reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
Świetne to gadanie do brzuszka. My razem oglądamy przebieg ciąży z małym Kalendarz ciąży: 6 tydzień ciąży - www.mamazone.pl
i odkąd na filmie potwierdzili, że maluszek słyszy to się Maks się uaktywnił. I przy każdej rozmowie dopowiada co mu dzidzia odpowiedziała.
A naciskaliśmy że nie da się płci wybrać i żeby dziecko było zdrowe to teraz nasz syn nas poprawia jak powiemy on lub ona, że przecież nei wiadomo jeszcze :)
 
widac, ze synke nie moze sie juz doczekac a zbedzie mial rodzenstwo:) mnie wlasnie ciekawia te pierwsze chwile jak moj maly zobaczy takiego bobasa! jak zareaguje, co powie, co zrobi:) a jak sie czujesz auliya?
 
Ech zawsze się zastanawiam jak odpowiadać na takie pytanie :)
Niby swoje się dzieje (w szczególności konieczność badania ciśnienia) ale jak czytam inne przebiegi ciąży to u mnie cisza, spokój i sama radość z bycia przyszłą mamą :) A co u was dziewczyny?
Święta się zbliżają i pewnie jesteście w trakcie poszukiwać prezentów. Simba na wyszyńskiego likwiduje się z końcem roku i właścicielka mówiła, że od grudnia planuje wyprzedaż towaru. Przekażcie również innym mamom :) może coś się uda upolować...
 
Witam sie i ja :)
W czwartek mam wizyte i dopiero sie potwierdzi czy napewno to ciąza.
Narazie to 2 kreseczki . A jeszcze wczoraj się dowiedziałam że moja siostra jest w 6 tyg ciąży . Supper tak we dwie chodzic w ciązy. :)
 
reklama
Do góry