reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
AGUTKA najlepiej będzie jak podzwonisz i podpytasz ;-) Rut, Laber ... i chyba Sandecki też robi? nie za bardzo się orientuję ;-) pierwszą ciążę prowadziłam we Wrocławiu, więc tutaj dopiero się zapoznaję z tematem ;-)
 
wczoraj wieczorem miałam wizytę ;-) i moja ginka powiedziała, żeby na połówkowe jechać do Żar :eek: do dr. Marka Blitka :dry:
ponoć ma on swój mały, prywatny szpital ;-) i najlepszy sprzęt w tej części województwa ;-) nagrywa też na płytkę itp ;-)
będę dzwonić i się dowiadywać o ceny ;-)
 
ano daleko ;-)
zobaczę jakie ceny i przemyślę sprawę :-)
dodatkowo ginka mówiła, że bardzo dokładnie bada on serducha dzieciaczków ;-) jako że to jego hobby ;-)
nie wiem czemu do niego akurat mnie odsyła ;-) wcześniej kazała do Ruta na prenatalne, teraz tam :eek: niby wszystko ok, ale ziarenko niepewności zasiane :dry: przez długi weekend mam o czym myśleć ;-)
 
Hej dziewczyny, a czy w ZGszpitalach można po porodzie zakładać bieliznę? Na rożnychwątkach przeczytałam, że gdzie niegadzie jest zakaz. To straszne.U mnie co prawda też były pewne obostrzenia, bo można byłochodzić tylko w takich Produkty - Canpol
Ale to tak na prawdę żaden problembo i tak uważam, że są najwygodniejsze. Nie mają żadnych gumek,które mogłyby uwierać i obcierać. No i przede wszystkim bardzodobrze przepuszczają powietrze. I myślę że nie noszenie w ogólemajteczek, nie zwiększy dostępu powietrza. Bo po prostu trzyma sięnogi blisko siebie, żeby nie zgubić wkładki i żeby za bardzo ienabrudzić.
 
reklama
Do góry