reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2014

reklama
Witam się z kawusią...:-)

u nas leje, wczoraj też lało...:baffled:, jedyny plus to to, że nie jest bardzo gorąco...
dziś w pracy długo...:baffled:

Klaudia, no szkoda, że @ przylazła, ale dobrze, że masz takie podejście... masz już dwójeczkę, ja też w sumie, więc jakby co, to chyba nie jest tak źle...
ja zawsze marzyłam o trójce, ale się nie nakręcam, i choć się jeszcze nie staramy, czuję, że jakby co, to na większym luzie będę do tego podchodzić, niż przy 1 dzidzi, kiedy to ryczałam za każdym razem, jak nie wychodziło:-(

Kinga, Silm, Butterfly :-)
 
Czesc babeczki!

U nas ostatnio byl sajgon z Mia, ale dzis juz sie ladnie wyspala do 7 bez pobudek i dala mamie pospac do 7.50, wiec jestem pelna energii! :-)

MeKlaudia - wspolczuje ogromnie... Ale nastawienie masz super!!! :-)

Tola - hej!



A u nas tez deszcz okropny, chmury, wieje, zimno!!!...
 
Cześć Wam :tak: u mnie pada, ale ma być od jutra słonecznie, zobaczymy jak się sprawdzi prognoza :-) oby bo w łeb można dostać. Wymyśliłam sobie pracę domową - sprzątanie i mycie okien ale chyba z tego drugiego zrezygnuję :sorry2:
 
Witam:)
Ja właśnie odstawiłam chłopaków do przedszkola i nic mi sie nie chce czekam na tel od mamy bo mam do niej jechac na chwile, ale teraz jakoś boje sie tam skrecac na wieś w niedziele zgineło tam w wypadku 3 młodych chłopcow jednego znałam
[*]..
Dziś do dentysty z chłopakami znów bedzie płacz i pewnie nie pokaze zabkow ahh:(
U nas też pada..
 
witam się....

ja w pracy.

dziś z ciekawości zmierzyłam tempke i już wiem że jestem w fazie wyższych temp... czekamy.... :]


Miłego dnia!
 
reklama
Do góry