reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Cześć Dziewczyny!

Na wstępie serdeczne życzenia składam wszystkim naszym forumowym Basiom :-)

Biedne jesteście z tym spaniem. Tu by się chciało póki można, a tu się nie da... Ja dzisiaj ok 5 wstałam na siusiu i też później nie mogłam usnąć, ale tak się wałkowałam i drzemałam do 8, więc nie jest źle :)
Szkrabek, dziewczyny chyba już napisały wszystko nt kp i mm - ja się pod tym podpisuję:tak:

Porannakawa - podziwiam za chęci i energię! Ale z drugiej perspektywa nowego mieszkanka musi motywować:tak:

Marcysia - GRATULACJE!!! Niech córeczka rośnie zdrowo, a Ty na pewno raz dwa dojdziesz do siebie:-)

Czytam co u Was i myślę sobie, że zaczął się grudzień, miały się posypać porody, a tu cisza i spokój, hihi:-D A tyle z Was ma termin na początek miesiąca! Ach te dzieciaczki uparciuszki :-)Wiedzą, gdzie najlepiej:tak:

Ja dziś znowu miałam odpoczywać i jak zwykle póki co nic z tego. Od rana coś chodzę i robię, niby jakieś drobnostki, ale jednak. Niedługo trzeba będzie obiad zrobić i znowu się nie położę. Wczoraj tak zdrzemnęłam się przed obiadem i tak dobrze mi się leżało i aż zła byłam, że muszę wstać i jakiś obiad sobie zrobić, grr!!:-)
Dzisiaj wieczorem już mój mąż przywozi Wojtusia, więc będę miała znowu dużo zajęcia:-)
Jutro mam wizytę u diabetologa, potem idziemy na urodziny do 2-letniego synka koleżanki więc też szybko zleci:-)I tak będę teraz czekała na ktg w przyszłym tygodniu i się zastanawiała, czy coś się już dzieje:) Myślę o tym, że najprawdopodobniej za ok 2 tyg będą mi wywoływać poród, a z drugiej strony na 100% pewności nie mam. Mam jednak nadzieję, że na Święta będziemy już z Adasiem w domku :-)

ps. Widziałyście już świąteczną reklamę tymbarku? Ja widziałam dwa razy i dwa razy ryczałam:sorry:
"Daj coś od siebie" w świątecznej kampanii Tymbarku (wideo) - Tymbark | media2.pl
 
reklama
KulkaPrzytulka - nie widziałam tej reklamy, ale też mi łzy w oczach stanęły :) i to my kobietki właśnie, jak możemy to nie umiemy na dupce usiedzieć tylko sobie zajęć szukamy :) heh, ja też miałam odpoczywać, a idę wieszać pranie :) i witaj w klubie - też mam KTG w przyszłym tyg :) aż jestem ciekawa jak to jest - bo to będzie pierwsze takie badanie w życiu ;D

Szkrabek - dużo przyjemności z odpancerzania tej Twojej szyjki życzę :)) u mnie kurcze aż strach i też D. obiecywałam, że bliżej terminu będziemy się przytulać, a tu jednak szyjka miękka to się boję czy wytrzymam do jego urlopu, żeby się nie okazało, że rodzę jak jestem sama w domu... muszę do 10.12 wytrzymać!

Gosiu - miłych ploteczek z koleżanką :))
 
Hej dziewczyny :)

A ja podpieta pod ktg czekam aż się zwolni sala operacyjna :) za godzinę, może 1.5h mnie biorą :) nie czuje jeszcze stresu (co jest ze mną nie tak?! :p) pewnie już odezwę się jutro dlatego proszę trzymajcie za nas kciuki :)

Udanego dnia i życzę (i Wam i sobie) żebym nie była jedyną dzisiaj rosnącą :)
 
Hej dziewczyny :)

A ja podpieta pod ktg czekam aż się zwolni sala operacyjna :) za godzinę, może 1.5h mnie biorą :) nie czuje jeszcze stresu (co jest ze mną nie tak?! :p) pewnie już odezwę się jutro dlatego proszę trzymajcie za nas kciuki :)

Udanego dnia i życzę (i Wam i sobie) żebym nie była jedyną dzisiaj rosnącą :)

Kciuki Mooooocno zaciśnięte!!!! :-) powodzenia :-)
 
Zaciskam!!! Ja się bardzo przed CC denerwuję :(

Kulka Przytulka, no siedzę i wyję przez tą reklamę… mam trzech takich właśnie w domu, aaaach ;)

Marcysia, gratuluję! Jaka duża dziewuszka :) <3 Pięknie!

U mnie cisza...
 
Ja juz się pogodzilam z myślą że chyba urodze w okolicy terminu. Tak mnie lekarz i położne nastawily ze to lada chwila....a tu ani pół skurczu:'( umylam moje 11 okien...mimo że Karcherem to się zmachalam. Prasowanie zaczęłam ale musze po Franka lecieć. Wieje strasznie...Głowa mnie boli i juz na stopach nie widać kostek :-(
Taka jakąś rozdrażniena jestem :-/
 
kulkaPrzytulka - no reklama ściska za serce... tak jak aeyne mam takiego smyka w domu (tylko starszego ciut)... ech... te hormony.

aenye - widzę, że na FB reklama już jest ;-) Nawet zalajkowałam! :-D

Piguła - Ty masz termin na 19-go? No to jeszcze rzeczywiście chwila moment... ciekawe czy się rozkręci szybciej. Mnie nikt nie nastawiał kiedy urodzę, ale już też mam po woli dość i wizja przenoszenia malucha mi nie w smak :sorry: Nie dziwię Ci się, że Ci się ulało już... skoro wszyscy na około mówią, że za chwilę, a Twoje dziecię uparcie twierdzi inaczej... :rolleyes2:
 
reklama
Piguła - Ty masz termin na 19-go? No to jeszcze rzeczywiście chwila moment... ciekawe czy się rozkręci szybciej. Mnie nikt nie nastawiał kiedy urodzę, ale już też mam po woli dość i wizja przenoszenia malucha mi nie w smak :sorry: Nie dziwię Ci się, że Ci się ulało już... skoro wszyscy na około mówią, że za chwilę, a Twoje dziecię uparcie twierdzi inaczej... :rolleyes2:
No z usg 12 grudzień. Lekarz tego się trzyma bp Tymus duży jest. Ulewa mi się juz strasznie. Wolałabym w domu się zaszyc ;-) tylko słucham Booooze jak Pani juz wygląda. Brzuszek tak nisko. Albo To jeszcze Pani nie urodziła?? Aaaaaaaaaaaa
 
Do góry