reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Dziewczyny czemu nie mogę wejść na grupe? Na kompie też próbowałam i tylko wchodzi w grudniuweczki top Secret i nic wiece się nie wyswietla:/
 
czy ja zle widzę, czy nikt nic dzisiaj jeszcze nie napisał ...
zwlokłam się wlaśnie z łoża połknąć jakieś śniadanko
siadam do prasóweczki a tu głucho?

miałam dzisiaj tragiczn noc, od 3 zero spania, dopiero gdzies o 8 organizm się zlitował i pozwolił jeszcze się zdrzemnąć
 
Hej. Mam tu problem z netem.
Sory ze tylko o sobie. Akcja musi ruszyć sama, jak nie wstawi główki to cc. CZEKAC CZEKAC I ***** czekać. Pani ordynator kilka juz razy zapytała mnie dlaczego tu jestem. Ja pierdziele....ale już nie wypisza. Poszłabym na żądanie ale trochę się boje tym bardziej ze pobrali mi krew do cc.
Jestem wykończona...:'(
 
My dziś pó pediatrze. Młody przybrał ponad 200g. Ok 22g na dobę, więc jest dobrze. 2cm więcej w obwodzie główki. Ogólnie stan bardzo dobry " różowy bobas" :)
Pó lekarzu mały zjadł i śpi trqz już prawie 2,5h.
Najlepiej mu się śpi w salonie. Mąż mówi że dlatego bo jest chłodno. Mamy ok 19st. Coś w tym chyba jest.
A ją za to w nocy strasznie zmarzlam. Nie mogłam się ogrzać. Maluch mi się co godz budził. Jedynie od 2 do 5 ciągiem pospal. Ale narzekać nie mogę :) jest grzeczniutki ogólnie.

Dzag czytam książkę którą polecilas o rozwoju maluchów i jestem w szoku. Mój 9 latek wypisz wymaluj jak piszą!! :-O
A to oznacza że za 2 tyg młody będzie miał pierwszy skok rozwojowy :-| sama nie wiem czy się bać czy cieszyć ;-)
 
reklama
Do góry