reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Nad tym prezentem zastanawiam sie juz od dłuższego czasu, koleżanki z bb co rodzily przedemna kupowały swoim kwietniaczkom, tylko ze w tamtym roku, teraz czas na mnie, tylko nie wiem co ? pasowalo by coś konkretnego, moze wy podrzucicie pomysl czym wasze 3-4latki sie bawią? Kombinuje klocki, domek dla lalek, lalka to nie wiem malo sie nimi bawi, raczej lubi wczyms ,,grzebać,,
 
Kika - trzymam kciuki! Daj znać co i jak!

Dreddka - wszytskiego najlepszego! :-) Mój tata też dziś ma urodziny! Super, najfajniejsze są takie małe prezenciki od naszych dzieci. Mój syn albo mi "tort" robi albo śniadanie rano sam przyrządzi :tak:Aż się chce płakać ze wzruszenia jak się nasze pociechy widzi wtedy!
Tort mi raz zrobił z cukierków czekoladowych - poustawiał je tak, że wygladały jak tort piętrowy i świeczki włożył - cudo! :-)

zozzolka - skoro mała lubi się "grzebać" to może ciastolina lub masa solna? Tam może sie grzebać dowoli ;-) Jest taki zestaw Play Doh z maszynką do robienia lodów - moje sąsiadki na dole (7 lat i 4 lata) uwielbiały to latami - odką pamiętam się tym bawiły.
 
Kika - na takim etapie to na Polną jedziesz? Mam nadzieje, że to fałszywy alarm! Daj znać co lekarze powiedzą
 
Cześć dziewczyny :)

Witam po długiej nieobecności. Nie mam pojęcia kiedy Was nadrobię. Mam nadzieję, że wszystkie czujecie się dobrze i jeszcze żadna nie urodziła :-).

U mnie chyba wszystko ok, za wyjątkiem braku sił na cokolwiek. Spać nie mogę, za dużo chodzić też nie, bo zaraz brzuch twardnieje i boli. A dziś doszedł jeszcze ból pleców. Ah... zaliczyłam też w międzyczasie 3-dniowy pobyt na patologii. Przewróciłam się na schodach na brzuch, niby delikatnie i zdążyłam zamortyzować upadek obcierając kolano i łokieć, ale wolałam dmuchać na zimne. Z malutką wszystko ok. Od poniedziałku zaczęłam regularnie chodzić na zapisy ktg.

No nic zmykam teraz bo mam ostatnio tyle na głowie, że szok. Przed spaniem zacznę nadrabiać zaległości :)


Ps. Dredka - wszystkiego najlepszego, przede wszystkim dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciątka i porodu lekkiego ;)
 
Szkrabek moja ma juz trochę tej ciastoliny w biedrze beda chyba te zestawy to na mikolaja myslalam, a teraz nie wiem sama juz :0.
 
Dreddka wszystkiego najlepszego kochana :-)
Hehe z butami to juz mam od dluzszego czasu problem :-) zwlaszcza wieczorami.

Kika daj znac co u ciebie. Nie rozpakowuj sie jeszcze ;-) trzymam kciuki za ciebie i malenstwo
Zozzolka ja mojemu siostrzencowi kupilam na 4 urodziny zestaw paleontologa czy cos takiego. Tam w takiej gipsowej bryle byly ukryte rozne kamienie i mineraly i dziecko musialo sobie to samo wygrzebywac. Mlody byl zachwycony i mial zajecie na bardzo dlugo ;-)
Szkrabek ja nie mam jeszcze dzieci ale moi siostrzency zawsze cos robia na urodziny jak tam jestem ;-) mam jeszcze od nich wszystkie laurki i prezenciki schowane na pamiatke :-) to naprawde urocze:-)
A zozzolka jeszcze sobie przypomnialam jest cos takiego jak piasek kinetyczny czy jakos tak:-) na targach jak bylam to widzialam ze dzieci mialy z tego niezla frajde i on nie sypal sie i nie smiecil jak zwykly piasek. Super sprawa.
Piotrusiowa czyli wszystkie ciazowe bonusy masz;-) oficjalnie jeszcze zadna nie urodzila chyba ze ktoras z tych niepiszacych ostatnio ;-)
 
Piotrusiowa - no super że sie odezwałaś, bo juz się martwiłam o Ciebie. Kurde upadek na brzuch.. aż mnie wszystko zabolało - dobrze, że nic poważnego się Wam nie stało!
No tak Ty chyba masz termin już na 1-go? nie wiem czy dobrze pamiętam... no to 2,5 tygodnia... az nie mogę uwierzyć, że już jesteśmy tuz tuż.

zozzolka - a może jakieś książeczki do malowania wodą lub z naklejkami - teraz masa tego w sklepie szczególnie właśnie dla dziewczynek - aż oczopląsu można dostać.
 
reklama
Dreddka - wszystkiego najlepszego :)
Kika - mam nadzieję, że wszystko jest ok i to tylko jakiś fałszywy alarm.
Dziś miałam się lenić i odpoczywać, ale wiadomo - nie ma dziecka w domu, to się korzysta ;) Miałam prać ubranka, posegregowałam je, po czym stwierdziłam, że zanim je wypiorę, muszę wyczyścić pralkę. No więc do rossmana po jakiś specyfik. I jak to w rossmanie, od razu zabrałam listę co jeszcze do kupienia. Trochę rzeczy na necie pozamawiałam i chyba wreszcie mam wszystko do wyprawki co miałam kupić :-)Więc mogę prać, układać i pakować torbę :tak:
Teraz leżę, odpoczywam i Was nadrabiam :-D
 
Do góry