reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

Tola, mamy dach i pusto na koncie. Więc stoimy, mąż robi tyle, ile może sam, szczególnie, że ja od 8 sierpnia jestem na wychowawczym bez prawa do zasiłku. Kredytu nie bierzemy. Może w 2014 na wiosnę, albo na jesieni się wprowadzimy i wtedy pierwsza noc ma być bez zabezpieczeń :) takie postanowienie :)

Klaudia, czego się boisz?
 
reklama
Silm, to Wam się udało, że nie musicie w dzisiejszych czasach brać kredytu :tak: oby wszystko udało się po Waszej myśli ;-)

Klaudia, nie martw się na zapas... trzeba być dobrej myśli... moja teściowa najpierw jak zaszłam w drugą ciążę to też w głowę się pukała, jak damy radę... że najpierw praca, stabilizacja życiowa, a teraz bez wnuków życia sobie nie wyobraża :-D:rofl2: choć boję się - mówię o sobie - jak to by było, gdybym dzisiaj oznajmiła teściom, że jestem 3 raz w ciąży :szok: teraz pewnie hormony szaleją, no i nowa sytuacja, dlatego tak się czujesz
 
Czesc babeczki!

Przesylam pozdrowienia z wakacji w Turcji! :-) Na razie nie mam jak poczytac i popisac, ale od wtorku juz bede z powrotem! :-)

Buziaki!
 
Tolu może i tak z reszta nie przejmuje się zbytnio tym co powiedzą i oni ani moi rodzice w końcu i tak potem beda się cieszyć a finansowo i tak nam nie pomagaja więc co im do tego.. Poza tym Marcel dziś teściowej mówi że bedzie miał siostrzyczke potem tesciowa pyta R z uśmiechem "no to kiedy ta siostrzyczka bedzie" a R "a ja tam nic nie wiem o żadnej siostrzyczce" haha więc może jakoś to bedzie..
Teraz jedyna moja obawa przez głupie sny jest to, że teraz testy pokazuja te kreski a ja dostane @ w pon mam nadzieje że jednak tak nie bedzie..
 
reklama
Do góry