reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2011

zawalka - dzieki :) no fakt czesto :/ jak to moj kolega mowi "widocznie za slabo opite mieszkanie". niezly rozrabiak z jasia :) a wyglada na takiego aniolka :) maja tez sie frustruje jak czasem nie wiem co mi pokazuje a mi tak jej szkoda wtedy ze ma glupia matke ktora nie wie o co chodzi ;)

paulineczka - woda z miodem to moja zmora z dziecinstwa, zawsze mi po tym niedobrze bylo :)

emri - no wlasnie co chlopaki rysuja? bo moja to tylko artystyczny nielad umie ;)

sallis - no wlasnie domi juz w swoim pokoju? i pamietaj zeby dobrze opic nowe mieszkanie ;)

dziecko spi a ja sie nudze a wlasciwie to nic mi sie nie chce ;) no ale M nie ma wiec moge sie troche polenic w spokoju ;) milego weekednu
 
reklama
zawalka ja juz od dawna daje miod:) po roczku juz mozna! u nas tez maly rozrabiaka rosnie. moga sobie z jasiem podac raczki. u nas raz otwieam klape od kibla zeby siku zrobic a tam... plywa kaczka dmuchana:)

Filipek i Dawidek ostatnio do domu przyniesli kolorowanki kasztanowych ludkow a w zlobku wisza kolorowanki jarzebinek:) do tego moje drogie chlopaki chodza na ..... angielski w zlobku:)

emri a wlasnie ang jest w jakie dni? raz czy dwa w tyg? bo na pewno w piatki. jak tam zdrowko malego? ja ci powiem, ze poki co u nas tylko ten katar byl a w zasadzie caly czas troche jeszcze jest a to juz trzy tyg bedzie zaraz. to normalne? Filip tez ma katar?

marzena len sie a co ja tez sie lenie:) choc balagan wkolo ze hoho. chyba musze cie zaprosic do mnie zebys mnie zmobilizowala hehe

paulineczka taaak jak dziecko chora to mama ma przesrane doslownie:) i w dzien i w nocy non stop tzreba a to wyropek a to katar wyciagnac a to ponosic i tak w kolko;)

a i jeszcze mialam pisac, ze w pepco sa fajne dwupalczaste rekawiczki dla maluchow. albo taie zwyle albo z taiego misia po 4.99. a w biedronce od pon beda czapki, szaliki i rekawiczki z disneya oraz fajne zestawy dwoch resorakow http://gazetka.biedronka.pl/g19,specjalnie_dla_ciebie_15_10_2012.html
 
Ostatnia edycja:
Juhu,
Beti - zajrzałam do tej gazetki biedronkowej - zestaw resoraków mega. Dzip, ijoijo, dzig, bibi, tit! No po prostu mega ful wypas dla małego Bolusia.
Jak wygląda nauka ang u takich maluchów? Nie potrafię sobie tego wyobrazić.

zawalka - czytając ciągiem Twojego posta wyszło, że miód pomaga na łobuzowanie ;)
ja już dawno temu dawałam miód - chyba po roczku tak jak Beti. Ale Bolo nie lubi niestety.
Ja lesie smarkałam? Serialnie? Nie zwracałam uwagi na to hmmmm jeszcze jedne testy krzyżowo-pokarmowe mnie czekają za niecały miesiąc.

Marzena - się nic nie chwalisz ogółowi :) Majcia już śmiga sama! A dzisiaj od rana Bolo cały czas tylko Maja i Maja - ja nie wiem... zakochał się czy co?

Chyba wszystkich rodziców wkurza, że nie wiedzą o co chodzi ich własnym dzieciom. Ala jak już powoli zaczynają coś tam gadać to można się czasem domyślić :) będzie coraz lepiej :D
 
ale wiesci! majka wreszcie chodzi! no to marzena dla majeczki gratki i szykuj sie na niezły bałagan ;-) :-D
fajne te rekawiczki z pepco ale ja juz kupiłam na giełdzie z takiego fajnego materiału i tyle ja bo zapierdziel jak 102
 
hej,

na poczatek zyczenia zdrowka dla duzych i małych oraz duzo snow dla zmeczonych nieprzespanymi nockami mamusek ---> w tyn dla siebie rowniez :D:D:D

Filip konczy jutro antybiotyk, dlatego reszte badan (oczywiscie prywatnie) moze miec dopiero za ok 1,5 tygodnia, na razie ma byc na diecie bezglutenowej i dzieki temu znow poszlo troszkę kaski w sklepie ze zdrowa zywnoscia...


a w aptece to ja chyba zamieszkam, dzis kolejna kasa, tym razem na moje cale czerwone i spuchniete oko ;/


Marzena gratulacje dla Majci :) i zycze wytrwalosci w bieganiu za nią:)

Zawalka czesto jak czytam o Jasiu to wypisz-wymaluj mój synek :)

To na tyle bo resztę zapomniałam :)
 
agi a czeuz twoj maly na diecie bezglutenowej? jakies problemy bo juz nie pamiatm czy cos pisalas. moj brat byl na bezglutenowej diecie i mam zawsze mowi, ze to byla makabra bo nic normalnego dziecku nie mozna bylo dac:) duzo wiecej roboty no i stres poprostu:/

marzena no suuuper:) Dwidek tez ruszyl sam jak mial 14,5 miesiaca:)

katoryba no fajen te autka i w dobrej cenie dwa sa. mam nadzieje, ze ta policja to bedzie taka z guzikiem i bedzie robic ioio bo dawidek mial taka straz pozarna ale zgubila sie:(
 
Hejo:)

Katoryba to nasz angielski Angielski dla dzieci, zajęcia dla dzieci, MusicalBabies

Beti u nas smary już przeszły, ale tak dobry miesiąc się ciągnęły. Ta lekarka chyba miała racje, ze to wina "nowych zarazków", a nie choroby, bo przeszło w końcu samo. A to gazetka z lidla, będzie też trochę dla dzieciaczków. Ja polubiłam kupować ich rzeczy dla Fila. Jakościowo bardzo dobre. LIDL Polska - lidl.pl
 
dzieki laski za gratki dla majci, smiga coraz wiecej i radoche jej to sprawia, ale jest taka slodko ostrozna jak to ona. jak widzi jakis prog to sie zatrzymuje i albo wyciaga palec i mnie wola albo lapie sie np framugi :) najbardziej mnie cieszy ze rehabilitantki powiedzialy ze chodzi ladnie, nozki prosto stawia, bioderka i miednica tez ok no i kregoslup mamy prosty :) takze z koncem miesiaca konczymy rehabilitacje ale co 3-6 miesiecy na kontrole i tak do 14 roku zycia bedziemy sprawdzac ta skolioze.

no i mamy kolejna 4, gryzie wszystko z prawej strony, chcialam sprawdzic czy sie cos przebilo a tu z lewej juz jest ;)

katoryba - normalnie rozczula mnie jak on tak wola "maja, maja" mam ochote go wycalowac wtedy :p moze jutro do was wpadniemy to znowu bedzie mogl lapac maje za reke i biegac :p

beti - powiem ci ze od kiedy wrocilam do pracy do sprzatam wg harmonogramu ;) lubie miec weekendy wolne i tylko dla rodzinki wiec wole codziennie pol h sprzatac jak mloda spi i np w sr scieram kurze, czw, sprzatam kuchnie, pt lazienke i myje podlogi, a pon-wt na pranie, prasowanie itp. a tak to na biezaco skladam co maja rozwala. ale ja to w ogole jestem maniak list, organizacji itp ;)

paulineczka - i co kaszel poszedl sio?

jak tam laski zadowolone z szafingu jestescie? bo my z sallis tak srednio... po poludniu pojechalam na mama szafing po plaszcz ale nic sie nie udalo kupic :/ jakies wszystkie takie cienkie...

jak te autka z biedy beda robic ioio to tez chyba kupie, bo mloda kiedys w piaskownicy sie bawila takim autkiem i potem nie chciala oddac chlopczykowi ;)
 
Ostatnia edycja:
zawalka - jeszcze nie, bo niby w poprzednim tyg mieliśmy wyznaczony termin a D. zasmarkana była. I w sumie nadal nie jest w 100% zdrowa więc jeszcze się wstrzymuję. My idziemy tym 5w1 więc tylko jedno wkłucie, ale nie zmienia to faktu, że szczepień nie lubimy!
co do miodu, ja jakoś od tyg (jak zaczął się katar) zaczełam dawać dominice wodę z miodem i cytryną (tak prfilaktycznie - Emri oczko do Ciebie) i w sumie nie widzę jakiś objawów alergicznych póki co.
Marzenka - ha ha ha właśnie po to Was zaprosiłam na parapetówkę, żebyście mi mieszkanie opiły :) także liczę na Was dziwczyny :))))
a Domi u siebie WRESZCIE!!! co prawda w nocy muszę kursować, bo jeszcze całej nie prześpi sama, no i zdarza mi się zostać do rana, ale to i tak przełom :) pierwszej nocy prawie nie spałam bo nasłuchiwałam czy na pewno śpi, a na końcu oboje wylądowaliśmy u niej ;) no ale z każdym dniem jest lepiej.
no a szafing jak dla mnie najgorszy chyba jak do tej pory. w takim sensie że w naszym rozmiarze, że nie za wielki wybór. a po drugie co niektórzy ceny taie wołają, że traci sens taka impreza. takie jest moje zdanie.
 
reklama
Czesc laseczki:0

my na chwilkę...bo padnięta jestem na maksa;/ jakiś ciężki weekend - Alunia ma chyba zapalenie spojówek, oczka mega czerwone i załzwawione, jutro przejdę się z nia do lekarki;/ Krzysio ma jakiś skok - bo wciąż tylko mama i cycuś najlepiej by był cały czas dostępny...ech no tyle prywaty/// aaaaa no nie żeby teraz głupio nie zabrzmiało i że bym się nie wbijała między wódkę a zakąskę (chodzi o Majunię, dziewczyny się zmówiły razem chyba:):):) - to gdzieś od tygodnia Ala chodzi. ot tak, leniuszek mój mały - wszędzie teraz sama i koniec...wierzcie mi wolałam jak nie chodziła, choć za palucha to już wszędzie ze mną już była, nie tachałam przynajmniej dwóch wózków - ale trzymała się mamy, a teraz????no to się pochwaliłam...
jestem zmęczona, ale jutro też będzie dzień:)no i u nas czwórki dały czadu;/;/;/;/ale już są - teraz trójki widzę w natarciu:eek:

Sallis - z każdą nocą będzie łątwiej:):):)

A mi by się przydał taki babski szafing - cos w mojej rozmiarówce:):):)
 
Ostatnia edycja:
Do góry