reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Aenye ja też z Mają nie daealm witaminy k i jakoś dobrze było zawsze muszą robić nagonkę żeby coś sprzedać :p
Moja niunie duża i mała spia;) super ja też lecę spać bo zawsze otej porze Agatka nie spi wiec korzystam:) milej i przespanej nocki:)
 
reklama
U mnie na wypisie były zalecenia wit. D od razu do odwołania a wit. K od 8 doby do 3 miesiąca życia z tym że jak się podaje mm lub chociaż dokarmia mm to pediatra nie kazała podawać bo wit. K jest już w mleku.

Aenye ale miałaś przejścia po tym cc brr aż ciarki przechodzą. Dobrze że już wszystko w porządku :-) Ja po cc nie dostawałam żadnych zastrzyków i nie wiem czy to dobrze czy źle...

Kulka zaciskaj zaciskaj. Styczeń to super miesiąc :-) wiem co mówię bo sama jestem ze stycznia. Jak Ci sie uda, to będziesz miała w domu charakternego koziorożca :-)

A ja właśnie nakarmiłam Blankę, ululałam i śpi teraz jak aniołek :-) tej nocy obudziła sie tylko dwa razy na karmienie i mam nadzieję że tak juz zostanie. W ogóle strasznie dużo je to moje dziecię aż się wszyscy dziwią, ale przynajmniej ładnie rośnie :-)
 
cześć dziewczyny :)

tak się zastanawiam co tam u Kiki i OlaSzy... dawno się dziewczyny nie odzywały... mam nadzieję, że u nich wszystko ok...

Dziś pierwsze przymrozki, ale powyżej -5 więc na spacer się wybierzemy. Odżyłam jak wyszłam z domu :)
 
Śliwka - Zaciskam Zaciskam nogi:) ja też lubię styczeń - mój tato i mąż są ze stycznia, ja zaraz z lutego:) W domu już mam jednego charakternego - lwa Wojtusia ;)
Jest już po wizycie i u mnie póki co ok, więc lezymy i czekamy:D
Ja przy zaleceniach na Wit D i K przy Wojtku miałam tak jak Śliwka. Co do D to pediatra zwykle zaleca jak długo, ale ja przez pierwsze dwa lata życia podawałam przez miesiące jesienne i zimowe.
 
Dziś pierwsze przymrozki, ale powyżej -5 więc na spacer się wybierzemy. Odżyłam jak wyszłam z domu :)

Szkrabek, własnie się zastanawiam, bo dzis pierwszy raz na spacer miałam iść z małą a pogoda taka sobie.. u mnie 2,5 stop na pusie i lekki wiaterek, ale myślę, że sie przejdziemy te pół godzinki.
 
quchasia, jak na plusie to pewnie ze idzcie :)

diewczyny, jestem 3 tyg po porodzie a krwawienie jeszcze jest bardzo intensywne ze skrzepami... :/ czy to normalne? Myślałam, że już na tym etapie będę zapominać o odchodach a ti doopa :( lecą i lecą i końca nie widać...
jutro mam kontrolę u ginki dot. mojej "nowej" dziwnej rany... ciekawe co powie...
 
Dzień dobry mamusie;)
Już pl na minusie:) i nas jak by było -5 to Anglicy by zamarzli hehe; )
Sliwaka moja mała też dziś 2razy w nocy wstała a teraz 3 też się karmimy;) tylko godzin mi nie pasuje bo Maję do szkoły prowadzić będzie trzeba wiec będę musiała wcześniej dac dobrze ze nie mam daleko;)
quhasia ja bym poszła na spacer przy takiej temp najwyżej jak by mocnoek wiało to bym folią założyła; )
No kulka już jeden dzień bliżej do stycznia :) moi rodzice też ze stycznia;)
Ja dzis w planie mam pranie prasowanie bo mam trochę tego no i zupkę dla Mai ugotować i obiad zrobić bo nie było dawno jadlo się to Ci na święta było. Odkurzy mi maz na dole ja tylko kurze zetre i może jak mi się zece to podłogi umyje ale cóż weny nie mam na robienie;-P ale może w trakcie przyjdzie;)
Miłego dnia dziewczyny;)
 
Szkrabek mi już się chyba kończy ale ja skrzepow nie miałam żadnych może dlatego że po cc a z Mają to leciało mi 10dni a tu 3tygodnie O jeszcze jakieś resztki leca:/ nie ma reguły jchyba na to.
 
Hej :-) u nas w końcu spadl śnieg ale juz niestety znika :-)
Bylam rano na ktg znów bo dzis mój termin a tu doopa. Chyba z kulka poczekam do stycznia. Niby sie jakies skurcze piszą ale slabe i nieregularne a szyjka nadal dluuga i zamknieta. Pojutrze zaś ktg :-\
Ciekawe jak tam alfabeta i maluszek no i pozostale dziewczyny które umilkly
 
reklama
Hej dziewczyny.
No choćbym bardzo chciała nie nadrobie :-)
Trzymam kciuki za dziewczyny w 2paku :-)
My od niedzieli w domu. Czekałam do popołudnia bo jeszcze mocz kontrolowali. Tymek jest tak cudowny!!!! Spadł na wadze 400g ale przy takim kolosie to normalne. Położna będzie dop za tydzień bo ma urlop to go zważymy.
Franek zareagował super. Póki co zazdrości nie widać. Wczoraj rano mnie obudził bo Tymus się rusza i pewnie chce mleczko. Nasz boksio czuwa przy łóżeczku :-) obwąchał go i tez polizał. Nie przeszkadzaliśmy mu. Musieli się poznać i jest ok. Mądra psinka :-)
Ja karmię piersią na żądanie. Około co 2,5 -3 godzin się budzi. Pije od razu z dwóch piersi. Biorę go do odbicia bo potem ulewa.
Ja ogólnie średnio...myślałam że będzie lepiej. Wyprostować się nie da, rana boli i brzuch a o kręgosłupie nie wspomnę. Szwy mam rozpuszczalne wiec chodzę bez opatrunku.
Noce póki co super. Budzi się co 3 godzinki. Pierwsza kąpiel to tez więcej stresu :-)
Dziewczyny wieczorem was poczytam. :-*
 
Do góry