogoda na trasie mu sprzyjala. I oby nie bylo zadnych niespodzianek, tak jak gdy jechal do Polski. Bidoś musial sie zatrzymywac co chwile szybe czyscic recznie bo wycieraczki padly, tzn spalily sie...masakra.

Dzis 10.12 :) Oski konczy miesiac :) :***
 
Za nami pierwsze karmienie i kupa po pachy :-) a teraz Adaś słodko sobie leży i "mruczy" sobie w Łóżeczku :-) Oby szybko Zasnął :-)
 
Dziekujemy :*
Wlasnie cycuś w ruchu.
A G pozno przyjedzie bo dwie pauzy na spanie robil bo przysypial...ale najwazniejsze to szczesliwie do celu.
 
reklama
Do góry