reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

Witam, wizytę ma dziś na 12.40, nie mogę się już doczekać. Chodzicie prywatnie czy na NFZ do lekarza? Bo ja dziś przeżyłam szok, jako że nigdy nie miałam problemów z miesiączką i wszystko było w porządku, pierwszy raz do gina poszłam w styczniu tego roku, zrobić jakieś podstawowe badania przed ciążą, tak więc szukałam już takiej ginekolog na ciąże, czytając opinie itp.
no i dzwonie dziś do niej, że chciałabym jak najszybciej się zapisać a tu słyszę, że proszę dzwonić w połowie maja !!! to będą zapisywać na lipiec, bo w tym momencie nie ma już miejsc! No zagotowałam się, bo po co nam taka służba zdrowia skoro wszędzie trzeba prywatnie?? Mąż jeszcze bardziej się zdenerwował, stwierdził, że złodziejstwo, po co te składki, niech oddadzą składki to będziemy prywatnie się leczyć.
 
reklama
motylek a czemu badania prenatalne masz miec robione?
tanczzemna no niestety w przychodniach tak jest. do tych lepszych dostanie sie graniczy z cudem.
szkrabek by o pierwsze dziecko staralismy sie 1,5 roku. masakra. nikola ma teraz prawie 5 lat. a z druga ciaza poszlo szybciej- ok 4-5 miesiecy staran. u mnie to moj maz taki wyrywny- calemu siwatu by powiedzial :)
 
porażka :-) mogłabym prywatnie chodzić, ale tak sobie myślę, że skoro płacę składki to czemu mam płacić za coś co mi się należy, no i szczerzę to wole te pieniążki przeznaczyć na coś dla dzidziusia... :)
 
Witam w poniedziałkowe przedpołudnie :-)
Jak się dziś czujecie? :-) Ja jem jak świnka :-( Dużo i dziwnie :-( Wczoraj zjadłam pęto kiełbasy z kaszą manną :zawstydzona/y:

tanczzemna, a próbowałaś w jakiejś prywatnej przychodni, która ma kontrakt z NFZ? Z doświadczenia wiem, że w takich terminy są zwykle dużo szybciej od NZOZów
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja ;-):-)

witam również nowe koleżanki :-) u mnie bez zmian, tzn. cycki raz bolą raz nie :sorry: brzuch to samo. czasem może mnie zemdli ale jak tak często miewałam także nie wiąże tego z ewentualna ciążą :sorry::sorry: według suwaczka bb jestem w 5 tygodniu i 3 dniu ciąży, czy w związku z tym nie będzie za wcześnie aby w tym tygodniu udać się na wizytę, choćby tylko potwierdzającą ciążę??
 
malena100 ja poszłam na pierwszą wizytę dwa dni po dacie spodziewanej @ ;-) Kazał mi iść na betę i wrócić za 2 tygodnie ;-) U mnie raczej nie miał prawa nic zobaczyć. Wdaje mi się, że w 5 tyg też nie będzie jakoś bardzo dużo do oglądania, ale ja bym poszła tak dla własnego komfortu psychicznego :-)
 
traktorzystka właśnie o ten komfort psychiczny chodzi :tak::tak::tak: żeby ktoś kompetentny powiedział "tak, jest Pani w ciąży, gratuluje. wszystko jest oczywiście w jak najlepszym porządku" :-)
 
Cześć dziewczyny, wróciłam właśnie od lekarza (traktorzystka zapisałam się właśnie w prywatnej z NFZ). Lekarka powiedziała, że nie wygląda to na ten tydzień który wychodzi z OM, dlatego też mi się też wydawało, że owulkę miałam później i beta nie wyszła bo za wcześnie. Jakiś bardzo mały pęcherzyk widać, mam przyjść na kontrolę na tydzień i zrobić dziś albo jutro bete i powtórzyć za 2 dni. Trochę się zmartwiłam :-(
 
reklama
tanczzemna nie martw sie na poczatku tak mzoe byc. zrob ta bete i po 48 godzinach powtorz i jest ok jesli podwoi swoja wartosc ( np pierwsza beta 40, to po 48 godzinach minimum 80 musi byc). bedzie tobrze zobaczysz.
malena100 pewnie ze mozesz isc. moze nic nie zobaczyc ale sa tez inne objawy cioazy jak np wyglad szyjki macicy.
motylek rozumiem- sorki za pytanie. bedzie wszytsko ok zobaczysz podstawa to pozytywnie myslec.

a ja sie zaczelam denerwowac pzred jutrzejsza wizyta. niby beta ok i po 48 godzinach tez ok ale jakis strach jest. ehhhhhhhh
 
Do góry